bugün

entry'ler (263)

ermenilerle ilgili atasozleri

Yazin google amcaya ermeniler hakkinda sozler diye. Bir tane ovgu dolu deyim bulamazsiniz. Hem batili hem dogulu gezginler sairler hep nasil yalanci ve kurnaz olduklariniz anlatmis. Dur bir tanesini ben yazayim.

Wilson (ingiliz gezgini):

"Ermeniler açgözlü. Onlar herhangi bir yalanı büyütmek konusunda yüzsüzldür ve sadece bunları kendilerine değil başkalarına yapıyorlar"

kuzene aşık olmak

Gayet normal olan bir durum. Hayir kuzenime asik degilim. Zira bir kuzenim de yok zaten. Ancak ne hukuken ne dinen yasak olmayan bir seyi sapkinlikl ensest igrenc olarak yaftalayan insanlar ayni cinsli kisilerin ciftlesmesini , cinsiyetini degistiren insanlari falan gayet modern buluyor ve bunun bir "SECIM" odugunu savunuyorlar. Sizin ikiyuzlulugunuzu seveyim. Ayrica herkes birlikte buyduugu kisiyi kardes olarak gormek zorunda mi lan manyak herifler ? Bende bizim komşu cocuklariyla birlikte buudum ama hicbirine kardes gozuyle falan bakmam. Nerden kardesim oluyor lan benim. Kucukken en yakininda ki kisilerle vakit gecirmen seni onunla kardes falan yapmaz. Ha bu arada yok sakat dogacakmis cocuklari bilmem ne bilimum insan taniyorum kuzeniyle evli olan hicbirinin cocugunun sagliginda en ufak problemi yok. Biri orduda rutbeli asker , baska biri ögretmen , diğeri petrol akademisinde çalışıyor. Hicbir kan bagi olmayan kisilerin cocuklariysa sakat olarak doga biliyor. Yani akrabaysa illa cocugu sakat dogacak ya da kan bagi yoksa illa saglikli dogacak diyen agir cahildir. Diyecegim o ki gotunuzden element uydurmayin. Siz escinsel basliklarinda " modern"ligi savunmaya devam edin Yallah !

kazaklarin araplari linç etmesi

az önce instagram da gördüm . çok fena dövmüşler . sebep olarak bir kazak türk kızıni taciz etdigini söylemişler. ama öyleyse bile keşke sadece tacizci yi dövüp polise teslim etselerdi . diğer arap çalışanları da neredeyse öldürüyorlarmis .

wladimir klitschko ve vitali klitschko maci

Asla gercekleşmeyen ve gerçekleşmeyecek olandır !

wladimir klitschko

Yemin ederim senden U T A N I Y O R U M sözlük ! Şoyle bir adan hakkinda sacma sapan girilen entryler sözlük yazarlarının cehaletini gözler önüne seriyor. Yok efendim sabit taktikle bütün maçları yürütüyormuş da , yok efendim boy avantajini kullaniyormuş da , yok efendim arkasinda mafya varmiş yoksa bunca yıl barinamazmiş da ya sizin ben olmayan ama olduğunu sandiğiniz aklinizi sikeyim ! Her boksörün bir dövüş taktiği var. Boyun kilon reach in hepsi dövüş taktiğine etki eder. Napsaydi bu adam? Boyunun avantajini kullanmasin, her maçta farkli bir taktik uygulasaydi da 3 yil içinde piyasadan silinip gitsemiydi? Bu adamlar Muhammed ali icinde herhalde "Çok fazla hoplayip zipliyor yeaaaa" diyordur herhalde ! Bi siktirin gidin Allah aşkina ! Kendisi bir efsanedir ve öyle Kalacaktir!

hayden panettiere

Kızını eski dünya boks şampiyonu Vladimir Klitschko'ya tabiri caizse kakalayarak Los Angelesdaki yasamina devam etmektedir. Kizi Kaya da babasiyla birlikte Ukrayna da yasiyor. Vladi da ünü için seviyormuş olsa gerekki son 2 maçını kaybedince ayrıldı. E tabi yaşlandi da Vladimir.. Kaya çin en iyisi babasiyla büyümesi zaten. Öyle anne olmaz olsun. Senin ben yapacağın anneliyi sikeyim. Klitschkonun da senden çocuk yapan aklini sikeyimm !

vitali klitschko

Yemin ederim utaniyorum senden sözlük. Şöyle bir efsane hakkinda bu kadar az entry girilmesi. Vitali Klitschko doktora sahibi Ukraynalı eski dünya ağır sıklet boks şampiyonu. WBC kemer sahibi. Vladimir Kliçko'nun ağabeyidir. Vitali Klitshko 1995'te Berlin'de süper ağır sıklette dünya amatör boks şampiyonluğunda gümüş madalya kazanmıştı. Boyu 2.01 m dir. Profesyonel maçlarının hiçbirinde grogi (hakem aleyhine saymamış yani düşmemiş) ender ağır sıklet boksörlerinden biridir.Kaybettiği 2 maçın birinde omzundan sakatlanmış sayıyla öndeyken maçı bırakma durumunda kalmış diğerinde Lennox Lewis'e karşı 6.raundun sonunda sayıyla öndeyken göz açılmasından dolayı doktor kararıyla maçı bırakmak mecburiyetinde kalmıştır. Kendisi bir bok efsanesidir ama beyaz oldugundan ve amerikali ya da ingiliz olmadiğindan hicbir zaman hakk etdigi övgüyü alamamiştir.

29 nisan 2017 anthony joshua vladimir kliçko maçı

acılın şimdi biraz nefret kusacağım. ulan vladımır ulan vladımır sen nıcın 6 raund da bu balonu patlatmazsın ya? nasıl herıf dınlenmesıne ızın verırsın? üzerinden onca zaman gecmesıne rağmen hala kızgınım sana. sen bana boksu sevdırmış izletmiş adamsın ya. hele joshua denen boksor tipi olmayan boksorun artıst artıst hareketlerı pekı? vitali reis de kıl kaptı kendine. ulan lennox lewıs bile üzüldü lan vladımır kaybedince düşünün lennox bile??? ama vlad reis nasıl durust nasıl gentılmendı her zamankı gıbı... adam klass abı yapcak bir şey yok. bir anthonye bak tipik siyahi iste dil çıkarmalar bi bişeyler falan. vtalının yerınde olsam mac bıttıkten sonra agzının ortasına bı tane cakardım bakalım o zamanda o uzun dılını çıkarabilecek mi?
ayrıca Vladımır tarzını begenmeyıp yıllarca elestıren orospu cocukları lennoxu filan övüyor ya cok gülüyorum. herıfler aynı tarz dövüşüyordu lan serefsızler lennox sıyahıydı dıye efsane vladımır ukraynalı beyaz dıye reroro. sizin ben olmayan boks bilginizi sikeyim erkeksınız dıye her boktan anladıgınızı sanıyorsunuz.

gülizar dizisi

Totalde ki dusuk reytinglerinden ne kadar kaliteli bi dizi oldugu anlasila bilir. Zira sacma sapan olsaydi totalde 1 olurdu

air crash investigation

Allahini seven air france 447 bolumunde David robert i canlandiran kişiyi bana bulsun fena halde merak ediyorum nolur bulun lan uyuyamam yoksa.

meryem

Bana sinir krizleri gecirten dizi. Yahu sen adamin sevgilisini olduren adami sakliyosun. Savas babasinj korumus cokmu? Sen hangi hakla hesap soruyosun?

riccardo scamarcio

Kendisini ilk defa Azerbaycanli "Kurban Seid" lakabli yazar Yusuf vezir Çemenzeminlinin " Ali ve nino " eserinden uyarlanan filmde ermeni maliki oynarken gordum. Daha sonra John Wick 2 de Santino D'iantonio karakterini gorunce dedim anaa ben bu adami bi yerden hatirliyorum ya la. Bi baktim gozlerim benj yaniltmamis. Italyan erkeklerini pek sevmem. Ama bu adammm oyle bi bakiyor ki ne desem boş. Nitekim uzun lafin kisasi kendisine asik olmus bulunmaktayim.

Tanim: Italyali aktör.

game of thrones

Eger gercekten finali sizdirilmos senaryodaki gibiyse kimse kusura bakmasin ama oyle senaristlerin mk.

kürdistanı tanıyacak devletler

Kimler tanir bilmem ama Azerbaycan tanimaz.

kürdistanı tanıyacak devletler

Kimler tanir bilmem ama Azerbaycan tanimaz.

türk olmasaydınız hangi milletten olmak isterdiniz

Italyan ya da isvec li.

moğollarla savaşmayıp anadolu ya kaçan millet

Sözlükte türk hükümdari Timur hanin adini nick yapib kirleten orospu cocugunun azerilerle bi derdi var cok belli. Azeriler buna koymussa dimek..

john wick chapter 2

John wick serisinin ilkindan daha guzel olan 2 ci filmidir.
Ya arkadas bi askiyon filmine gidib inanilmaz bir senaryo bekleyen adamda zaten kafa yoktur. Hele bide polat alemdar benzetmesi yapanlar varki evlere senlik. John wick'in polat gibi absurd bi karakterden farki ne biliyormusun? Gercekciligi. Polat havali havali yuruyub saga sola sıkıyor nisan bile almadan herkesi mefta ediyor yaralanmiyor şarjor degistirmek gibi bi derdi yok. Ama john oyle degil iste mk. Adam defalarca yaralaniyor kursunu bitiyor yeri geliyor oldurdugu adamin silahini alib catismaya devam ediyor.yakin mesafe dovuste omzundan bacagindan bicagi yiyor. Ha neden kimse bu adami kafadan vurub oldurmuyor da derseniz burdan anlariz ki siz MALSINIZ! A be gerizekalilar adam olse kim neyin filmini yapacak? Tabiki olmeyecek. En azindan finale kadar. Diger aksiyon filmlerinden farkli olarak defalarca yaralanmasi bile mucize. Lutfen elestiri yapayim itin gotune sokayim da marjinal olayim derken bile biraz mantikli olun.

uludağ sözlük ün mobil uygulaması rezaleti

Gercekten berbatdir.

yeni bir dünya düzeninin gerekliliği

biliyoruz biz sizin o "yeni dunya duzeni"nizi. istemez kalsin. butun sapkinliklara ve ahlaksizliklara özgürlük sloganiniz zaten sizin.