bugün

bakışmak

- olum şu kız seni kesiyor lan
- ya bırak a.k. kuşbaşı yapsa kalkıp bakmam.

not: sarhoşken daha bi komik gelmişti lan bu.
farklı bir kişi ile aynı zamanda aynı yerde tesadüfen bulunmak. bundan sonra ilk gidilen yerde, yine aynı kişi ile aynı yerde karşılaştığını farketmek yolların kesişmesine örnektir.
karşı tarafa, afrodizyak etkili bakışlar fırlatmaktır.
kadir inanırdan öğrendik biz bunu yıllarca. türk erkeği kadir inanır gibi bakmalıdır. öyle öğrettiler bize.
herkes beceremez bunu. meselea ben. kıza bi nakarım beğenirim. o bakmazsa sorun yok tabi. ama bakarsa sıkıntı orda başlıyo. ulan tamam bak ama gözümün içine ne bakıyosun. utanıyo insan. gözümü kaçırıyorum işte ben de mecburen. ee sonra? bi daha bakmıyo tabi.
kaçamak bakışmaktır...

flörtün en güzel halidir... otobüsteyken, vapurdayken, tramvaydayken gizli ama açık süzmeler, anlık hayaller...

mmmmm dadından yinmez...
Konuyla ilgili şöyle bir soru da sorulabilir.Bir dakika için de sık sık kesişilmişse garanti kız etkilenmiş midir?Tecrübesi çok olan otoriteler cevaplasın bi zahmet.Kişisel mesaj bile kabulum.
(bkz: göz seksi)
bakışarak anlaşmak, anlaşarak bakışmaktır.
iki doğru parçasının aynı bir noktadan geçip açı oluşturması durumu.
hormonların depreşmesi eylemidir.
heyecanı kat be kat artırmaktır. genel olarak biriyle bakışmak daha çok haz verir.
tanışmanın ön adımı. ayrıca hafif de gizemli olduğu için güzeldir kesişmek.
aynı düzlemde paralel olmayan iki doğrunun bir noktada birleşmesiyle gerçekleşen durum.
karşı cins veyahut istemeden de olsa hem cinsin ile kurulabilecek göz temasıdır. anlamlı bakışlar içerir.

efenim geçen yine metroda bi kızla kesişiyoruz. işte o kaçamak bakışlar. ben kaçamak bakışlar. tebessümler falan.* *
Yiyişmek ile sonuçlanmadıktan sonra gereksizdir.
bazen sadece bakarsın.
bana çok anlamsız gelen harekettir.hele ki birde tanımadığın biriyle hem kesişip hem gülümsemek dayanılmaz derecede saçma geliyor.kendim farkında olmadan yaptığımda bile hemen gözlerimi çekiyorum ama sanırım kızlar da genel olarak bu harekete çok bozuluyor.
er kişisi olarak yapmaktan çekindiğimdir.

çünkü bizim kezbanların ne yapacağını bilemeyiz.. gösterir gösterir ama elletmezler..
zeki kadınların yapmadığı şey.
Mutlu eder.
penisi kaldırma gücü vardır.
bir türlü beceremediğim eylem.
dün yemek sırasına girdim, bi baktım uzun zamandır ölümüne güzel bulduğum kız tam önümde. geçerken nasıl dik baktıysam bi an göz göze geldik. kız anladı sanırım, kadınlar hissederler sonuçta, döndü bi kaç defa gözümün içine baktı, ara ara bakıyor. ben de onun baktığını görüyorum gözümün yanıyla ama bi türlü bakamadım bi türlü karşılık veremedim. sonra da kız bi daha bakmadı önüne döndü hiç siklemedi. ben de sapık sapık arkasından güzel bacaklarına estetik vücuduna bakıp durdum.
tam bi salağım.
Gidip söylemediğim için en sık yaptığım şeydir..
Kesiştiginizi sanıp hayvan gibi bakmayın kadınlara.