bugün

ingiltere galler prensi,veliahttır aynı zamanda.merhume lady diananın eski kocası,william'la,harry'nin biricik babaları,kraliçe 2.elizabethin mahdumudur.30 yıllık aşkı camilla ile en sonunda evlenerek muradına ermiştir.ingiliz halkı tarafından pek sevilmez.
kadir çelik in objektif(05.10.2006tarihli) programın da sarıklı, cübbeli bir vatandaşın; müslüman olduğunu idda ettiği ingiltere nin kadrolu prensi.
işte buna da prens deniyor diye karşımıza çıkartılıp, genç kızların gönlündeki "beyaz atlı prens" imajını yerle bir eden gazoz ağacı.
yarın konya' da olacak kişi.
türkiye gezisinde gittigi izmir ekonomi üniversitesinden ayrılırken ogrenciler tarafından "we love you charles" naralarına magruz kalmıs prens kisisi.
herkes bu adamın ogullarına hayaran bizimkiler prens charles'a... iste türkiye'yi diğer ulkelerden ayırt eden bir ozellik daha. ayrica tespit yaptım sonunda sozluk rahatladim.
tüm ömrü kral olacağı günü beklemekle geçen, artık neredeyse yaş haddinden emekli olacak yaşa gelmiş, bundan sonra kral olsa da, bu saatten sonra gelen krallığın içine edeyim diyerek buckingham sarayının ortasına hacet gidermesi olası olan gariban prens.
yine de sevimlidir, efendidir, bir yamuğu görülmemiştir, evli iken halktan bir kadını sevip dul kaldıktan sonra onunla evlenmesinden başka.
ehh o da yamukluk sayılmaz kanımca.
en sık kullandığı arabasının yakıtının bozuk peynir ve beyaz şarap olduğu çevreci kişilik.
Fıstık gibi ve iyi bir hatunla evlenen zengin ve çirkin züppesinin en önemli örneğidir.
Oxford Centre islami çalışmalar bölümü'ndeki "islam ve çevre" konuşmasında "Çevreyi korumak için islam'ın manevi prensiplerini takip etmeliyiz." diye konuşma yaparak kendisi hakkında islamiyet'i seçti haberlerini gündeme getiren prenstir. Fena da olmaz hani... Tahta geçince ingiltere kilisesinin de başına geçeceğini düşünecek olursak...
bu adamın at üzerinde çok resmi var. bazen baktığımda karıştırıyorum hangisi binici diye.
son açıklamalarını okuyunca cenazesinin teşvikiye camii'nden kalkacağına daha da bir inandığım ingiliz prensi.

"çevreyi korumak için islam'ın manevi prensiplerini takip etmeliyiz".

yalnız bu adam prens olarak dünyaya geldi, eğer prens olarak ölürse gözü açık gidecek diye korkuyorum. yani bunca yıldır insan biraz ilerlemez mi? kazık kadar olmuş hala prensim diye dolaşıyor.
çirkin olan ve eski karısı prenses diana'nın ölümünden kısa bir süre sonra eski sevgilisi ile evlenmesiyle daha çirkinleşen ingiltere prensi. zaten diana'nın ölümündede parmağı olabilir deniyordu, fazla mı komplocuyum nan?
müslüman olduğu söylentisi nedeni ile türkiye gündemini bir ara oldukça meşgul etmiş kişi.
show tv'deki ateş hattı programında reha muhtar prens charles'ın müslüman olduğu yönündeki söylentileri eleştirmektedir. konuyu diyanet işleri başkanıyla tartışmaktadır:

-efenim prens charles'ın müslüman olduğunu söylüyorlar. peki ama öyle bir adamdan müslüman olur mu?

-olur tabi neden olmasın?

-ama efenim nasıl olur?

-reha bey siz müslüman mısınız?

-tabi müslümanım efendim.

-siz namaz kılıyor musunuz?

-hayır.

-oruç tutuyor musunuz?

-hayır.

-içki içiyor musunuz?

-evet.

-e sizden nasıl müslüman oluyorsa, ondan da en az sizin kadar müslüman olur.
(bkz: aga 70 yaşında prens mi olur)
(bkz: seyyid)
http://9gag.com/gag/4894767 bir fotoğrafıyla kırıp geçirmiştir.
müebbet prens.
Adam 1948 doğumlu saçı başı ağardı badton kullanmaya bile başladı artık. Bu ölür annesi hala daha ölmez bunu gömer. Hepsini gömer.
arabistan'da yerel kıyafet giyip kılıç kuşanarak lawrence'yi hatırlatan veliaht prens.
Baktı anası ölmeyecek bu da kral falan olmayacak iyice saldı gitti.
muhtemelen oğlu prens william lehine tahttan feraget ederek prens olmaya devam edecek ingiliz kraliyet üyesi.
ingiltere nin ' beyaz saçlı ' prensi .
ivedilikle tahta çıkmasını beklediğim kişi . herif bu gidişle galleri krallık yapacak.
(bkz: galler prensi charles)
Ataları gibi Rothschildlerin emrindedir

görsel
Virüs tanısı konmuş prens.
yapılan testte corona pozitif çıkmıştır.