bugün

her yabancının yazısmaları arasında üçer beşer tane attırdığı nefret edilesi gülme(!) efekti.
gül gibi ":)" varken ne gerek var bunlara.ama yok illa bi farklı olucaklar ya.sinirlendim yahu aksam aksam.
deliler gibi gülmek, gülerken altına zıçmak.
meali:laughing out loud ve lots of laughs
bir de bunun yerlerde yuvarlanarak yapilani vardir (bkz: rofl)
iki kolunu yukarı kaldırmış kafası görünen insan şekli.
lmao şekli vardır bi de bunun.
yüksek sesle ve aşşalıyıcı bir şekilde gülmek.
acilimi laughing out loud olan, yüksek sesle gülme(kahkaha) manasina gelen, chat ortaminda kullanimina sikca rastlayabileceginiz gülme efekti.
genel olarak dvdlerle ilgilenmeyen ama tv de yayınlanan dizileri yüksek çözünürlüklü olarak paylaşıma yayan grup.
(bkz: lo lo lo)
bir kurbagaya arkadan bakmak gibi.
istanbul'da inşa edilen tüp geçit için öneri sembol.
laughing out loud. sakin kendinden emin fakat antipatik gülme tarzı.
bir boka benzetemediğim işaret.
HAHAHA UHUHUHUHU HEHEHE HiHiHiHi yerine "lol" deyip geçmektir lakin bazı hayvan gibi olup ot gibi düşünen yabancı arkadaşlarımız olur;

-Hi how are you?
+I'm fine thank and you?
-I'm fine too thanks
+lol

böyle gıcık bir konuşma çıkar ortaya böylelerini anında silip engelleme en mantıklı hareket olur ancak konuşmaya devam ederseniz akla ziyandır...
online oyunlarda sıkça duyduğumuz kahkaha'nın kısa anlatımı

(bkz: league of levity)

(bkz: clanlol org)
ellerini havaya kaldırmış bir kelle. hangi insan gülerken ellerini havaya kaldırır bilinmez ama çakmalık hayatımızın heryerine sızmış ne yaparsın.
belki iki eliyle çak yapıyordur. sonra el ele tutuşup bayırda döne döne dolaşır şen kahkahalarla (bkz: pierre loti)ye gidip çay içer. senede bir güüün. sene de bir gün ay balam.
mutlak değer içinde O değeridir. yani +,-O.
saçma sapan bi gülme ifadesi.
çok güldüm yarıldım gülmekten anlamına gelir.
lol = -0, +0
(bkz: löl)*
prison break, heroes vb. dizileri yayınlayan bir grup.
ultima online oynadığım zamanlarda 10-15 yaşlar arasındaki veletlerin anlamını dahi bilmeden her konuşmasına LoL ekleyerek bu aptal kelimeden tiksinmemi sağlamışlardır.