bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    mide belediye çöplüğüne dönse bile kilo alınamaz.yağlı yiyecekler,hamur işleri tatlı tuzlu ne varsa götürülür ama hepsi yalan olur anüsten çıkar. (bkz: günden güne eriyorum)

yıllar sonra gelen edit: yaş ilerledikçe alınıyormuş anasını satayım.
    18 -1 ... isibilenisegitmeyen
  2. 2.
    metabolizmanın hızıyla da alakalı olan durum.
    5 ... redwinemania
  3. 3.
    ajdar anık opera söyleyebidiği zaman başıma gelebileceğini düşündüğüm eylem.
    3 ... doksanüç
  4. 4.
    çok avantajlı bir şey olmasıyla beraber ciddi anlamda kilo alman gerekiyorsa psikolojini bozabilecek sorun. onun haricinde eğer bir ortamda kilolu arkadaşlarında varsa onlarla beraber oturduğunda onlardan çok fazla şey yemişsen göze bayağı batıyorsun.* * *
    2 ... kacak kelebek
  5. 5.
    iyi bir diyet ve disiplinle, sağlık sorunu yaşamayan bir birey tarafından rahatlıkla aşılabilecek bir durumdur. Bunu bir sorun olarak görenler, "çok yiyorum ama kilo alamıyorum" derler, inanmayınız, yeterince yemiyorlardır.
    3 -1 ... baybars
  6. 6.
    kilo verememek kadar sakıncalı durum. işin içine tavsiyeler doğrultusunda gece yarısı çikolata soslu makarna yemek de dahil olunca, kilo alıncaya kadar içinde bulunulacak işkence dönemi.
    2 ... kaytan biyikli dilber
  7. 7.
    'alıp da verememek verip de alamamak gidip de dönememek var işin ucunda hakkını helal et sözlük' durumudur, geçmiş olsundur. *

(bkz: olsa da yesek)*
    3 ... peyderpey
  8. 8.
    düzenli yemek yememekle alakalı olan bir durumdur. Üniversite yemekhanesine düzenli olarak gidilerekten sorun çözümlenebilir. *
    4 ... rweasley
  9. 9.
    allahtan belanı mı istersin durumudur. ancak çok yediği halde kolları bacakları hala çöp gibiyse hormonal bir bozukluğu işaret ettiğinden acilen doktora gidilmelidir.
    1 ... sour cherry
  10. 10.
    2 yılda 12 kilo alabilme kapasitesine sahip birisini * gülme krizine sokacak derecede depresyona iten başlık.
    6 -2 ... kutupsal form