bugün

KENDILERINI,EVDE,ISYERLERINDE,SOKAKTA,ARABALARINDA,YOLDA BI YERDE YAKALAYIP DOVECEGIMDIR,KIRILMASINDIR,ILK ONCE BENI DINLESINDIR.AYRICA ADAB I MUHASERET KURALLARINI KENDILERINDEN IYI BILIRIMDIR.SEVGILER OLSUNDUR.*
entry'leri okununca döner buçağı kapasitesinde yarma kapasitesine sahip olduğu fark edilen aşmış kimse.
kendisine dede diye hitap ettiğim sevilen sayılan herseyden değerli yazarımız.
haftasonu planları yalan olsun, evinde otursun ahdım var zil takıp oynacağımdır.
sabahları o güzel(!) sesleri ile uykudan uyandıran kuş türü
benim zeki olduğumu hemen anlamış zeki ve mutevazı(!) yazar. ***
şu meşhur "cuma günkü randevu"sunun ayrıntıları fth ile yasa dışı yayın' da saat 20.00 sularında açıklanacak olan yazardır.
sigara içen bir kuş türüdür.Siyah tüyleri ve kötü bir sesi vardır.hatta kötü sesli insanlara kargaları bile kaçırdın diye bir cümlede kullanılır.
kimileri tarafından gagası kavrulmamış normalden biraz daha büyük ayçekirdeğine benzetilebilen ve hala sabahları beni uyandıran güzel(!) sesli kuş
dün hepp hayal ettiği şeylerden birini sözlük ve fth sayesinde gerçekleştirmiş yazardır. daha önceden haberi üstü kapalı bir şekilde verdiğinde yanlış sonuç çıkaran sözlük yazarlarına da teşekkür eder. çok eğlenmiştir zira ayrıca kıskanmıyorum hayırlı olsun kıvamındaki lafların aslında ne demek olduğunu da kavramıştır...

dünkü yayına gelecek olursak. ilk kez böyle bir şey yaptığım için başta oldukça heyecanlandım. ne diyecğimi bilemedim. hatta bir programımızın daha başına geldik diyerekten sanırım türk radyo aleminde bie ilki gerçekleştirdi. bir de dinleyici diyemedim sözlük allah mı söyletiyor ne hep izleyici dedim. fekatında sonrasında alternatif düşüncelere açık olan beynim canlı telefon bağlantısı yapabilirizi buldu. radyonun medar ı iftiharı olan program yapımcısı fth den gerekli onaylar ve teknik destek alındıktan sonra çok güzel bir iki konuşma gerçekleştirdim.buradan melankolik ve alwayssleepy e programa renk kattıkları için çok çok teşekkür ederim.
ayrıca dün türk uludağ radyo tarihinde bir ilk gerçekleşti ve online yayında evlenme teklifi aldım. önce kendisini erkek sandığım kargaabonesinden özür dilerim. çok naif ve hanımefendi bir insan olduğunu yaptığımız konuşma sırasında değil de aklım başıma geldikten sonra anladım. ona da bu güzel latifesinden dolayı çok teşekkür ederim. sanırım dineyenlerde keyif almıştır. gerçi almasalarda ben acayip keyif aldım. hatta bayıldım ve kendi programımı yayın şirketi sahibine ilettim. gerçi o, benim ağzımın bozuk olmasından rahatsız ama, olsun.
ya işte böyle sözlük bu da benim öle bir fabl ım daha...
inşallah başka yayınlara...
sağlıcakla kalın

özel teşekkür: bana bu imkanı veren fth, ona bu imkanı veren secretcode, ona bu imkanı veren zall, ona bu imkanı veren anne babasına çok teşekkür ederim.
ayrıca yayında ve yapımda emeği geçen eqin ve baybarsa da en bi içten teşekkürlerimi borç bilirim.
nor:olm var ya eqin vining 11 da fth yi ağlattı, ağlattı...
arada bir bizim karşı apartmanın damına tüneyen ve çok güzel olduğunu düşündüğü sesiyle cırlayan,annemi de sesi duyduktan sonrada 'bugün kötü birşey mi olcak acaba' diye yakındıran uğursuzluk belirtisi olan kuş..
ukala yazar
hadi bakalım kolay gelsin dediğim yazardır. *
solframe de hemen hemen hergün görmeye alışık olunan artık acaba karga yine ne yapmış diye merak edip adını tıkladığım beni hep güldürmüş şeker uuser...
ilk gordugum gunden beridir cok sevdigim ,sıcakkanlı cana yakın ,entellektüel kultur abidesi insandır. Saygı duyulasıdır , sevgi beslenilesidir. **
erkenden uykusu geldiği için aslında tavuk olması gereken yazardır. *
hep destek tam destek dediğim abimdir.*****
22'lik yağız delikanlı.çevik, zeki ve ahlaklı *.ayriyetten tavla oynamayacak kadar cool olan bir yapıya sahip olmasına rağmen bir tavla şampiyonu *.sözlüğün tepesini kocaman siyah kanatlarıyla parselleyen ve bu kanatların gölgesinde yazmaya çalışan biz uuser'lere ders verebilecek nitelikte yazar.zirveye çöreklenmiş ve yerini kimseye bırakmayacak bir vahşi.

o gider biz kalırız, çünkü biz insanız. * *
(#562980) fırsatçı yazardır. deep'i sözlükten attırmak için fırsat kollamaktadır. * * * * *
dünyanın en duygusal kargasıdır.
solframe da yıne varsın dıcem bı de senı cok sevıyorum dıcem bır de ınat olsun radyonu bascam kısısıdır.
kendisinden uefa kupası mücadeleleri için forma talep ettiğim yazar. çok güveniyorsa benim ona alacağım "bizden giden şahsiyet" formasına karşılık, mert nobre forması talep ediyorum.

(bkz: hodri meydan)
ciddi bir iş yapmaya çalışmış ama, becerememiş yazar.demekki makara kukara en iyisidir. toplumsal olayları içki sofralarında, sanal sözlük ortamında irdeleyip, gerçek hayatta etliye sütlüye karışmamak gerektiğini 35 yaşında daha yeni kavrayabilmiştir. yazıklar olsundur kendisine...
Zirve yapıp eğlenelim canlar. tabu olur, tavla olur, çay içelim, kızları keselim olur...
radyo karga yı bize sabırsızlıkla bekleten zattır.
Fanatizmin sözlüğe yansıması olan bir yazar...