bugün

entry'ler (851)

sözlük yazarlarının itirafları

Konular işler uzadıkça beni tüketiyor. Sanki içimde kalan son enerjiyi son gücü kullanıyorum gibi hissediyorum. Hiçbir şey beni mutlu etmiyor. Günlerim sadece geçiyor çok halim varmış gibi her gün daha yorarak. Umarım bir gün buraya çok çok mutluyum çok şükür hayatımın bu günlerini görebildim falan yazarım.

13 ocak 2017 meb in hazırladığı yeni müfredat

Bu ülkede yaşayacak okuyacak bir çocuk dünyaya getirmemek için yeterli bi sebeptir.

fitness in faydaları

Kesinlikle stres verdiriyor arkadaşlar depresif bir ruh halindeyseniz şiddetle tavsiye ediyorum. Koşu bandına bırakın tüm kötü enerjinizi, kendinize olan tüm sinirinizi ağırlıklarla çıkarın. Bu iyiliğimi de unutmayın.

yapılmış en aptalca dalgınlık

Birkaç saat önce taksici beyefendiye abla dedim.

okuduğun bölümü söyleyince verilen tepkiler

Aaa neden?

şu an dinlenen şarkının en güzel cümlesi

Yıkıldığın her an yok olmadığına şükret.

fakirlik belirtisi hareketler

iphoneu kılıfsız kullanamamak.

caner taslaman ebubekir sifil tartışması

tartışma yanlış boyutta kaldı hadislerin doğruluğu yanlışlığını tartışmak yerine islamın hadislere ihtiyacı olmadığını kuranın tek kılavuz olduğunu savunmalıydı caner hoca. ama deve sidiği efsaneydi ajzhahahah.

"işte bunlar, allah´ın ayetleridir ki, onları sana hak olarak okuyoruz. hal böyle iken allah´tan ve onun ayetlerinden sonra hangi hadise/söze inanıyorlar?!" casiye 6

Bir arkadaşım var. Kızın peşinde olduğu bi çocuk var yeminle cefasını ben çekiyorum. Kız kararsızlık abidesi. Sürekli onay almaya çalışıyor alıyor tersini yapıyor fikir soruyor bildiğini yapıyor. Ya valla sorması alması dert değil ama günün 24 saati elin çocuğu hakkında beni darlıyor sanki tek konuşacak konumuz buymuşçasına nasılsın kadar alakasız bir sorudan benim işimle ilgili bi konuyu bile oraya bağlıyor ay patlıycam şu sıcakta. Salak mısın abi kaç yaşına gelmişin ergen ergen muhabbetler. Valla arkadaş atsan atılmaz satsan satılmaz demiycem bitiricem tüm ilişkimizi öyle bunaldım.

sevdiğin kişiyle evlilik hayali kurmak

Kurmayın ayrılıyorsunuz.

boğa burcu kadını

Mızmız olurlar.

boğa burcu erkeği

Yaa sadıktır yaa. Çok zekidir çok. Saman altından ne sular götürür çok sonra görürsünüz bazen de gözünüze soka soka yer yiyeceği haltı. Ayrıca nankördür değer bilmez emek bilmez. Bencildir gram umrunda olmazsınız.

Arkadaşlarına, tanımadıklarına, ailesine çok iyidir sevgilisine tam bir göttür üzgünüm.

yazarlara whatsapp tan gelen son mesaj

Mükemmel bir din mükemmel.

Bugün acaba geleceğe gidip gelebilsem nasıl olurdu diye düşündüm. Ve sonra kendim için hiçbir şey yapmadığımı farkettim.

feminist düşmanı erkeklerin genel özellikleri

Genellemek gibi olsun istisnasız hepsi aşağılık kompleksine sahip kekolardır.

yazarların en sevdiği üçlü

Kahve, çikolata, deniz.

feminizm

ya Allahınızı severseniz şu başlığı bir rahat bırakın. sizin o embesil fikirlerinizden de haberdar olmayalım be.

tanım: ülkenin beynini kullanma yeteneği olmayan kesiminin erkek düşmanlığı sandığı akım.

sevgililiğin bir altı

Bir üstü bok.

az önce film izlerken yakın bir arkadaşımdan yediğim kazığı hatırladım. daha doğrusu bir anımız canlandı gözümde. beraber yaşadık dört yıl anlaşamadığımız çok zaman olurdu. bir gün onu ağlarken buldum gece. yatağında oturmuş ağlıyordu. sarıldım omzumda dakikalarca ağladı. bi insan ilk defa omzumda ağlamıştı. sanki bütün gözyaşlarını dökse geçecekti hepsi ve ben bekledim tüm gözyaşlarını omzuma dökmesini. ben en yalnız en üzgün anımda omzunda ağladığım insanı unutamazdım. ezemezdim. Yaptıklarının hiçbirini yapamazdım.

seni intihar etmekten alıkoyan nedir

Günah olması. Günah olmadığını bilsem beş dk dazla yaşamam.