1. 1.
    seneler önce olmuştu bu.
    1 ... allah in bir kulu
  2. 2.
    Çavuşoğlunun açıklamalarına bakılırsa, -gaz almak için söylenmiyorsa- büyük bir ihtimalle Irak’ta ki mayıs seçimlerinden sonra, Irak’la ortaklaşa şekilde, Irak topraklarında ki pkk mensubu piçlere yapılacak operasyon olma ihtimali yüksektir.
    1 -1 ... buona fortuna
  3. 3.
    2 aydır sessizce süren, fakat bugünlerde iyice medyada konuşulan operasyon.

kandil'e 22 km kaldı. gün itibarı ile kandil'in iran tarafında kalan iranlılara köyleri boşaltmaları tebliğ edildi. pkk'nın 40 yıldır koruduğu arşiv ünitesi denilen berazgir vadisi ilk hedef. fakat bunun basına yansıması hiç hoş değil, adamlar (itler) orada arşiv mi bırakır?

fakat kandil'e operasyonun ayyuka çıkmasının bir diğer sebebi, "geliyoruz, ya siktirin kaçın gidin ya da ölün" mesajı olabilir.

benim beklentim, üst kadro isimlerin kelleleri alınmalı. onun dışındaki şeylere çok itimat etmem. ki onların hepsi de muhtemelen kandil'de değildir. ama kelle istiyoruz (karayılan, kalkan, bahoz, bayık vs.)
    3 -2 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  4. 4.
    girer çarpar çıkarız.
    1 ... ruzhan
  5. 5.
    seçim reklamı için yapılmayacaksa, göz boyama değilse elbette olmalıdır, senelerdir beklenmesi hataydı. umarız hükümet samimidir.
    3 ... ateistvaiz
  6. 6.
    eğer seçime malzeme edilmeden yapılıyorsa tsk'yı tebrik ediyorum. pkk'nın kandil'de geri çekilip kaçma pozisyonu aldığı söyleniyor. bir yandan da menbiç'in ve fırat'ın batısının pyd tarafından boşaltılması konusunda abd ile anlaşıldığı herkesin malumu. terör örgütüne darbe üstüne darbe vurmaya devam etmeliyiz. afrin ve el-bab çok başarılı operasyonlarla ele geçirilmişti. inşallah seçimi kim kazanırsa kazansın bu operasyonlar tüm hızıyla devam edecektir. sözlükte akp muhalifliği adı altında pkk yalayıcılığı yapan yazarlara da kafam girsin. hepinizin nickini ezberledik artık. buralardan sonra sıra ayn-el arab ve sincar'a da gelecektir. terör örgütünü 2 koldan kıstırarak ilerlemeliyiz.
    not:akşener.
    2 ... gamzedeyim deva bulmam
  7. 7.
    Çok bir şey beklenmemesi gereken operasyon.
    Pkk orayı boşaltıp Sincar'a geçeli 1 yıl oldu zaten.
    5 -3 ... alkolik oldum
  8. 8.
    Afrin operasyonundan daha kritik olması ve 35 yıldır süre gelen pkk terör örgütünün belini kırması beklenen operasyondur.
    ... arizona kertmeyeni
  9. 9.
    komando.
    genciz güzeliz güçlüyüz
    selam devrem gözdem.
    seninle bir operasyona gideceğim.
    beraberim ve ben seninleyim.
    1 ... ruzhan
  10. 10.
    özgür özele göre kadnil boşaltıldıgı için gereksizdir burdaki beyinsiz de yıl vermiş sanırsın kandilde yaşıyor adamlar. tabi gönül bagı olunca oluyor böyle şeyler ben bile teyit edemiyorum googlden böyle bir bilgiyi.

bi de işin güzel tarafı ne biliyor musunuz bunlar aglamaya başladılar mı bilin ki bu operasyon düzmece veya klasik dag dövme harekatı degildir.
    1 -3 ... zargna