bugün

uçaklarda pilotların konuşmalarını ve bazı sensörler yardımıyla uçuş bilgilerini kaydederek olası bir kaza sonrası kaza sebeplerini ortaya çıkarmaya yarayan alet.
"ulan koca uçak düşüyor un ufak oluyor peki neden bu kutuya bişey olmuyor" sorusunu akla getiren cisim
Çocukluğumuzda sahip olduğumuz ilk atari.Yüzlerce kareli oyun.
http://www.karakutu.com
küçükken düşen uçağın kara kutusu bulunduğunda, ulan niye bütün uçağı kara kutudan yapmıyolar ki diye düşünürdüm. yani madem o kutuya bişey olmuyo, yazık değil mi onca insan ölüyor, uçak da kara kutu gibi olsun deyu üzülürdüm. büyüdüm, artık takmıyorum, öküz oldum yanee..
(bkz: pandora nın kutusu)
adına inanılıp kara sanılmaması gereken, çünkü aslında turuncu olan kutu.
genelde uçaklarda bulunan kule ile uçak arasındaki uçuş konuşmalarının kayıtlarını tutan kaza sonrasında düşüş nedeni hakkında bilgi veren alettir.kazaalarda hiç hasar görmez
peki uçakları neden bu maddedenyapmıyolar sorusuna cevapbulamadığım hapşu
sırların acıga cıkmasını saglayan uçaklarda bulunan bir cisim.
pentagon'da bulunamayan nanedir.öyle ki ardından şunlar söylenesidir:
Sözlük'te yok!
Ama aşağıdakiler belki işinize yarar.

(bkz: füze)
(bkz: şarlatanlık)
siyah renk kötü durumlarda kullanılan bir renk olduğundan * *, kara kutuya da uçak düştüğünde, kötü bir olayın nedenini öğrenmede kullanıldığından dolayı kendisine bu isim verilmiştir.
iğrenç blue jean dergisinin rock ve heavy metal gruplarına ayırdığı bölümün adı.2 sayfalık çoğu resim olan bölüm.
verilen yıllar, kırılan joystickler, ancak kazanılan kara kutu kültürü.
Emulatörler sayesinden bilgisayarda da oynanabilen çocuklugumuzun oyunları.
asıl rengi turuncudur
(bkz: kuku)
salt kara kutu repliklerinden oluşan muhteşem bir kitap için;
(bkz: gösteri peygamberi)
zamanının üstüne çıkmış bir atari oyunudur kendileri. bir araba yarışı vardı dillere destandı valla..
bu alet uçak infilak etse bile sapasağlam bulunur her zaman.
türkçe internetin en iyi sitelerinden biri. *
brainiac programında zarar verilmeye çalışılan şeylerden sadece biri*

patlatmaya çalıştılar,* asit banyosu falan yaptılar "kara kutu"ya, "bana mısın" demedi, devam ediyorlar ama, yılmadılar..
körpe bir kuzguncukken edindiğim ayıp dergilerde yer alan uydurma hikayelerde hatunun k.çına verilen ad. öndeki için;
(bkz: bal kutusu) *
yeni bir dördüncü nesil yazar. *
genelde komplo teorileri tarzında kitaplar basan yayımevi.
bazı otomobillerde de bulunup, bir kaza olayında olayı inceleyen ekibin kazadan bir süre öncesine kadarki ve kaza anının profiline rahatça ulaşmasını sağlar. ses kaydediyor mu bilmiyorum.*

"karakuku" diye okunabilitesi vardır.
bir forum aracılığı ile tekrar hatırlayarak ve hemen indirerek beni 10 yıl öncesine götüren, içimde güzel duygular uyandıran oyunların içinde bulunduğu atari. az zaman geçirmemiştik bunların başında tv karşısında. bununla beraber babadan az laf yemedik : 'kapat lan şu oyunu, normal televizyonu aç!' diye.*
Her Perşembe akşamı saat 20.00 - 22.00 arasında rock fm'de yayınlanan radyo programıdır.
Myspace adresleri : http://www.myspace.com/programkarakutu