bugün

entry'ler (1905)

gün itibariyle dolar kuru

tr piyasaları kapandığında 14 tlyi geçecektir.

erlik

hatay videosu ile insanlara gerçekleri daha iyi duyurmaktadır. şahsen videonun son 15 dksı sinir krizi geçirdim. göz göre göre ülkeyi araplara peşkeş çektiler. bu araplar en ırkçı en milliyetçi toplum, bizi zaten sevmiyorlar bende nefret ediyorum. sinirlerim bozuldu videoyu izledikçe.

tanju özcan

Ekşi sözlükteki y-chp ve chpli görünümlü hdpli orospu çcouklarının faşist diye adlandırdığı ulusalcı başkandır. Bik bik ötüyorlar partiden atılsın diye. Varol Tanju başkan. Ama zina suç olsun söylemini desteklemiyorum başkanım o abartı.

koli gofret

kilo almak isteyenlerin yemesi gereken gofrettir. zira sayesinde 3 ayda vücudumu dağıttım.

14 ekim 2021 taliban heyetinin ankara ya gelmesi

Giderayak ülkeyi savaşa sokmak için getirmişlerdir.

akit in şer ittifakından zam kumpası manşeti

Orospu çocukluğu parayla olsa bunlar kredi çekerler. Kendi kitleleri dışında inanan yok zaten.

hay sizin din kardeşliğinize de hümanizminize de

Benim din kardeşlerim değil.

orhan osmanoğlu nun afganistan tweeti

Bunlar mı ülkeyi yönetecekti şimdi :D .

kemal kılıçdaroğlu

Kulislerde 2023 de cb adayı olacağı konuşuluyor. Şaka gibi, konuşulması bile abes. Bu adam yıllarca kaybetti seçim, bunca sıkıntı varken kendisinin aday gösterilip bu derece riske girilmesi ciddi manada akpye yarar. Z kuşağına güvensede başkalarının oyunada ihtiyaç var. Benim adayım ise
(bkz: Tanju Özcan)

rte nin taliban a görüşmeler için heyet göndermesi

siyasal islamcılardan fazlasını beklemiyorduk.

taliban

insanları hızla dinden uzaklaştırmakta olan örgüttür.

07 08 21 sezen kaplan ın evinin önünde öldürülmesi

Böyle bir durumda nasıl tutuksuz yargılanıyor ben anlam veremiyorum. Adam bildiğin cinayet işlemiş ve serbest. Bir savcı bir hakim artık neyse bunu nasıl yapabilir? Nasıl bir vicdan anlamak çok zor.

tanju özcan

Cumhurbaşkanı adayımdır.

kastamonu nda selden 25 kişinin ölmesi

https://twitter.com/Ajans.../1426261983796600836?s=19

Bu videoya dikkatli bakın. Şokun tabelasını geçmiş su. O şokta çalışan insanlar nereye kaçtı bilen var mı? içerideki müşteri nereye kaçtı bilen var mı? O kadar yükselen suda zemin katta oturan insanlar nereye kaçtı bilen var mı? Esnaf nereye kaçtı bilen var mı? Yok değil mi? Ben söyleyeyim hepsi öldü. Her dükkanda 1 kişi olsa bile sayı 25 den katlarca fazla olur. iktidar yine ölümleri düşük göstererek kendilerini, geçmişte yaptıkları hataları, birilerine yedirdikleri paraları aklama peşinde. Siyasal islamın Allah belasını versin.
Bu entryi eksileyen aktrol seninde ağzına bokumu koyayım.

suriler aynı durumda bizi kabul eder miydi

erkekleri öldürür veya hazmeder, kadınlara tecavüz ederlerdi.

bu kodumun afganlarını kim ülkeye aldı

soruyor musun birde amk? adam giderken görevini tamamlıyor işte. bu ülkede iç savaş çıkması çok yakın. bu afganların hepsi eli silah tutacak tipler.

10 08 21 optimar cumhurbaskanligi anket sonuclari

atmayın şu oku bu ok zehirli işte yaa.

bir erkekten telefon numarası alma taktikleri

nefes almanız yeterli.

seks olmadan da yaşanabilir mi

Lan 24 yıldır nasıl yaşıyorum ben aq. ilişkiye girdiğim tek şey elim.

arabanın kilometresi ile oynamak suçtur

suçun üstünde orospu çocukluğudur.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.