bugün

Zamanında 4 kür (5 gün günde 3 saat , sonrasında 2 hafta dinlenme) kullanmış birisi olarak, insanın ağzının orta yerine sıçar, zor günler geçirtir. Ancak yenerseniz bir anka kuşu gibi yeniden doğarsınız bütün parıltınız ile.
görsel
görsel
bir aktroll kemoterapi şakası yaptı mı diye eski entrylere baktım ama kimse bu şerefsizliği yapmamış, enteresan...
eski kız arkadaşım doğa'nın kanser tedavisi dolayısıyla gördüğü işlem. bana ilk fotoğrafını attığında çok güzel saçları vardı. aradan 2 yıl geçtikten sonra tekrar onu görmek istediğimi söylediğimde hayır demişti. bende ısrar etmiştim. kemoterapi gördüğünü biliyordum ama saçlarının olmayacağı aklıma gelmemişti. o benim gözümde hep çok güzel saçlarıyla parlak bir kızdı. sonra fotoğraf attı. tüm saçları gitmişti ama ona hala güzel olduğunu söyledim. gerçekten o haliyle bile çok güzeldi ama kendini saklamak istiyordu sürekli insanlardan. hastanedeki hemşirelere sinirlenirdi damar yolu açarken dikkat etmiyorlar canımı acıtıyorlar diye. kendisi de sağlık meslek mezunu olduğu için az çok anlıyordu kan alma işlerinden filan veya serum takma işlerinden işte. 4 yıldır görüşmüyoruz. hayatta mı bilmiyorum bile. ama öyleyse bile umarım kanseri atlatmıştır ve hayatında mutlu bir süreç içinde ilerliyordur.
sana da çok geçmiş olsun fake biker kardeşim.