bugün

(bkz: görüntüler elimizde)
Halkı din ve manevi değerlerle tahrik eden ve kışkırtan bir yalandır.
"sayıları 50ye yakın olan, kafasında bandana bulunan deri pantolonlu üstü çıplak marjinal adamlar kadını yol ortasında toplu halde dövüp üzerlerine de idrarını yapmışlar."
pardon da hayal gücünüzü bu kadar fantezik bir şekilde ortaya dökebilmek için ne kadar para alıyorsunuz yaa ?
Bir yalan.
istanbul'da yaşıyorum. Ve zaman zaman Kabataşa gidiyorum. istisnasız her gidisimde aklıma Zehra Develioğlu geliyor.
Yemin ederim hatırlamak için özel bir şey yapmıyorum hatta siyaseti hiç sevmediğim için siyasetle ilgili şeyleri hatırlamak dahi istemem ama hep hatırlıyorum istisnasız.
Zehra Develioğlunun fantezilerini.

(bkz: başkası adına çok ama çok utanmak)
Zehra develioğlunun suçu olmayabilir fanteziler elif çakıra ait.
görsel
ismet berkan' ın da " videosunu izledim doğru " dediği, sonradan da özür dilediği yalandır.
(bkz: bir türbanlının ıslak fantezisi)

Grinin elli tonu falan hak getire. Bu nasıl bir hayal gücüdür, gerçekten takdir edilesi.
işin ilginci, istanbul'un göbeğinde bunların yaşanabileceğine inanan koyunların olması. Yahu bu olacak da akepe bunun peşini bırakacak. Ülkedeki bütün mit personelini seferber ederler, Maksat mazlum edebiyatı. Bu arada olaya müdahil olan kadın da belediye başkanının gelini miydi neydi, buyur buradan yak.

Neyse, yaşandı bitti saygısızca lakin hala bunun muhabbetini edenleri ve olayı hala gerçek sananları gördükçe insanlık adına umutlarım azalıyor.
dincidir

yalansız işleri olmaz bunların.
her cuma içimde bir umut görüntüleri bekliyorum. gelmeyince de derileri çekip kabataş'a akıyoruz.
muhafazakar kesimin aslında yaşamak istediği hayatın ortaya çıkardığı yalandır.

yarın akp deri eldivenli çıplak erkekler kadınların üstüne işeyebilir diye bir yasa çıkarsa bunlar bayram eder.
böyle yalanlar uyduracağınıza zorla kapattığınız çarşafa soktuğunuz kızların hesabını verin önce. dinciler kadar pislik bir kesim yok bu ülkede.
toplumu birbirine düşürmek için söylenen iç savaş provasıydı. tutmadı.
Dinin ve türbanın 1727283 kere istismar edildiği başka bir yalan.
kokarca os*ruksuz

dinci yalansız olmaz.
(bkz: müslüman ahlakı)
milyonlarca yalanlarından sadece biridir.
Milleti yalana o kadar alıştırdılar ki, o yüzden neredeyse hiç tepki görmemiş yalanlardan biri.
Görüntüler cuma günü yayınlanacak denmesi üzerinden 269 hafta geçti.
beş seneyi geçti ve hala erdoğanın görüntüleri yayınlamasını bekliyorum. izledim dediği görüntüleri. tabi bu yalan olayı tekrar hatırlatmak değil amacım o dönem başbakan olan erdoğanın bu sözlerinden sonra neden soruşturma geçirmediği. çünkü yalan bir olay üzerinden ülkenin tam da hassas olduğu dönemde bir kesimi kışkırtmaya yönelik bir haberdi bu. ve benim bildiğim suç bu ama savcılar herhalde gözden kaçırdı görmezden geldi.

bir de bunun sürekli gündemde kalması gerekirken hatırlayan yok artık. ama merak ediyorum akpliler bu konuda erdoğanı nasıl savunuyorlar yalan gün yüzüne çıktığından beri. ayrıca bu haber o dönemde de bir şekilde unutturuldu tabi üstüne gidileceğine.
Milyonlarca insanı zan altında bırakan iftiradır.

Bakın bu günah, insanı cehennemde firavunla bile yarıştırır.

Ebu leheble bile yarışırsın amına koyayım. Milyonlara iftira lan. Boru mu?
278 cuma geçti.
Kabataş da görüntüler bu cuma yayınlanacak denmesinin üzerinden.
286. Cuma oldu. Hâlâ görüntüleri yayınlamadılar.
"Hala"yı incelme işareti ile yazan naif insanları üzdüler bu yalanlarla.
Yazıktır, günahtır.
tüm hükümet erkinin ve yardakçılarının hep bir ağızdan utanmadan sıkılmadan dile getirdiği yalandır.

bundan sonra türbanlıya saldırı temalı tüm konular açıkca kanıt olmadıkça kabataş yalanıyla aynı seviyededir bizim için. toplumda güven bırakmadınız aq...