1. 1.
  ingiltere galler prensi,veliahttır aynı zamanda.merhume lady diananın eski kocası,william'la,harry'nin biricik babaları,kraliçe 2.elizabethin mahdumudur.30 yıllık aşkı camilla ile en sonunda evlenerek muradına ermiştir.ingiliz halkı tarafından pek sevilmez.
  3 -1 ... veritaserum
 2. 2.
  kadir çelik in objektif(05.10.2006tarihli) programın da sarıklı, cübbeli bir vatandaşın; müslüman olduğunu idda ettiği ingiltere nin kadrolu prensi.
  1 ... babafanus
 3. 1.
  işte buna da prens deniyor diye karşımıza çıkartılıp, genç kızların gönlündeki "beyaz atlı prens" imajını yerle bir eden gazoz ağacı.
  4 ... gelberiyargelberi
 4. 2.
  yarın konya' da olacak kişi.
  ... dalton ana
 5. 3.
  türkiye gezisinde gittigi izmir ekonomi üniversitesinden ayrılırken ogrenciler tarafından "we love you charles" naralarına magruz kalmıs prens kisisi.
  herkes bu adamın ogullarına hayaran bizimkiler prens charles'a... iste türkiye'yi diğer ulkelerden ayırt eden bir ozellik daha. ayrica tespit yaptım sonunda sozluk rahatladim.
  3 -1 ... fabala
 6. 4.
  tüm ömrü kral olacağı günü beklemekle geçen, artık neredeyse yaş haddinden emekli olacak yaşa gelmiş, bundan sonra kral olsa da, bu saatten sonra gelen krallığın içine edeyim diyerek buckingham sarayının ortasına hacet gidermesi olası olan gariban prens.
  yine de sevimlidir, efendidir, bir yamuğu görülmemiştir, evli iken halktan bir kadını sevip dul kaldıktan sonra onunla evlenmesinden başka.
  ehh o da yamukluk sayılmaz kanımca.
  3 ... sauron
 7. 5.
  en sık kullandığı arabasının yakıtının bozuk peynir ve beyaz şarap olduğu çevreci kişilik.
  2 ... otecegi yeri iyi bilen horoz
 8. 6.
  Fıstık gibi ve iyi bir hatunla evlenen zengin ve çirkin züppesinin en önemli örneğidir.
  1 -1 ... zalayeta
 9. 7.
  Oxford Centre islami çalışmalar bölümü'ndeki "islam ve çevre" konuşmasında "Çevreyi korumak için islam'ın manevi prensiplerini takip etmeliyiz." diye konuşma yaparak kendisi hakkında islamiyet'i seçti haberlerini gündeme getiren prenstir. Fena da olmaz hani... Tahta geçince ingiltere kilisesinin de başına geçeceğini düşünecek olursak...
  4 ... rick blaine
 10. 8.
  bu adamın at üzerinde çok resmi var. bazen baktığımda karıştırıyorum hangisi binici diye.
  ... argiris