1. 446.
  Sizene be herkül yayınlıyorlarsa yayınlıyorlar biz herkül ile büyüdük evet.
  ... hz lut
 2. 445.
  Amk ne ayak kime hizmet ediyor anlamadım yaaa

  Yunanistan'la aramizin kötü olduğu düşmanlık olduğu günlerde
  Tutup sanki dalga geçer gibi (bkz: Herkül efsane başlıyor) adlı Yunan efsanesi filmini veren o çocuğu kanal..

  Amk dünyada ve türk sinemasında yüzlerce binlerce film dizi vs varken neden Yunan efsanesi filmi....
  1 -3 ... romantikboy
 3. 444.
  senelerdir değişmeyen tek dizi arka sokaklar sanırım ama kapanacağını pek düşünmüyorum açıkıçası.
  ... deneyenadam
 4. 443.
  arka sokaklar dizisi dışında bu kanalı izlemem.
  ... biseksuel yazar34
 5. 442.
  Solcuların biz izlemiyoruz öyleyse kimse izlemiyordur yanılgısına düştüğü kanal. Seçimde de aynı bunlar. Cihangirde kafede anket yapıyorlar sonra yüzde 46 görünce vovvv bu nasıl oldu mk?
  -2 ... masklavi
 6. 441.
  yakında kapatılacak olan kanal.
  sebebi ise saçma sapan programlar yapması ve demirören grubunun büyük borcu olması. üzüldüm açıkcası.
  ... evethayir
 7. 440.
  Aydın Doğan’ın tam zamanında kitlediği kanal. Evet bunun için en doğru tabir ‘kitlemek’. Yeni nesil medyanın hakim olduğu şu süreçte doğan grubuna bağlı diğer tüm geleneksel medya organlarıyla beraber Demirören grubuna satılmıştı. Hatta doğan grubundayken de son dönemleri kalitesiz içeriklerle ve serbest düşüşte geçmişti.

  Bilen bilir bu kanal altın çağını 90’lar ve 2000’lerde yaşamıştı. Sanırım o dönem Türkiye’nin 1 numaralı tv kanalı olmuşlardı. Beyaz Show, zaga/tv Makinesi, Çizgi film kuşağı, marka diziler(çemberimde Gül Oya, yılan hikayesi, aşkı memnu) ile kanal d en çok izlenen ve konuşulan tv kanalıydı.

  Fakat ne olduysa yeni nesil medyanın yükselişi ve siyasi müdahale ile kanal d gibi büyük bir kanal tepetaklak oluverdi. Bir zamanlar Kitlesel izleyiciye sahip Bu kanal adeta tv 24, tv net hatta ülke tv normlarında haber yapma ve siyasi tutuma çekildi. Bir zamanlar m.ali Birand ile en çok izlenen haber kanalıyken şimdi reytingleri yerde sürünüyor çünkü izlenmiyor. Gece 23:30’dan sonra verdikleri Düşük bütçeli dev köpekbalığı, timsahlı dandik filmleri gibi kendisi de dandik bir kanala dönüştü. Nereden nereye geldiler yazık.
  2 -2 ... bolivya devlet radyosu
 8. 439.
  Aynı filmi ikinci kez başlattılar aq.
  -1 ... l1312l
 9. 438.
  geniş aile, yaprak dökümü, aşk-ı memnu, öyle bir geçer zaman ki gibi çok yüksek reytingli işleri aynı zamanda yayınlamış ve o dönem altın çağını yaşamış kanal. şimdiler de o günlerde çok uzak.
  3 ... barilla
 10. 437.
  doğan grubundan nefret eden akp iktidarının isteği doğrultusunda siyasi baskılar neticesinde demirören ailesine kamu bankalarından kredi kullandırılarak (zorlanmadan kolayca ödemesi için) satın aldırılan televizyon kanalı. ayrıca kanal d ile birlikte gruba bağlı hürriyet, posta, milliyet, vatan gazeteleri ile haber kanalı cnntürk, müzik kanalları dream tv, dreamtürk tv, radyo d, cnn radyo ve doğan haber ajansıda demirören grubuna geçmiştir.
  2 -1 ... alininki