bugün

insanları iyi yalancıdır farkedemezsiniz.
Dolandırıcılık, sapıklık diz boyu.
Saçı açık bir kadın görseler tüm kahve kafasını kadına doğru çevirir.
Sizin kadar namusuz bir şehir yok!
Ayrıca insanları ayda bir kere yıkanıyor galiba çünkü buradaki kayserililerin hepsi iğrenç kokuyor.
manisa ve bursa ile birlikte, Anadolu'nun en iyi sanayileşmiş 3 kentinden biridir.
en normal insan da bile paranoid, şizoid, histerik, anti sosyal kişilik bozukluklarından en az birine skill point bastırır.
hımmm neymiş erciyes dağının kayseri gibi ilkel bir şehirde olmasna üzülüyormuş haspaamlar. kaymaya gidemiyormuş. ulan allah bilir bağcılarda barzo mahallesinde torbayla yokuştan aşağı kayıyorsun tipini siktimin şempazesi. ulan iç anadoluda kaç tane yer gezdim ettim adam akıllı şehir planı olan eli yüzü düzgün bir kayseri var. diğerlerinde ne var? eşek var bol bol anadolu çomarlarının düzdüğü.

ben bir insanın herhangi bir şehirden ne beklediğini gerçekten merak ediyorum. ulan istanbul'da yaşasanız sanki her gün reınaya falan gideceksiniz. starbucksa gidip en ucuz kahveden içip sosyalleştim sanacaksınız. önemli olan bir şehrin ekonomik şartlarıdır az kafayı kullanın.

insanı da iyi lan. kötüsü her yerde bulunur ama genel olarak ben sevdim insanını. en azından bir yozgatlı tokatlı sivaslı davarlığı yok adamlarda. güzel yer. okumaya da gidilir bence. tavsiye ederim.
kayseri, bana acıların en büyüğünü yaşatan şehir ama her şeye rağmen seviyorum be şu şehri.
Yobazlar şehri.
http://www.gazetevatan.co...hus-nobeti--917102-yasam/

bırakın millet sikişsin aq sonra gidip köyde eşşek falan sikiyorlar yazık lan hayvanlara.
kayseri otogardan kadir has kapalı spor salonu'na nasıl gideceğim.bilen biri hayrına mesaj atsın.
meydan çevresinin tarihle iç içe olduğu, insanının kesinlikle birçok yönden çekilmez olduğu, soğuk ve klasik bir iç anadolu ilidir. gidilip görülesi midir? hayır
şehrim, memleketim, ama bir türlü ısınamadığım çölden hallice, avm çöplüğü, yobaz halkı, rezalet işveren ve iş ortamı olan, trafiğinin içine edilmiş bir anadolu kenti.
Paralel davasında boydak holding'e operasyon düzenlenen şehirdir.
görsel
Develi ilçesinde yanlış iğne nedeniyle 200 kuzu telef olmuştur.

http://www.posta.com.tr/3...etti.htm?ArticleID=333752
Küçükken en büyük isteğim kar görmekti. Ee tabi antalyada biraz zor bi durumdu. Hava birazcık soğumaya başladığı anda gece yatağıma geçince dua etmeye başlardım kar yağsın, yarın uyanınca her yer bembeyaz olsun diye. Tabi hiç olmazdı.

Arada dolu yağınca annemler bak bu kar diye beni kandırırdı. Dolulardan kar topu yapmaya çalışırdım.

Bu hazin çocukluktan sonra universite okumaya kayseri denen lanet şehre geldim. Yani bu sehir beni çocukluk hayallerimden ve isteklerimden bile bıktırdı.

Yine kar yağıyor. tutmasa bari lan.
damat aldığımız şehir, damadımız şimdilik iyi ama bakalım nasılmış insanı göreceğiz.
ulan şu şehir dışından okumaya gelip sürekli bok atanları da ben anlamıyorum o zaman farabi yap kardeşim okumak zorunda yaşamak zorunda değilsin ki.
neyse meselem o değil meselem trafik yoğunluğu. bu şehirde ne kadar kaza oluyorsa müsebbibi bayan sürücülerdir dikkat edin onlara. köşk sosyete civarına 18 den önce sakın uğramayın.
her gün göklerde şehitler için selaların yankılandığı şehir. alıştık nalet olsun ki alıştık artık bu selalara. bizi bu selalara alıştıranların allah belasını versin.
mantısına bittiğim şehir.

arkadaşım kayserili bir kez yapmıştı sağolsun.
Benim için hayatımda çok kötü yer edinmiş şehir, nefret ediyorum bu şehirden..

Annemi sonsuzluğa ugurladigim şehir...
yakınlarda gideceğim kara parçası.
Türkiye de vatanseverlik denince top 5'e oynayacak olan şehirdir.
görsel
Burda doğup büyümedim ama annemin babamın memleketi bi nevi benimde,mantısını güzel yaparım ama.*
polisin gerçekleştirdiği operasyonda bazı halk otobüslerinde bilet okuma cihazlarında usulsüzlük iddiasıyla adliyeye gönderilen 27 şüpheliden 7'sinin tutuklandığı kent.

http://www.posta.com.tr/3...andi.htm?ArticleID=336027
bakın bi konuda anlaşalım. bok gibi. vallahi billahi bok gibi şehir. öğrenciysen sonradan buraya düştüysen öyle bi şehir işte.