Karınıza düğün için altın kemer alır mısınız? Soru açık.
seversem alırım.
Ciddiyim alın.

iyi olur.
Hayır almam.
Bilgi vereyim, gümüşü 40.000 lira…
Alırım diyen olursa ben evlenirim ya.
Gümüş kemeri nişanda altın kemeri düğünde mi isteyelim yani?
Eşeğe altın semer vurmuşlar...

neticede kullanılacak bir şey değil, çipçirkin iğrenç bi şey, ne gereği var. illa alınacaksa kullanacağı güzel takılardan alın ki illa bi şe almak zorunda da değilsiniz.
Kezoya altın kemer takmışlar Kezo yine aynı kezo.
Beybi: nişanı kız tarafı yapıyor. Nişan fotosunu evde kalorifer peteği önünde verip, düğün 5 yıldızlı otelde olacak diye tutturan “adaletsiz” kızlardan olmayanlar damada nişanda gümüş olanı alsınlar, düğünde altın kemer alınır yani, göze gelmez o saatten sonra..
Düğün mü!?! Kaçıncı yüzyılda, ortadoğunun hangi köyünde yaşıyorsunuz amk? Siz halayda çekersiniz Allah bilir.
Param olsa alırdım, hem yatırımım olur, hemde karımın gönlü olur diyen erko yok dikkat ettiyseniz.
Arkadaşlar yemeyin böyle şeyleri sonu gelmez sonra kezonun anasına bilezik babaya saat kayınçoya (pitbul) altın zincir diye gider.
canım, benim evde var da; antika onlar, takılmaz öyle.. bir kemerin yatırımından ne olacak.
Doksanıncı Karakucak yağlı güreşini kazandıktan sonra hediye edilir.
Hayırdır, rocky balboa’yla mı evlendik mk?
Ben aynalı kemer isterim.
(bkz: evlenme şartıyla mahrem yerlerinize bakın)
"Evlenmek şartıyla" sevdiceğinizin mahrem yerlerine baktıktan sonra ona altın dildo hediye edebilirsiniz.
amına bile koyarım.
3 yıl üst üste başpehlivan olursa alırım.
"ben aynalı kemer isterim" demiş biri. kalın belli kadınlar özgüvenli oluyor gerçekten.
(bkz: Aynalı kemer ince bele)
Karım bana alsın, evet..
kınada gümüş, nişanda altın düğünde elmas kemer.
Almak zorundasınız desem, zorunuza gider mi?
Kocam şefkatle belime sarılsa daha çok hoşuma gider. Şefkat görmenin kölesiyim.