1. 1.
  israil kökenli yakın döğüş stili. rakibe saygı göstermenin kendine saygısızlık olduğu öğretilen martial arts şeysi. bu tekniği kullananlar etraflarında bir kalem varsa göğsünüze saplarlar, vazo varsa kafanızda kırarlar, sizin elinizde birşey olmaması onlar için hiçbir anlam taşımaz. onlar size yumruk atarken ellerinin incinme ihtimallerinin bile kendi bedenlerine saygısızlık olduğunu düşünür. çok klas hareketleride vardır. wing tsun 'dan daha efektifdir.
  11 -1 ... roy mustang
 2. 2.
  kesinlikle amaca yönelik hareketler içeren dövüş stili. amaç basit, en kısa sürede etkisiz hale getirmek, araç ele geçen her şey.
  4 -1 ... justaddwater
 3. 3.
  tekniksiz savaş stili. sivil hayatta öldürücü olmayan versiyonu öğretilir. türkiye'de eğitimini veren bir şirket var ancak 3 gün için 300 dolar artı kadeve istiyorlar.
  (bkz: bir şey almıcam sadece bakıyodum)
  11 -3 ... goliath
 4. 4.
  israilli katillerin kucuk cocuklari oldururken kullandigi deh$ete verilen ad.
  6 -7 ... hibinabatuta
 5. 5.
  j lo'nun bir film uğruna öğrendiği dövüş stili.
  2 -1 ... ghost whisperer
 6. 6.
  ted'in ilk sezonun bilmem kaçıncı bölümünde kız arkadaşı tarafından pataklanmasına neden olan stil.
  9 ... endustriyel siyah
 7. 7.
  dünyanın en etkili savunma stilidir. kesinlikle bir sanat yada spor değildir. *
  4 -1 ... rex ares
 8. 8.
  (bkz: taş yok mu lan)
  6 ... d@nte
 9. 9.
  israil menşeili olmakla beraber, yaratıcı yurdum insanının da başarıyla uyguladığını gördüğüm yakın dövüş şekli. kriko sapını kullanmanın 14 farklı yolunu keşfeden kahvehane abilerinden tutun da, okey istekasıyla kafa kıran kabadayılara, dart okuyla göz çıkartan manyaklardan klasörle adam dövenlere* kadar envai çeşit sinir hastasının bulunduğu canım ülkemde, nüfusun büyük bir kısmı bilmeden bu sporda üstat mevkisien ulaşmıştır.
  9 -1 ... otep shamaya
 10. 10.
  fikirtepe stili dövüş tekniği *
  10 -1 ... mhertalian