bugün

ilginç olan bu yalanı akp'den çoğu bakanın kullanmamasıdır. sadece rte' bundan bahseder. doğru olsa davutoğlu kullanmaz mıydı ? yalan olduğunu biliyor çünkü.
yalan konusunda sınırları zorladığımızın kanıtıdır.

yolsuzluk ve kadrolaşma da cabası.
havuz medyası, yandaş yazarlar ve rte ısrarlar sürdürmek istiyor. ortaya çıktı artık yalan olduğu. sokaktan bir gerizekalı bulup çevirseniz kanıtları önüne koysanız o bile anlar yalan olduğunu.

yani buradan akp'ye bir mağduriyet bir ekmek çıkmayacak. hatta daha da zorlarlarsa bir çözülme ve rezillik meydana gelecek.
biz bir halt ettik, şimdi dönemeyiz de, bunu ne yapıp edip toparlamamız lazım mantıksızlığıyla daha da saçmaladıkları mevzu.
ama yiyen var mı? bolca.
Dünya alem yalan olduğunu bilmesine karşın hala RTE söylediyse doğrudur diye inanıp üzerine düşünme gereği hissetmeden bu yalandan vazife çıkartmaya çalışan primatların varlığı insan zekasına hakarettir.
ne yalanı amk, koskoca devletin başı reisi cumhur yalan mı söylüyor.

reisi cumhurumuzun türbanlı bacisina sicmali isemeli ayin yapmıştırlar, gözünüz kör mü nasıl görmezsiniz.
Yalanın bir kurgusu, planı, işleyişi olur. Bu sadece başarısız bir yalan girişimi.
Ben yapmadim ayı yaptı diyen çocuk bile, oyuncak ayısını olay mahaline koyar ve onu işaret eder. bunda bile bi kurgu vardır.
"kahkahalar atarak bira şişelerini tokuşturuyorlardı" şu lafı duyan hakim kahkahayı basmadıysa daha ne diyeyim...
cumhuriyet tarihinin en büyük kılıfı.
mobeselerin ihale edildiği paralel sürat bilişimin görüntüleri ustalıkla silmesiyle ortaya bu sonuç çıkmıştır. ben Kabataş civarında gezi benzeri bir olayın ortasında kaldım ve oradaki sarhoşların neler yapabildiğine bizzat şahit oldum.

burada yazılanları okurken hayret ediyorum. ağzı olan konuşsun ama konuşanlar azıcık da beynini çalıştırsın.
kadir inanır'ın " ben bile bile inanmam " dediği yalandır.
Amerikan medyası, kendi Kabataş'ının üzerine havuz medyasından biraz farklı gitmiş. Kabataş'a benzeyen bir yalan toplu tecavüz haberi, olması gerektiği gibi sonuçlanmış. ismet Berkan'lar Elif Çakır'lar var dünyada bir de gerçek gazeteciler:

- alıntı -

"Bir başka el ağzını kapatmaya çalışınca Jackie eli ısırdı. Ve o el bir yumruğa dönüşüp yüzünde patladı. Kızcağız o anda birinin, "lanet bacaklarını tut" dediğini duydu. Jackie’nin tecavüze uğrayacağını anladığı andı bu. Yedi erkeğin sırayla tecavüz ettiğini söylediği, sonraki 3 saatlik acının her anını ıstırapla hatırlıyor."
Bu satırlar, gazeteci Sabrina Erdely’nin, Rolling Stone dergisinin 2014 Aralık sayısında yer alan ve yol açtığı skandal ile şimdiden gazetecilik tarihine geçen ‘A Rape on Campus (Kampüste Tecavüz)’ başlıklı özel haberinden.
- alıntı -

http://www.aljazeera.com....bir-gazetecilik-fiyaskosu
kabataş meydanında bana tecavüzcü coşkun fiili livatada bulundu dese daha inandırıcı olurdu.
(bkz: akpli feriştah) tarafından kurgulanmış fantazi.

http://galeri.uludagsozlu...kabata%C5%9F-yalan%C4%B1/
Aylar yıllar geçti bir videoyu yayınlayamadılar.
Rezillik baştan sona. Hadi kahvedeki adam konuşur da koskoca makam mevki sahipleri bile bile bu yalana tutundu. Yazıklar olsun.

Allaha şükür akpli değilim oy vermedim.
kabataş yalancıları tam liste:

görsel
bağzı gezetecilerin fantazi dünyasının genişliğini göstermiştir. deri kıyafetli, işemeli seks fantazisi kuruyorlar anlaşılan.
yalanı ne kadar çok kişi dillendirirse doğru olur savıdır.
0:00 5:34
komiktir bi de üstüne.
türk milleti ırkçıdır, faşisttir, yalancıdır..
bu gerçeği kabul etmedikten sonra arda kalan bir avuç goygoy..
hala hesabı verilmemiş yalandır.
Unutulmamalıdır.
(bkz: türbanlı fantezisi)
(bkz: dinci ahlakı).
bir dinci için hedefe giden yolda her şey mübahtır.