bugün

Kanada asıllı, kanatlarda ve forvette görev yapabilen yetenekli futbolcu. An itibariyle Manisaspor'da başarılı performanslar göstermektedir. 26 yaşında olmasına rağmen, ileride daha büyük takımlarda oynayabileceğini düşünüyorum.
manisaspor un en kaliteli oyuncusudur lakin daha büyük takımlara gitmesi pek mümkün gözükmüyor , anadolu klüplerini dolaşır tek tek.
Steve Nash'in kankasıdır.
`http://www.sporx.com/deta...ategori=129&go=176783`
süper lig'de aç kalmayacağını düşündüğüm futbolculardan biridir.

(bkz: murat hacıoğlu)
manisasporun sezon itibarıyla en etkili oyuncusudur. ama manisanın bir türlü silkinip üst sıralara çıkmasına vesile olamamıştır.
fenerbahçe ile adı anılmaya başlamış futbolcudur. inşallah söylenti değildir.
fenerbahçe'ye transferi hemen hemen kesinleşmiş olan kanadalı hücum oyuncusu. süper lig'de forma giydiği 14 maçta 4 golü var. manisaspor asbaşkanı erdal türek, ege tv'ye bu oyuncunun transferiyle ilgili maddi konularda anlaşma sağlandığını söylemiş. ali bilgin'in bu oyuncuya karşılık manisaspor'a verileceği de haberlerde yer buluyor.
fenerbahce'ye para + oyuncu formülüyle transfer olacağı iddia edilen manisaspor forveti. Eğer gerçekleşirse öncelikle kulubümüze hayırlı olsun fakat bir kaç senedir fenerbahçe'nin ihtiyacı olan pivot santrafor tipinde bir oyuncu değildir , ama yönetim diyorsa ki ben deivid'i de yollıcam yerine bir forvet alıcam o zaman bol alternatifli bir kadro olmuş olur,güzel olur .
topa müthiş vuran kanadalı oyuncu.
iyi oyuncu. umarım tsl'de bir takımda oynamaya devam eder.
Bundesliga'dan takip ettiğim ve Kanadalı olmasıyla dikkat çekiyor kaç tane üst liglerde oynayan Kanadalı varki.Neyse sol açık ve forvet oynayabiliyor.Topla o kadar hızlı olmasada vuruş tekniği iyi olan bir futbolcu ama bence 3 büyüklerde oynaması için daha çok çalışması lazım.
fm 2010'da harikalar yaratan oyuncu. çok üstün özellikleri olmamasına rağmen bütün sahayı geçip gol atmışlığı olabiliyor. çılgına bağlamakta üzerine yok.
13, 90 ve 90+2'de sivasspor ağlarını 3 kez havalandıran futbolcu.

(bkz: 26 eylül 2010 manisaspor sivasspor maçı)
ligimizde, varoluşundan bu yana forma giyen tek kanadalı. nokta transfer diyebilirim kendisi için. ayrıca manisaspor'a da bonservissiz gelmiş. kumaşı parlak. atletik, top tekniği iyi ve bitirici vuruşları olan bir oyuncu. gözüken bu sezon makakula'yla birlikte müthiş bir grafik yakalayacaklar gibi.
kafası bozulursa çılgın gol atabilen, normal kafayla da gollerine aynı şekilde devam eden forvet gibi forvet.
kendisi neden türkiye yi seçmiştir hep merak konusudur. düşünün, kanada dan kalkıp türkiye ye gelmek. evet sonuçta idealizm ile alakalı bir durum bu, ayrıca sorsan gayet de sevmiştir bizi, ülkemizi. ama bırakın kanada yı, yanıbaşımızdaki komşi' ülkeler bile ülkemiz hakkında o kadar saçma şeyler söylüyor, o kadar saçma şeyler düşünüyorlar ki.
neyse, iyidir hoştur, manisa halkının da takımının da kıymetini bilmesi gerektiğidir. ayrıca izlediğim kadarıyla centilmenlik konusunda da fena değil. öyle "ben buraların değil kuzey in çocuğuyum, asarım, keserim her maçta kart görürüm, işinize gelirse" modunda değil, "üzerime ne düşerse,elimden ne gelirse onu yaparım, fazlası da olursa ne ala" modunda takılıyor kendisi.

sonuç olarak bir fenerbahçeli olarak , en az bi güiza eder.
bundesliga'dan teklif almasına rağmen ege bölgesine hayranlığından dolayı manisaspor'u seçen futbolcu. uzakdanda kodu mu oturtur.*
geçen seneki devre arası transfer döneminde fenerbahçe'yi reddetmiş olan futbolcu.
beşiktaş forması giyecek olan kanadalı forvet.
trabzonsporun ibrahim akın ile birlikte alması halinde çok faydalı olacağını düşündüğüm yakışıklı futbolcu.
manisaspor teknik direktörünün oyundan erken çıkarmasından dolayı yeteneklerini gösteremediğini düşündüğüm kanadalı süper yetenek. beşiktaş veya trabzonspor gibi bir kulübe transfer olursa çok büyük işler yapar.
dört büyük takımda da banko oynayabilecek bir futbolcu ama bizimkiler çok para vermeye meraklı olduklarından dolayı bu adamla ilgilenmiyorlar. lan güney amerika'ya futbolcu izlemeye gideceğinize hele bi lig tv'yi açın da şu adamı izleyin.
iyi futbolcu ama narin olduğunu düşünüyorum. 3 büyüklere yardırıyor ama Beşiktaş'ta olsa şanssızlık ya 2 maçta 1 sakatlanır.
Edit: Ben bu entry'i yazarken Fenerbahçe'ye gol attı.
fenerbahçe'yi yine boş geçmeyen, fenerbahçe'nin korkulu rüyası, başının belası yetenekli topçu.
Kanadalı ve almanya da iyi bir repütasyona sahip olmasına rağmen türkiye de ne işi var çözemediğim futbolcu. Isterse çok rahat bir bundesliga takımında oynayabilir.