bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  karılara hoş gözükmek için vücuttaki kasların daha iri gözükmesi için kasan genellikle kasları büyük, beyinleri ufak insanlardır.işi güçü olmayan kafası az çalışan ve bu eksikliği de bir şekilde kapatmak isteyen insanın doğurduğu davranıştır.
  3 -18 ... trda
 2. 2.
  kaş yapmak ama, yaparken göz çıkarmamak gerekir.
  1 ... karga
 3. 3.
  bir tür mastürbasyon çeşidi.*
  1 ... weud
 4. 4.
  yorulma belirtisi anlatan söylem.örneğin:

  -yolculuk nasıl geçti?
  -sorma..valiz taşımaktan kas yaptım.

  yukardaki örnek deyimin kullanma amacını belli etse de mantık hatalarıyla dolu olduğundan yeni bir örnek vereyim*:

  -evi taşıdınız mı?
  -sorma..eşya taşımaktan kas yaptım.*
  3 ... dukur
 5. 5.
  yaşlılık sendromunu üzerinden atmak için orta yaşlı erkeklerin başvurduğu yöntem.
  1 ... suran
 6. 6.
  (bkz: kas geliştirmek)

  kas imal etmektir. nası oluyosa. sormak lazım tabi.
  ... thedewil
 7. 7.
  (bkz: body building)
  ... karpuzkabugu
 8. 8.
  (bkz: kas yaparken göz çıkarmak)
  1 ... fewzi1907
 9. 9.
  gereksizdir.
  -4 ... habis
 10. 10.
  Son derece gerekli bir eylemdir. Vücuttaki kasları geliştirmek yalnızca estetiksel anlamda birşeyler katmaz insana. Kas yoğunluğu daha fazla olan insanların böbrek hastalıklarına özellikle de tansiyona bağlı böbrek hastalıklarına yakalanma riski yüzde 44 daha azdır. Ayrıca iyi bir kas yapısına sahip olan insanın vücudunun bağışıklık sistemi daha da gelişir.TÜm bunlarla birlikte insana katacağı estetik görünümün yeri bambaşkadır.ister kendiniz için yapın ister karşı cinse hoş görünmek için.Vücudu düzgün olan insan istediğini giyebilen insandır.Vücudu düzgün olan insan göğsünü gere gere yürüyen insandır. Aynı zamanda dişilerin de ilgisini çeken insandır.Kas yaparken unutlmaması gereken nokta işin bokunu çıkarıp dünya vücut şampiyonları gibi olmaya çalışılmamasıdır.inanın hiçbir bayan o adamları beğenmiyor. Aynaya baktığınız zaman bu yeterli demeyi bilin. Kol,omuz,göğüs ve karın kaslarınızı makul seviyede geliştiriniz. Karın kaslarınızı 3 kat börek şekline getirmeye çalışmak sizi çirkin,göğüs kaslarınızı eşşek gibi şişirmek kadınsı kılar bunu sakın unutmayın.Ayrıca kas yaptım şöyleyim böyleyim diyerek erkeklik gösterisinde bulunmanız hiç faydalı olmayacaktır,çelikten değilsiniz bunu bilin.
  Kas yapmak isteyen arkadaşlar olacaktır malum yaz da geliyor. Bu konuda söyleyebileceğim en önemli şey bunun yani kas yapma işleminin evdeki dumble setleriyle olmayacağıdır.Aynı şekilde tüm gün şınav çekerek te kasların hacmini genişletmezsiniz.En fazla sıkılaştırabilirsiniz.Bunun için önereceğim şey mutlaka bir spor salonuna gitmenizdir. Çevrenizden size "mal mısın ?" tarzında tepkiler olacaktır aldırmayın.Ben Kick Box öğrenmek için gittiğim salonda başladım buna mecburi olarak,çünkü fiziğe dayalı bir spor Kick Box. Ama Box ile ilgim olmasaydı da yapardım.Yalnızca estetiksel görünüm değil insana zindelik te kazandırıyor bunu unutmayın.Ayrıca kafası küçük insanların ve güçsüz insanların yaptığı birşey değildir.Spor yapmayan herhangi bir hareket içinde bulunmayan her insanın gücü zaten aşağı yukarı eşittir aynı fiziktelerse.Ne zamandan beri spor yapmak fındık kafalılık oldu anlamıyorum.Eğer bir fındık kafalılık varsa o da vücudu her dakika paslanırken spor yapmamaktır.Ve son olarak gideceğiniz yeri iyi seçin.Antrenörlük lisansı bile olmayan adamların salon açtığı oluyor Türkiye'de.Bunun için Vücut Geliştirme Federasyonuna bağlı salonlara gitmeniz faydalı olacaktır. Çok para vermenize gerek yok, yani büyük salonlara gitmenize aynı anda 2 alet kullanamıyorsunuz çünkü. *
  6 ... waffen ss