entry'ler (24)

kitap

Kitabım Kayıp Lapis Lazuli bulup oylar mısınız?

(bkz: )https://www.kitapyurdu.co...ist_id=1707&is_link=1

edebiyat

Kitabım Kayıp Lapis Lazuli 2023 Kitap yurdu yarışmasında, bulup oylar mısınız?
(bkz: )https://www.kitapyurdu.co...ist_id=1707&is_link=1

kitap okuma

Kitaplarıma ulaşmak isteyenler Betül FIRAT kitapları olarak aratabilirler.

eşitlikçi yazar

Neye göre kime göre eşit?

ben uyuyorum sözlük bir şey diyor musun

Uyumasam da kitap okuma saati. Ya şimdi söyle ya da sonsuza kadar sus.

kitap yayınlamak

kitaplarımı okumaya yetişemeyenler var...

okunmaya değer roman

betül fırat 'siyah şağkalı adam',,,, inci yılmaz şimşek 'ölümüne aşk',,,, reklam gibi olmasın ama *

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

ne çok şey var içimde söylemek istediğim. neden sustuğumu bilemediğim ne çok şey var.
yazar ve şair betül fıratı okudunuz mu? sözcükleri ağır anlamlı...

gokyuzundekiyildizlar

ressam berrin içmeli korucu gökyüzündekiyıldızlardan değil ama yeryüzünün parlayan ressamlarından.

edebiyat

inci yılmaz şimşek'i okumadıysanız kaybınız büyük. yaratıcı yazarlık kitabı, roman ve öyküleriyle dikkat çeken ödüllü yazar önümüzdeki günlerde bize sürpriz yapacak gibi... bekleyelim ve görelim.

edebiyat

yazar ve şair betül fırat'a 2 ödül daha verildi... şimdi bir yenisini daha alacağını açıkladı.

mert yalçın

Genç kızların sevgilisi Mert Yalçın yükselişte. Yeni albüm hazırlıklarına devam eden Yalçın, iyi bir çıkış yaptı. Güzel sürprizler sizleri bekliyor...

kitap yayınlamak

çok sancılı bir süreç.

7 kitap yayınlamış birisi olarak; kitabı yazıp bitirmek ayrı bir stres kaynağı zaten ama yayınevi süreci daha da karmaşık. yayınlayacak yer doğru yer mi, kusursuz çıkartır mı, istediğim gibi olur mu her şey derken ömrünüzün yarısı gitmiş oluyor zaten. bunun bir de mali ve manevi boyutu var. yıpranma payını da güzelce eklersek üzerine yeterince sancı çekmiş oluyoruz... bir de insanların alıp okuması ve yorumlaması var tabi...

yeterince okura ulaşsanız bile kitabın okunduğunu görmek çekilen bütün çileye değiyor...

toplu taşımada kitap okumanın şov olması

boşa giden vaktin en iyi değerlendirilme şekli olsa gerek. ıslak cama kafasını dayayarak melankolik gidenler daha felaket durumdalar...

okunan kitapta altı çizilen cümleler

kitap okurken altı çizilen cümleler okurun yarasına işaret eder. bir de kitap çizmeyi sevemedim.

sözlükte kartların yeniden dağıtılması

gerçek yazar olanlar var mı, sadece vakit geçirmek için mi buradayız?

ulunun en iyi 5 yazarı

henüz hiçbirini tanımıyorum, #sondakika.

sözlük kızlarının marifetleri

7 kitap yazıp çıkardım, bir dolu ödül aldım, daha ne yapayım?

yazarların merak ettiği şeyler

insanlar kitaplarımı okurken gerçekte ne düşünüyor ya da benimle ilgili bir düşünceleri oluyor mu?

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Kendime yazacak bir yer daha buldum sanki...