bugün

deneyimledim bok gibi kablolu fare candır.
Çok dayanmıyor bunlar alacaksınız biraz paraya kıyıp sağlam bir şey alacaksınız ama her hâlükârda kablolu mousedan iyidir.
fps oyunları sırasında bozulursa çok can sıkar. adeta şarjörsüz tüfekle düşmana atak yapmak gibi his verir.
Herkesin niye pil sorunu yaşadığını anlayamadığım olaydır. Evdeki bütün bilgisayarların mause ları kablosuz. Hepsini aliexpress ten aldım. Ayrıca ali den şarjlı pilde aldım. 2-3 ayda bir şarj ediyorum. Her gün kullanmama rağmen yetiyor şarj.... Sizin mause larda var bir problem.
gençler öyle bir bahsetmişsiniz ki bu icattan, acaba bir anda 10 sene öncesine mi uyandım diye sorgulattınız bravo.
şu ankinden bi önceki kablosuz mouse'um üç günde bir pil bitiriyordu. yeni aldığım logitech m170 iki aydır pilini bitiremedi.
Kullanışlıdır.. bir şeyi eleştirmeden önce sağlam ürün almasını öğrenin artık.. 10 liralık mouse alıp 2 liralık pil takarsan tabi öyle olur.. ondan sonra gelip burada ağlıyorsunuz.. ben mouse yıllardır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım pilinide uzun aylarca kullanıyorum.
ben bir ara kullandım duracell ile uzun dayanıyordu.
gunumuzde hdmi kablolar nasil onemini yitirdiyse, kablosuz mouselar da bi o kadar onemini yitirmistir.

artik akilli tv ve telefonlar sayesinde laptop ekranini sakirt diye tv'ye aktarabiliyoken "of mouse odada kaldi yaa" cigliklarina karsi "mouse a ne gerek var, hemen telefona uygulamayi indireyim de bilgisayarina baglanayim ha ha ha teknoloji yahu seviyorum" cumlelerini duymaya basladik.

iyi mi oldu?

iyi iyi.
entegre lityum pilli ve usb'den şarj olabilen modelleri makbuldür ve bu modeller de ne yazık ki türkiye piyasasında bulunmamaktadır.
(bkz: aliexpress ellerinizden öper)
Duracell ya da şarj edilebilir pille kullanıldığında enfes olur yoksa bulaşmayın bile.
rahatlıktır. net. pil konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlar da bi zahmet kaliteli pil alsın. geçen sene dönem arasında aldım fareyi, kablosuz olanından . içinde duracell pil var hala bitmedi. takılma felan da yok. bilgisayarla işim bittikten sonra fareyi kapatmayı unuttuğum ve bir köşede günlerce çalıştığıda çok oldu. sıkıntı yaşamadım valla bilmiyorum.
Benim en sevdiğim icat her yeri kablo ile dolması beni rahatsız ediyor al pil bataryası doldur doldur kullan.
oyun içinse gg diğer türlü standart bir kullanımda her işinizi görebileceğiniz fare çeşidi.
bugün bir yayınevi tarafından iş yerimde kullanmam için logitech marka olanı hediye edilmiştir. bu tür küçücük şeyler bile insanı mutlu etmeye yetiyor.
pillerinin bitme ihtimaline karşı yedek pil bulundurmanız önerilir.
ne güzeldir o ya...
sahip olduğu adaptörün gerekli cihaza (bkz: Bilgisayar) takılması ile radyo frekansları sayesinde gerekli iletişimi sağlaması sonucu en kötü modellerinde bile 3-5 metrede dahi etkili çalışan mouse türüdür.
Profesyönel oyuncular kablosuz aldığı iÇin Çok az bir (milisaniye oranında) gecikme olduğumu söylerler bana kalırsa uzman değilseniz alınabilir ama avuÇ i modelleri az bulunur ve pahalı olurlar parmak ucu kullanmayı sevmiyorsanız (bkz: ben) ızdırap olabilir kutunun dışından bi elinizde ölÇmeyi deneyin. (En uzun entry oldu herhalde benim iÇin)
oyun oynarken sıkıntı çıkaran mouse. Kablolu farenin tepki hızına yetişemiyor, küçük bir farkla geriden geliyor tıklamalarınız. Online fps oyun oynarsanız hissedebilirsiniz.

Bir de, kablolu mouse ben hangi hareketi yaparsam aynısını yapıyor fakat bu kablosuz fareler imleç hareketimi biraz geriden takip ediyorlar.

Çok sıkıntılı, çok.
onu bağlayan bir şey olmadığı için sürekli masamdan düşürdüğüm Mouse tipidir.
duracell pil taktığınızda pili uzuuuuuunca bir süre bitmez. film izlerken uzaktan kumanda görevini görür evlatçık.
Zaman zaman bilgisayarımı kullanan misafirlere çaktırmadan korku dolu anlar yaşattığım teknoloji harikası bir alet.
çin malı kablosuz mouseun bozulması üzerine dün babam aldı bakkaldan 20 liraya. yerli mal.* ilk kez kullanmaya başlamış oldum. pil nedeniyle normalinden ağır oluyo ama olsun.
tuvaletin yakınına * düşüp farkedilmediği anlarda korku yaratabilecek densiz alet.
güncel Önemli Başlıklar