young boys takımında 11 maça çıkmış ve hiç gol atamamıştır.
iyi oyuncuydu. her ne kadar arkasından iyi dedikodu yapılsa da simpson gerçeği var yani.
young boys'a giderek basamak atlayan futbolcu.
yakında fenerbahçe'ye gol atar. sonra aykut kocaman beğenir ve milyonlarca dolar verilip alınır. sonuç mu ?
(bkz: henri bienvenu)
young boys'a giderek kendini yakan futbolcu.
manisaspor'un 6 aydır taksitlerini yatırmamasından dolayı kulübü ile bağlarını koparan futbolcu.
Fenerbahçeme gelmesini yürekten istesem de Manisaspor'a yaptığı bu hareket yüzünden tam olarak ısınamayacağım futbolcu.
kayserispor'un ne yapıp edip alması gereken topçu. ofans gücü 0'a yakın olan o takımda iş yapar.
akhisar belediyespor ile prensipte anlaşan futbolcu.
akhisar'a ve simpson'a hayırlı olur umarım. sol kanatta anıl taşdemir'in yerine önümüzdeki hafta güngören belediyespor maçında ilk 11'de görev verilmesi bekleniyor hamza hamzaoğlu tarafından.
bitiriciliği 8, tekniği 13, pace'i 15 olan futbolcu. kanatta iş yapar. ama forvette ı-ıh!
süper ligin en sevdiğim futbolcularından biri. sözleşmesini tek taraflı feshetmiş.
eden hazard a benzetiyorum oyun stilini. bu ligde her türlü iş yapar. her türlü.
uzun süre boşta kalmaması kuvvetle muhtemel, kaliteli ofans oyuncusu. çoğu kişinin tahmin ettiği üzere, onu birkaç gün içerisinde bir başka süper lig takımına imza atarken görebiliriz.
fenerbahçe'ye transferi halinde boş kaleye gol kaçırmayacağı kesin. Boyu da uzun, hava toplarında etkili olması muhtemel.
niyeyse içimden bir his kayserispor'un alacağını söylüyor.
(bkz: james troisi)
(bkz: süleyman hurma)
alacaklarını tahsil edemediğini bildirerek sözleşmesini tek taraflı feshetmiştir. inşallah fenerbahçe'mize gelir !!
büyük ihtimalle fenerbahçe ya da galatasaray'dan teklif aldığı için, kulüpten hiç bir alacağı bulunmamasına rağmen sözleşmesini tek taraflı feshetmiş oyuncudur. zira, güvendiği bir şey olmasa durduk yere sözleşmesini feshetmesinin mantıklı bir açıklaması yoktur.

shaqiri yerine galatasaray tarafından düşünülmüş olabilir.
sow yerine fenerbahçe tarafından düşünülmüş olabilir.
Takım oyuncusudur. Ama düz bir futbolcu değildir. Çalım atar, içeri kat eder, top sürer, pas atar. Meziyetleri olan bir futbolcudur.
hala neden manisaspor da futbol oynadığına anlam veremediğim çok yetenekli takım oyuncusu. iyi çalım atabildiği gibi çok iyi araya paslar ve asistler yapabilen futbolcudur. ben türkiye ligine bile fazla olduğunu düşünüyorum. avrupalı takımlar uyanmadan umarım bizim ''çakma dört büyükler''den birine gider. bunun kesinlikle hakediyor.

not: ''çakma dört büyükler'' dediysem diğerleri havalanmasın, onlar çakma bile değiller.
3 büyüklerin belalısı.
Kanadalı ve almanya da iyi bir repütasyona sahip olmasına rağmen türkiye de ne işi var çözemediğim futbolcu. Isterse çok rahat bir bundesliga takımında oynayabilir.
fenerbahçe'yi yine boş geçmeyen, fenerbahçe'nin korkulu rüyası, başının belası yetenekli topçu.
iyi futbolcu ama narin olduğunu düşünüyorum. 3 büyüklere yardırıyor ama Beşiktaş'ta olsa şanssızlık ya 2 maçta 1 sakatlanır.
Edit: Ben bu entry'i yazarken Fenerbahçe'ye gol attı.
dört büyük takımda da banko oynayabilecek bir futbolcu ama bizimkiler çok para vermeye meraklı olduklarından dolayı bu adamla ilgilenmiyorlar. lan güney amerika'ya futbolcu izlemeye gideceğinize hele bi lig tv'yi açın da şu adamı izleyin.
manisaspor teknik direktörünün oyundan erken çıkarmasından dolayı yeteneklerini gösteremediğini düşündüğüm kanadalı süper yetenek. beşiktaş veya trabzonspor gibi bir kulübe transfer olursa çok büyük işler yapar.
trabzonsporun ibrahim akın ile birlikte alması halinde çok faydalı olacağını düşündüğüm yakışıklı futbolcu.
beşiktaş forması giyecek olan kanadalı forvet.