bugün

(#27297458) okudum birader üşenmedim kayseride yaşayan biri olarak okudum. aklımı sikeyim. ne anlatıyorsun amk. kayseri'yi övüyor musun, yeriyor musun? bir sik anlamadım. daha doğrusu anlatamamışsın neyse ben anlatayım bari. kayseri türkiye'deki en sikindirik ve en sikindirik insanlara sahip şehirlerden. öğrenciye vebalı gibi davranırlar, cumadan çıkar milletin anasına bacısına salya akıtarak bakarlar, laf atarlar, allah kitap deyip karşısındakini yolmaya çalışırlar. 14 senedir burdaayım amk. namusluymuş (!) siktir lan oradan gördüğü her kadını potansiyel orospu zanneden insanların olduğu şehirde namusun nesinden bahsediyorsun.
yarrak gibi şehirdir birader gelmeyin. isteğiyle gelenin aklını sikeyim.
not: zorunluluktan geldik çekiyoru.
yine elektriklerin gittiği amına koyduğumun şehri. ütüden yazıyorum.
soruya soruyla cevap veren bir toplumun şehri...
(bkz: iyi mi)
Kurnazıyla safı bir olan şehir.

Askerlere bayramda seker goturmuşlugumuz vardir.

Yaklasik 12 yil once.
Kesinlikle soruya soruyla cevap verenlerin olduğu şehir ayrıca erkekleri çok yobazdır. Erkekleri benim sevgilim beni aldatırsa onu tüfekle vururum tarzında maganda tiplerdir.
En çok Müslümanın olduğu fakat,hiç Müslüman olmayan şehir..
Memleketim. Kemalistlerle capulcular uğramasın, istemiyoruz vatan hainlerini.
erkekleri yobaz değildir.
herhangi bir spor müsabakasının kesinlikle yapılmaması gereken şehir. hatta o kadir has stadının yıkıp yerine ağaç falan diksinler. galatasaray, fener maçına bile 3-5 kişi falan geliyor.
sibel kekillinin memleketidir yani neyi meşhur anlarsınız *
Insanlarının cimri olduğu söylenen ilimizdir.
Gitmeden görmeden hakkında kötü yorumlar yapılan ilimizdir.
Yahudisiyle de meshurdur.
Çocuklarımın memleketi olmasını istedigim güzide ilimizdir.
Anladınız siz onu.
cumhurbaşkanını ısdırıp yalarlar burda .
sinirlari icerisinde 18 yillik hayatimda ilk defa got gordugum sehir. ruzgarin etkisiyle kizin elbise ucusmaya basladi ve kalkti en sonunda kiz da duzeltmedi baktim kulot da araya kacmis. 2 got yanagi sallaniyordu. cildirdim vallahi. son zamanlarda bu sehir olmaya baslamis diyordum. bugun verdim kararimi bu sehir olmus abi.
(bkz: pastırma)

yanlış hatırlamıyorsam terminal yakınlarında hiçbir şey olmamasına ramen jimmy joker vardı. Peki jimmy joker neden oradaydı düşündürdü.
bir tane belge için gidiş geliş 1500 km yol gittiğim şehir. pazartesi sabah indim, belgeyi aldım öğlende tekrar binip istanbul'a geldim. 5 ay sonra ilk defa uğradığım şehirde neredeyse kimse yoktu. öğrenciler memleketlerine dönmüş. neyse bir daha uğramam kayseri'ye.
Adam çıkmaz.
Kazıklarken mutlu eden insanların şehri.
semtine göre insanları değişen şehirdir.

her yerin iyisi kötüsü vardır yapmayın allasen.
değişik bir şehir. düzenli, ancak insanları biraz yobazdır.
Buram buram pastırma kokan şehrimizdir.
türkiyede başka illerde daha güzel pastırmalar yememe rağmen tanıtımları yüzünden pastırmasıyla ünlü şehirdir.