bugün

prens william'ın müstakbel eşi, hatun kişi.
beyaz don kıvamındaki bikinisiyle denize girmiş; fotoğraflanmış müstakbel birleşik krallık prensesi.

bu kadın ileride kraliçe olacak.*
http://www.egotastic.com/...lebrities/kate-middleton/
geleceğin kraliçesi olabilecek kadındır.
yıllardır üzerinde çalıştığı "prens william'ı kapaklamak" projesini gerçekleştirmek üzere olan hanım.
bir aksilik çıkmazsa, ingilizlerin prenses diana'dan bu yana duydukları güzel prenses/kraliçe özlemini giderebilecek gibi duruyor.
evet çok abartı bir güzelliği yok, ama gayet eli yüzü düzgün, hoş fizikli. en azından ingiliz kraliyet ailesine baktığımızda, kız içlerinde dünya güzeli gibi duruyor. hoş, prens william da ingiliz kraliyet ailesi mensubu olduğuna inandıramayacak kadar da yakışıklı yani. babasının prens charles olduğu düşünülürse, gayet başarılı bir sonuç aslında.

sonuç olarak: ingiliz basının ilerde -şimdiden öyle zaten- fazlasıyla ilgi duyacağı, belki başını ağrıtacağı biri.
zaten kızı asil kan taşımıyor diye neredeyse yerden yere vuracaklar bu bahsettiğim dedikodu gazeteleri, ama olsun. sonu diana gibi olmayacaktır zannımca.
prens william ile evliliğine 9 gün kalmış, halktan birisi. düğünü televizyondan 2 milyar kişinin izlemesi bekleniyormuş.
Eğitiminden sonra 'bir prens kapatmayı' hedef seçmiş,'şöyle bir çalışayım,ayaklarımın üzerinde durayım,yararlı iki-üç iş çıkarayım' demek yerine 'saraya nasıl gidilir'projesini hatmeden,hırsı ve azmi ile duruma hakim olan ve sonuca ulaşan kişidir.
her türlü gideri var ablanın.
çok güzel bir kadın. omuzları, dudakları, elleri, gözleri, yüzü, götü.
an itibarıyle evleniyor.
dayımın yorumuyla ;

iyi yere kapat attı.
çok güzel kadın. evet kıskandım o çokoprensi sırf bu yüzden. babamız kraliyet mensubu olup altımıza rolls royce çekmedi ki işte, taa oradan başladı sıkıntılar.
çok şık giyinen kadın. imaj makerını merak ediyorum. nasıl bir zevktir bu.
artık ingiltere 2. veliahtının eşi ve cambridge düşesi olan üst dudağı olmayan güzel değilde havalı olan kadın.
(bkz: Kate Middleton türk olsaydı olacaklar)
kocaman bir düğünün sade gelini.
prenses olduğu halde sade bir gelinlik, sade bir makyaj yaptırmış ve saçına özel model yaptırmamış. ama yine de harika gözüküyordu.
şaşırdım açıkcası.
türkiye'de düğünlere gidip gelinleri görmüşseniz neden şaşırdığımı anlarsınız.
milyarlarca genç kız arasından beyaz atlı prensle evlenebilen birkaç kızdan biridir.

(bkz: karım prens olmadığımı bilmiyor)
(bkz: gelin kate)
heryeri çok oranlı ve güzel de tahta gibi göğüsleri var lan kadının. o milyarlık gelinliğin içinde dolgun bir çift meme çok daha güzel dururdu.
kel ve göbekli bir adamla evlenmesinde sakınca olmayan hatun kişisi. *
bugün ntv'de meşhur düğün canlı yayınlanırken arka planda oğuz haksever'in yanında konuşan bayanlardan birinin çekemediği 29 yaşındaki hanım kızımız. önce gelinliğine bok attı, sonra o kadar da güzel olmadığını söyledi; en sonunda da karşılaşmalarının "masumane" olmadığını, kate'in öteden beri prenses olmak istediğini, bunu arkadaşlarıyla hep paylastığını ve william'ı ayartmayı aklına koyduğunu iddia etti.

hatun güzel ablacığım. boşver sen.
bir prensle evlenmek çok da zor olmasa gerek.hatun haberlerde dedikleri gibi normal, sıradan, sümüklü bi ingilizmiş ama prens william'ı kapaklamış sonuçta.ben sümüksüz, normal bir türk'üm belki bende tavlarım.*
ayrıca hatunun bikinisine baktım da bildiğin beyaz don+sutyen kreasyonu yapmış ablamız.kim bilir kaç milyara almışlardır onu.hıh benim bikinim milyar etmez ama bundan daha güzel vallahi.ayrıca prens de hiç hayallerdeki gibi değil.*
gerçi alan razı veren razı ben niye burda kurtlandım anlamadım.

not=ne kadar hırs yapmışım bende bu olayı içten içe, oysa televizyonda izlerken "ne kadar sade ve güzel olmuş hanım hanımcık bi kız yahu, ne güzel" diyordum.neyse ya banane zaten prens olmasa da olur, beyaz atı, olmadı beyaz arabası olsun.hadi o da olmadı 35.687 metrekare arsası olsun tamamdır.*
bu kadın kraliçe olmayacaktı da kim olacaktı denilesi kadındır. çok güzeldir.
Gelinliğini de düğün sonrası düzenlenen partide giydiği kıyafeti de çok beğendim.Gerçekten ikisinde de çok sade ve zarif duruyordu.Ki kendisi de çok güzel zaten, Williamcığımın prens olmasa pek bir mahareti yok,ordan kazanıyor.
partide giydiği mükemmel kıyafet alexander mcqueen imzalıymış;
http://m.friendfeed-media...86713a9834948784deeb855c8
prensle düğününü 2 milyar kişinin izlediği söylenen avrat. ulen 2 milyar insanın işi gücü yok sizin düğününüzü mü izleyecekler. bi de biziim türk basınına ne oluyorsa... bize ne ulen onların evlilik meselesinden. hayret gibi birşey yaw.
sanki prenses ya da kraliçe olmak için doğmuş gibi hissettiren asil, güzel bir insan: http://galeri.uludagsozlu.../r/kate-middleton-135170/

inşallah lady diana gibi insanlığa faydalı işler yapar.