bugün

Şanzelize Cafe.
(bkz: Üzünülmek)
(bkz: Bira fm)

Herkes bilmez.
elbette kalbim.
Cocktail, şişli de Atatürk'ün evinin karşısında (harbiye şişli camisi istikametinde Nişantaşı kavşağı çıkışı ilerisi) şimdi kat otoparkı olan bina da site sineması üzerinde kaliteli bir disco bar mekandı.
Yandı, haberini Bodrum da almış ne kadar üzülmüştüm.
Sabah 7'de uğrayıp 1 duble viski içen müşterileri bile vardı. Ses ışık dekor müzik müşteri personel mekan olarak zamanının ötesinde bir yerdi.
izmit - real avm
görsel

bim ve a101'lerin çoğalması yüzünden kapandı burası.
aynı şekilde carrefour.
Carrefoursa.
(bkz: bira fm) hala üzülürüm.
olgunlar sokakta sudem diye bir meyhane vardı, mekanı değiştirdiler bina yıkıldı bir daha eskisi gibi olmadı, onu da hatırladıkça üzülürüm.
(bkz: la senza), (bkz: bonprix)
bursa çiçek pasajı. emeği geçenlerin ta amk.
(bkz: köy enstitüleri)
eskikitaplarim.com sitesi. abi' ülkenin en faydalı 10 sitesinden biriydi yav. inşallah bakımda makımda, ya da geçici bi' durumdadır.

65 sene önce basılan bi' matbuyu şak diye bulup faideleniyordun. kötü koydu bu.
izmir alsancak ilçesinde fil pizza vardı. bu kadar pizzacı,fast foodçu olmadığı zamanlarda orası vardı. lezzetlimiydi hiç aklımda bile değil ama bazen eskileri yad ederken aklıma geldikçe gülümsüyorum.
Çocukluğumda ailece her yıl tatile gittiğimiz balıkesir-burhaniye'deki kalabalık restaurant.
Kalbim...
hristiyanforum.com sitesi çünkü orada çok ilginç yazılar vardı. artık öyle bir site yok maalesef. bir yazının orada ne zaman yazıldığını merak ediyorum ama öğrenemiyorum.
göğüs dekoltesi dermişim.
Yüksek kaldırım kerhanesi. Yanlış anlamayın ben dudak tiryakisiyim. içime çekmiyorum sadece seyrediyordum.
Süreyya sineması.
Son seansına ferda diye çok güzel bir kadınla gitmiştim. Sonra da, burnum b.ktan çıkmadı zaten..
(bkz: 222)
Sanane inc, oynasana.com sunucuları ve xfire.com.
Msn, dönemin en interaktif uygulamasıydı.
Eşi ve dostu titrete titrete bilgisayarlarını dondurmayı özledim.
Alsancak’ da pa pizta, eskişehir’ de tramvay kenarındaki varuna şubesi, görükle’ de ilk deli kantin aklıma geliyor.
itiraf.com
2010’lu yıllarda nasıl bir efsaneydi be…
itiraf.com
2010’lu yıllarda nasıl bir efsaneydi be…
Liveleak.

Harika bir siteydi.

Youtube’nin sansürsüzü bilmeyene.