bugün

Yarı amerikan. Sevmem.

Bir de tam amerikan biçimi var, sanırım biliyorsunuz.
Aşkı memnunun tekrarını veriyor ama vermeden önce yarım saatten fazla önceki bölümün özetini veriyor. Yapacağınız işi...
demirören'e satılmadan önce akapelilerin sürekli yuhaladığı kanaldı. dizideki en küçük bir sahnede dahi havuz medyasının gazete ve televizyonları tarafından topa tutulurdu bu kanalımız. sonra akapenin hedefindeki adam aydın doğan bence istemeyerek de olsa elindeki medyayı akp yandaşı demirören'e sattı. akapelilerin sesi kesildi çünkü artık yeni bir 3 maymunu oynayan kanal daha eklenmişti listeye. şimdi aynı tantana fox için yapılıyor. ne yapıp edip fox'u ya türkiye'den kovacaklar ya da fatih portakal'ı attıracaklar kanaldan yeni karın ağrısı da bu sanırım.
arka sokaklar dışında bütün dizileri kaldırmışlar. zaten 4-5 yıldır dizi çöplüğüne dönmüştü, nerede ipe sapa gelmez dizi var hepsi bunlardaydı.
son dönem dizileriyle kabak tadı vermeye başlayan kanalı aydın doğan iyi kitledi dedirtmiştir. kanalda herkes kovulmayı bekliyor diye bir haber duydum. bu psikoloji ile çalışmak çok kötü değil mi ya.
dabbe zehri cin an itibariyle yayındadır iyi seyirler.
Satışını müteakip, doğan medyaya ait hürriyet'in tiraj kaybına benzer şekilde ortalama 1.5-2 puan günlük reyting kaybetmiştir.
son 3 yılda 30'u aşkın dizi batırarak doğan medya'nın dibe gidişinin lokomotifi oldu.
fatih dizi ile hükumete yanaşamaz, hükümete kendisini düşman eder.

çünkü fatih dizisinde yapacakları en ufak bir hata, dekolte ya da gönderme ertesi gün havuz manşetlerine taşınır.
Sadece vatanım sensin için izlediğim bir kanal. Irfan Degirmenci'ye olan tutumları gösterdi herşeyi.
burada 300 spartalı var atvde de yüzüklerin efendisi var hangisini izleyeceğimi şaşırdım.
dizi konusunda fox'un eski hali gibi olmuştur.
genç türkiye zirvesi'ne katıldığımda kaldığım otelin odasından böyle görünen kanal. ilk anda fark etmemiştim; ama instela'dan bir yazar ile etkinlikte tesadüfen karşılaşmıştık ve yemekte bana odamdan bakılınca ne göründüğünü sormuştu. ben de "binalar görünüyor." demiştim. çünkü daha yeni gelmiştik o gün ve geldiğimizde hava tam kararmadığından, kanal d pek belli olmuyordu. odaya dönünce ise tekrar baktım ve hava iyice kararmış olduğu için kanal d tam belli oluyordu ışıl ışıl. ben de böyle fotoğrafını çektim; geçen yıldan bir karee:
görsel
Ramazanda ibretlik yayınlar yapan kanal. Çıplak kadın varken istanbul için iftar vakti diyor sonra ezan bitiyor zenciler adama sarkıyor. iyi trollüyor müslümanları.
Aşki memnu nun opuşme sahnelerini sansurleyen kanal.
Opusme sahnesi icin izliyoruz zaten.
Ben mi yanlış duyuyorum şu an yayınladıkları yabancı filmde tüm "aman tanrım" bağırışlarında "tanrım" kelimesinde sesi kısıyorlar mı?
çok fazla dizi kaldıran kanal. eskisi gibi marka diziler üretemiyorlar.
aydın doğan başımıza d-smart diye bir saçmalık getirdi. işte o zaman bitti.

tematik kanal saçmalıktır!
gün geçtikçe sıkıcı bir kanal olmakta.
Doğan medya tepelerle ters düşmeye başladı galiba. Yakında Arka Sokaklar dizisi falan da başka bir kanala geçebilir.
Selamınaleykum diyerek mekana dalan bir grup vatan millet evlilik sevdalısı oğlan ile bir grup çaçaron kızın hikayesi neden Kanal D'de?
nedendir bilmem içimde bir his var. akp bir şekilde kanal d, hürriyet ve postaya el koyacak. iktidar yalakalarından biride bu kanalları satın alacak böyle olursa şaşırmasın kimse.
görsel
Önceden yemek yerken filan denk gelirse izlediğim bir kanaldı. Artık denk getirmemeye çalışacağım bir kanal.
görsel
güncel Önemli Başlıklar