Seni döverim.
ben de sürekli içiyorum ama sadece sigaranın yanına bir arkadaş olsun diye...
Kahve değirmeninde çekirdeklerle birlikte öğütülerek kahveye aroma katmaları sağlanmalıdır.
Ay Hiç sevmem, içinede saygı duyarım, ama kola candır, canandır diyorum.
Cimcime diyor bir de ya
Feministler, sözlük teyzeleri toplanın saldırın şu yazara lütfen...
Yapamadığım doğru.
Sigara da içiyorlarsa onun yerine nikotin sakızı çiğnesinler. Sakızla içilmiyor. Bakın o zaman nasıl yapıyorlar.
insan olmana çeyrek değil binde 999 yolun kalmış. Binde biri de entry girebilmene veriyorum.
Kahve bağımlılık yapıyor çünkü. Alışınca bırakamıyorsun.

Onun kafeinine vücut alışınca onsuz ayılamamaya da gidiyor olay.
Bazı meslek sahipleri o kahve dediğiniz, dalga geçtiğiniz şeyi mecburen içiyor. Ayık olmak, enerjik olmak, öküz gibi mesailere dayanabilmek için. Azıcık empati beybiler
Bir adet yeşil elma sabahları sizi kahveden daha hızlı ve fazla ayıltacaktır haberiniz olsun.
Benim o. Çay içmem, kahvesiz yapmam, yapabilemem.

Ama her kahveyi de içemem. Mesela, türk kahvesi sevmem. Filtre kahve yapacaksam taze taze çekirdekten öğütürüm, öyle yaparım. V60 ayrı, moka pot ayrı. Hepsi de benim canlarım.
Kapsül kahvelerin fiyatları arttıkça artıyor, ona da yapacak bir şey yok. Böyle de güzel dertlerim var.

Biz bu işe bir günde gönül vermedik ki, sizin iki goygoyunuzla vazgeçelim. *
Ekonomik kriz yüzünden kahveyi lüks zanneden salaklardır.
Zevk meselesi... bende çay ve kahve arasında kaldığımda (kaçak çay değilse) kahveyi tercih ediyorum.
Ben onsuz bile yapabiliyorum, kahve ne ki..

S.a*

https://youtu.be/MoxHg_2HaU4

Güneşin doğuşu batışı farksııız
Nasıl yaşanırsa yaşadım ben aşksııız ?!
Haklı olabilirler, kahve sürekli daha fazla tüketme isteği uyandırıyor. Bağımlılığa dönüşüyor. Günde 1 kahve içip çok iyi hissederken, bir süre sonra 10 tane içip hala çok yorgun hissetmeler başlıyor. Çok da yüklenmeyin haklı olabilirler.
istanbul'daysam yapamıyorum. her gün 2 tane kahve içiyorum.
Ağızlarına kürekle vurulması gereken tipitipler şüphesiz..
görsel
Benim Milattan kalma bardakla bir kupa devirdim yine sabah. Uykusuzdum ne yapayım.
yaşam tarzımıza müdahale etmeyin.
görsel
Yulaf lapası ve filtre kahvemle güne mer ha ba. Djjdf
En az çaycılar kadar masum insanlardır, bilemiyorum ama nedense bünyem ne kahve içmeyi arıyor, nede çay içmeyi, belkide benim için avantajdır diye düşünüyorum, zaten sigara kullanıp gereksiz masraf yapıyorum, birde içecekler için maddi kayıp yaşamak istemem.
Hiç bunlardan biri olmadım. Her gün kahve içiyor olmama rağmen hem de.
Deme öyle çook ayıp.
Uyandım yatakta oyalandım güzel bir kahvaltı peşine duşumu alıp şu anda makinede türk kahvemi yapıyorum. Birazdan zevkle içeceğim.