bugün

entry'ler (1952)

sefalet oranının artacağı gerçeği

Benim umrumda değil. Benim tuzum kuru.

6 mart 2023 cumhurbaşkanı adayı kemal kılıçdaroğlu

Şimdiden seçimi verdik demiştim. Bugün tescillemiş olduk. Kılıçdaroğlu senin Allah belanı versin. RTE kazanmadı, Kılıçdaroğlu seçimi kendi eliyle verdi.

hüda par

Profilime bakabilirsiniz, kılıçtaroğluna asla oy vermeyeceğim diye bir sürü entry girdim. Hüdapar ı cumhur ittifakında görünce, şu an cumhur ittifakının karşısında ıslak tuvalet terliği olsa oy veririm modundayım.

6 mart 2023 cumhurbaşkanı adayı kemal kılıçdaroğlu

verdik şimdiden seçimi...

kılıçdaroğlu nun her şeyin önünü tıkaması

Oy vermiyorum dedeye. Vermeyeceğim, bu bir dayatmadır. Adam istenmediği halde kendini dayatıyor. Kazanamayacak lanet olsun ki yine rte seçilecek. Halkta karşılığı yok adamın bunu kendide biliyor. Kankası rteye son jestini yapıp emekli olacak.

kemal kılıçdaroğlu

Son görevini yerine getirdi.

rte nin kılıçdaroğlu nu ilk turda yeneceği gerçeği

ilk turda en az %20 atmazsa kk'ya bir şey bilmiyorum ben. buna rağmen kk'yı aday gösterirlerse ben bunların....

cumhurbaşkanı yardımcıları imamoğlu ve yavaş

gördüğüm en ucube şeydir. eğer iyi parti şunu kabul edip kk'nın adaylığını onaylarsa gözümde biter. sen o kadar kk'nın karşılığı yok diye yaygara yap, kk'yı yerden yere vur, sonra şu ucubeliğe onay ver. valla rte'ye atacağım amk az kaldı. şu içinde bulunduğumuz ortama bak. seçeneğimize bak kk mı seçeneğimiz olm.

kk ikinci tura kalıp kaybederse edilecek küfürler

kk aday olursa ikinci tur olmaz.

kemal kılıçdaroğlu

en büyük ak partilidir(büyük harflerle). Zira eğer aday olursa buna oy verirsem elim kırılsın. oktroller zorla oy vereceksiniz diyor, bakşa? ne oldu lan demokrasi düşünce özgürlüğü? daha ucu gözükmeden ak partinin yaptıklarını yapmaya başladınız? vermeyeceğim ulan başka seçenek mi yok? zira kılıçtaroğlu aday olursa zafer-memleket ortak aday çıkartacaktır. gidip onlara vereceğim. kılıçtaroğlu dışında güzel bir aday çıkarsa ona veririm. arkadaşlar kusura bakmayın, chp artık atatürkün partisi feğil, hdpnin arka bahçesidir. partideki ulusalcıları ihraç eden bir ermeniye oy falan vermem. ne yani ben bu adama oy vermeyince ak partili mi oluyorum yoksa bu kk mı ak partiye hizmet ediyor? Seçmeninin aday olma çağrılarına kulak asmayıp hala koltuk sevdasına düşüyorsa kusura bakmayın sokarlar öyle işe.

celal şengör

Deprem konusunda söylediklerini sürekli değiştiren, sürekli başka bir şey söyleyen, sonra da ben demiştim diyen bir profesör. Kendinden başkasının düşüncesine pek saygısı yoktur.

şener üşümezsoy

Kafalarda oluşmuş profesör tanımlamasını yıkan bir profesördür. Solcu, devrimci, türk milliyetçisidir. Özellikle celal şengörcü tayfa hiç sevmez. istanbul depremi konusunda celal şengör ve naci görür kadar karamsar değildir.
Bugüne kadar dedikleri her şey çıkmıştır. 99 depreminde itü tayfanın, özellikle celal şengörün yersiz yere insanları panik yaptırmasının aksine şener hoca düzceye odaklanılması gerektiğini söylemiş ve bu tezinde haklı çıkmıştır. Şimdiye kadar yanılmamıştır. Özellikle celal şengör gibi geçmişte söylediklerini yalanlamamıştır, şengör marmara boydan boya kırılacak diye elinde hiçbir veri yokken, işkembeden sallarken şener üşümezsoy bunun olmayacağını söylemiş ve dediklerinde haklı çıkmıştır. Celal şengör ve itü tayfa yüzünden değerli gayrimenkuller yok paralara satıldı, özellikle kadıköy tarafı, zamanında buralar komple yıkılacak diyen şengör, şimdi kadıköy sağlamdır diyor. geçmişte dedikleri şeylerden hiç bahsetmiyor, bu adamın açıkçası emlak simsarlarıma hizmet ettiğini bile düşünmeye başladım. istanbulda çok fazla çürük bina var, bunların yenilenmesi lazım, elbette 6.5 lik bir deprem olsa bile istanbulda çok ciddi tahribat olacak, zira şener hoca istanbulda 6.5 büyüklüğünde bir deprem olabileceğini söylüyor. Bu bile bir felaket istanbuldaki yapılar için. Şimdi bunları yazdığım için malum partili ilan edilmem umarım. Neysa Şener üşümezsoya sevgiler selamlar, kendisi Saha adamıdır, halk adamıdır. oturduğu yerden profesörlük yapmaz. Eğlencelidir, sinirlidir, kaslı bir badboydur. Farklı ve eğlenceli bir tarzı vardır. Papyonu takıp programlarda karı kızdan bahsetmez kendisi. Çıkar deprem anlatır, kendini övmez, amacı insanları bilgilendirmektir, kendini pohpohlamak değil. Bir gün kendisiyle karşılaşmak isterim.

tanju özcan a şişe fırlatan akpli kadın üye

Kadın temizlik işçiliğinden bu kadar hızlı bir şekilde belediye meclisine nasıl girmiş ya. Nasıl bir torpil nasıl bir adam kayırma var anlamadım valla çok üst seviye bir şey bu. imam hatip mezunuda değil sanırım.

arap levhası

Kodumun araplarından rahat yok.

sözlük yazarlarının ruh hali

hiçbir şeye odaklanamıyorum. Depremde kaybolan canlar, cansız bedenlerin öylece sağda solda durması. Kansız şerefsizlerin yaptığı yağmalar psikolojimi bozdu.

siyasal islam

deprem izmirde olsa zinadan, maraşta olsa suriye düşmanlığından oldu diyecek kadar aşağılık, yardım yerine sela okutacak kadar adi olan topluluktur. Bir tane cemaat görmedim yardımlara katılan. Ancak salavat zinciri oluşturun.

deprem oldu diye hükümeti suçlayan tip

en büyük sebebi değil tek sebebidir.

zafer partisi

Artık bu partinin meclise girmesi, bu ülke adına benim tek umudum. ilk seçiminde kazanamazlar ama meclise girmesi bile birçok şeyi değiştirir. Zira ülkedeki bu denli mülteci nüfusuna karşı bir ses oldu bizler için.

ülkeyi araplarla afrikalılarla ruslarla doldurmak

Kesinlikle bu ülkede 20 25 milyon arası mülteci sığınmacı kaçak var. Artık dayanamıyorum amk göz göre göre alıyorlar. Ne diye alıyorlar anlamak mümkün değil. it gibide ürüyorlar. Tek bildikleri şey senin benim vergilerimle sikişmek.

yeni chp ve kemal kılıçdaroğlu

Bunu savunan adamlar hdpye sempati duyuyordur. Yılların chpsinin geldiği hale bak. Koltuk sevdalısı adam.