1. 1.
  kocaelisporumuzun yüce taraftar grubu olup hiç kimseden korkusu yoktur...
  11 -2 ... kalamara41
 2. 2.
  birine düello teklif ederken söylenebilecek söz.
  ... fewzi1907
 3. 3.
  uğur dündar'ın arena isimli programının eski adı.
  ... yarali kopek
 4. 4.
  Kocaelispor'un o meşhur taraftar grubu.Ultraslanlar,GençFenerliler,Çarşı ve daha nicesi yokken Hodri Meydan vardı.Eskişehir ve Antalya ile ittifak içerisindedirler şu anda."HODRi MEYDAN BÜYÜKTÜR KÜFRETMEZ ..KER ..KER AFFETMEZ" ve ayrıca "izmite gelince dayağı yiyince,hodri meydan bıçağı ..tüne girince ağlama,sakın ağlama" şeklinde orjinal tezahüratları vardır. http://www.kostad.org
  4 -1 ... vakatanka
 5. 5.
  kocaelispor birinci ligdeyken daha da bir guzel olan taraftar topluluguydu.
  ... mysterious
 6. 6.
  türkiyenin en büyük taraftar gruplarından biridir. kendine özgü tarzı ve takımına aşkla bağlanmasıyla diğerlerinden ayrılır. kocaelispor lig a da oynamasına rağmen deplasman maçlarını kaçırmamak iin ellerinden geleni yaparlar. özellikle istanbuldaki maçlarda ev sahibi takımın taraftarından çok hodrimeydan bulunur. tatangalarla ve teksasla ezeli düşmandırlar.
  2 ... hothead
 7. 7.
  dün itibariyle altay maçında diğer takımlarda ender gorulecek şekilde tribün yapmış fakat yine kahrolmuş taraftar grubudur.
  ... hothead
 8. 8.
  (bkz: alayına isyan inadına hodri meydan)
  ... sıpa
 9. 9.
  kardeş takımın kardeş taraftarları. Yaptıkları besteler, deplasmanları takdir edilir antalyada. Elimde hodrimeydan red soldiers atkısı bulunmaktadır aynı zamanda. Ayrıca Antalyaspor düştükten sonrada acımızı internet sitelerinden paylaşan kardeşlerdir.
  ... osmanthegral
 10. 10.
  "hodri meydan büyüktür küfretmez, s.ker s.ker affetmez" diyerek kendilerine özgün tezahüratları da vardı bi aralar. güzel yurdumun en güzel örnek gösterilebilecek taraftar gruplarının başında gelir.
  1 -1 ... vakatanka