bugün

zor ama mümkün olan hadise.

millet stresten evde yemek kanalı izleyip yaptığı hamur işlerini yiye yiye obez olacak amk. niye hamur işi? çünkü para tasarrufu.
Hazır karantinada evdeyken akşam öğününü 6 dan önce yemek gayet de mümkün. Hele bir de az da olsa antreman yapabilecek durumunuz varsa kilo vermek gayet olasıdır.
Ablamın karantinada kilo mu verdin sen demesiyle mutlu etmiş hadise.

Bence vermedim ama fit olduğumun söylenmesi sevindirici. Yine de tartılmak istemiyorum, kalsın.
60 kilo ile girmiş olduğum karantinada an itibariyle 62.95 im. Allah’ım nasıl verilecek bu kilolar?!
Nerde en az beș kilo aldim.
4 kilo vererek katıldığım kitlesel hareket. Daha 26 kilo vermem lazım.
Yavaş yavaş. Yemeyince veriyoruz haliyle.
83 kilo olarak başladim şu an 78 kiloyum. Başlicam böyle işe.
76 kiloydum şimdi 84 kiloyum
Gerçi boydan kurtarıyorum iyi oldu böyle.
20 günde 3 kilo verdim.

Öğle yemeği adı altında akşam yemeği öğünü yiyordum. Hayatımdan 1 öğün eksilince hiçbir şey yapmadan bir anda kilo verdim.
Sabahları da kahveme hindistan cevizi yağı ekliyorum 1 kaşık, bunun da etkisi var mıdır bilinmez.
Göt korkusundan olabilir stres zayıflatır bazılarını.
Önce 2 kilo aldım. Zaten çok kilom da var dikkat etmeye başlayınca 1 gitti. Devamı nasıl gelecek bilmiyorum.

Yemek yemeden durabilmek bile mucize.
Kendi olaganustu halim de kilo vermek yerine kilo aldim.
bir yandan aşk acısı çekiyorsanız normal olan durumdur.
karantinada kilo almayan aksine kilo veren yılanlar terbiyesizlik yapmayı bırakın tamam en fit sizsiniz.karantinada 3 kilo aldım.dışarıdaki hayatı özlüyorum.bir ayaküstü kokoreç ile bir gün geçirmek,meşgul olmak oradan oraya koşturmak...
Ya var mı cidden böylesi? Ben Su içsem yarıyor arkadaş. Nasıl beceriyorsunuz şu işi? Taktik verin bari bizde deneyelim.
Karantinada Sibel can oldum.

Önce 3 kilo verdim, sonra geri aldım, hatta üzerine 2 kilo daha almışım. Sonra yine birkaç kilo verdim, şimdi yine 1 kilo almışım.
Özetle +1'deyim.
Sahiden Nasıl bu kadar hızlı kilo alıp verebildiğimi anlamıyorum.

Bugün itibarı ile dondurmayı bırakıyorum.
Bir de Acilen günde 10.000 adım olayına başlamam lazım.

Sibel ve can ile.
Başıma gelen üzücü durum.

Normal bir insan kilo alır hayret bir şey ya.
benim de öyle umut edip diyete başlamam ve bu sabah bir aylık süreç sonun da haneme +8 kilo olarak yansımış olaydır.
nasıl ya nasıl verebiliyorsunuz sırrı ne anlatsanıza azcık.