bugün

entry'ler (885)

nesir macunu

bu arkadaşın kitabının fiyatından hareketle demek ki iskender pala, elif şafak, tuna kiremitçi gibi yazarların kitaplarına 120 tl falan ödememiz gerekiyor.

kurtulusuozleyenadam

kendi imkanlarıyla doğmuş bir kardeşimizdir. nice yıllara.

kola şişesinin üzerine oturan adam

ardından bir cigara yakacak olan adamdır.

(bkz: orgazm sigarası)

batının kafamıza soktuğu ilk şey

(bkz: am göt meme)

babasının cebinde prezervatif bulan salak çocuk

babasının ceplerini karıştıran, para ararken prezervatif bulan döl ziyanı çocuktur.

tinerci gençlik

bilim adamı olarak vatana millete hayırlı bir gençlik olmak dururken mutluluğu tinerde bulmuş olan acınası gençliktir.

iphone vs nokia 3310

3310 babadır, iphone evlat.

otobüste karşı koltukta oturan mini etekli kız

otobüse neden bindiği merak edilen kızdır. hadi bindi o eteği niye giydi? fena fantaziya.

dindar gençlik

(bkz: laikçi gençlik)

yazar nicklerinin google translate çevirileri

yazar: mavi deniz

çeviri: blue sea

doğru çevirdi la.

sigara kullanmayan sözlük yazarları

(bkz: mavi deniz)

sen beni doyuramazsın diyen kız

masraflı vasat kızdır. nasıl bir boğazı varsa artık. uzak durulmalıdır.

mahalle ağzıyla konuşan bir başbakana sahip olmak

kötünün iyisine sahip olmaktır. siyasetteki ağıza bir ayar çekilecekse bu ancak toplumun düzgün siyasetçiler çıkarmasıyla mümkün olur yoksa zaten manzara ortada. bakınızları verelim okuyun:

(bkz: kılıçdaroğlu nun erdoğan a küfür etmesi)
(bkz: başbakan erdoğan dan bahçeli ye küfür)

sevgiliyle öpüşmek isterken kafa atmak

haberlere konu olmakla sonuçlanır.

--spoiler--
sevgilisiyle öpüşmek isterken hastanelik oldu

konya'nın beyşehir ilçesinde sevgilisiyle öpüşmek isteyen genç sevgilisine kafa atarak ölümden döndü. yüzü kanlar içinde kalan genç ve sevişmek için hamle yaptığı sevgilisi beyşehir devlet hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
--spoiler--

not: kaynak götüm

facede kızının erkek arkadaşıyla arkadaş olan baba

hemen notu düşelim: aslında "facebook ta kızının erkek arkadaşıyla arkadaş olan baba" şeklinde açacaktım başlığı ama malum, fakir olduğumuz için her yerde engellerle karşılaşıyoruz ve kendimize has teknikler geliştirerek bu engelleri aşıyoruz.

evet efendim...

şimdi bu baba bir kere şam babası, böyle baba olmaz. bir babanın nesebi bu kadar geniş olmamalı. tamam sakinim.

5 şubat 2012 fenerbahçe beşiktaş maçı

fenevin yine boru olacağı maç.

not: cimbomluyum.

üfle de ateşim sönsün diyen kız

karşısındaki insanı tahrik etmeye çalışan vasat kızdır. isteği yerine getirilmelidir.

bir erkeği sinirden hoplatacak sözler

(bkz: pazarda anana saldırdım)

serdar tuncer in allahcc yi mahkemeye vermesi

başka bir hesapla twitter'da yazması gerekirken sırf insanların inançlarıyla dalga geçmek için çırpınan zatın hakkında yapılan gayet yerinde bir eylem.

ateistleri bir anda özgürlükçü yapmıştır serdar tuncer. çok iyi yapmış, haklı adam. muhtemelen karşı tarafı mahkum edecektir çünkü inançlar anayasa'da güvence altına alınmıştır bu hesabı kullanan kişi başkalarının inançlarını alaya almadan özgürlüğünü kullanmak zorundadır.

mahkum olduktan sonra yargıtay'a başvurur en son, oradan da ağzının payını alır döner.

ateistler için sınırsız özgürlük istiyorsanız, o kalmadı.

galatasaray ın maçlarını hiç kaçırmayan fenerli

galatasaray'ın her maçını izleyen ağlak vasat fenerlidir.