bugün

Vatan sevgisi ile dolu olan insandır. Vatan için kız erkek ayrımı yoktur. Herkes üstüne düşeni yapmak zorundadır.
egolarını alt rütbeli erkekler üzerinde tatmin etmedikleri sürece gayette başarılı olan ancak ulan "hazır bu erkek benim altım ağzına rahat rahat sıçayım" diyerek asla bundan vazgeçmeyen türün askerlik yapmasıdır.
deniz kuvvatlerinde bilhassa gemilerde görev alırlar. kara ya da hava kuvvetlerinde ise daha çok büro hizmetlerinde görev alırlar.
başlığa eklenen görsellere bakılırsa hiç kimsenin kadın askerleri asker olarak görmediği anlaşılıyor zaten.

hadi fizik olayını bir şekilde hallettiler diyelim. ama kadınlar içgüdüsel olarak avlanma, savaşma gibi etkinliklere yatkın değildir. hayatta kalma içgüdüsü kadınlarda baskın durumdadır bu bir gerçek.

erkeklerin soğukkanlıkla üstüne gittiği durumlarda kadınların genelde paniklediğine çok şahit olmuşuzdur. Dolayısıyla gevezelik yapmaya gerek yok ama kadın asker kavramı son derece gereksizdir.
aybaşlarında vurulduklarını anlayabiliyorlar mı merak ettiğim askerdir.
21-ci yuzyildayiz modern bi dunyada yasiyoruz dimi? Komik olan bundan asrlar önce kadinlarimiz türk erkekleriyle birlikte savasmis komutanlik etmis ama güya modernleşen dünyada kadinlar sadece bir sex objesi olarak görüldüğü icin vatanina hizmet etmek isteyen bayanlarda mevcut durumu ve toplumun önyargisini gördüğü icin vazgecmek durumunda kaliyor.
kendisini nasyonal sosyalizm davasına adamış bir ss subayı olabilir:

görsel
mecburi olmadığı sürece olmamasına engel birşey görmüyorum. isteyen tecrübe etmeli.
sırbistan'da uçuaktan inince, pasaport kontrolüne girmeden önce gördüğüm askerdir.
çok sert duruyordu. ama çokta tatlıydı.
gereksizdir.
Kadınları aşağılamak için söylemiyorum kesinlikle. Bir kadın askeri helikopterle gabar dağının arka tarafına bırakıp üç gün habersiz olarak sırtında 30 kilo PKK/YPG ile çatışmasını istersek neler olurdu acaba. Askerlik erkek işidir. Zeyna sadece filmlerde olur kendilerini kandırmasınlar.
(#41701255) islamı öğrenmen gerek.
t:gereği yoktur.
kadın askerler genelde rutbelı oluyor.akrabalarımda var kadın albay.rütbeliyse olur ama normal askerlıkte olmaz.
kadın asker niye olmasın erkekler kadar güçlü olmasalarda erkeklerden çok daha çevik ve hızlılar.
Anne olanları askere almıyoruz deyin herkesler 18-20'sinde evlenip dölllenir. Bu kadar başıboş kadın kalmaz ortada. Hayret ya çözüm geliştiriyoruz.
Suriye'de görev yapan bir kadın Amerikan askerine aşık oldum. Arkadaşlar ben Suriye'ye gelin gidiyorum hadi Allah'a emanet. Birkaç YPG'li k*rt avlicaz.