1. 1.
    shakespeare in love ve elizabeth, luther, venedik taciri gibi ingiliz tarihi ve edebiyatıyla yakından ilgili eserlerin filmlerinde oynamış, yer yer yakışıklı romantik olarak da tanımlanan aktör. ayrıca abisi için
    (bkz: ralph fiennes)
    2 ... tutunamayanlardan
  2. 2.
    ralph fiennes in yanında oldukça sönük kalmış,onun torpillisi olarak anılan çirkin bir adamdır.
    -1 ... disco inferno
  3. 3.
    arkasından ittirildiği bariz olan yetenek yoksunu ve filmografi ballısı "şey". tarihi filmlerde de neden bu herifi seçiyorlar anlamam, adamı shakespeare bile yaptılar lan!

abinin sol bacağı olamazsın evladım, de get gözüm görmesin seni!
    -1 ... paradigma
  4. 4.
    yakışıklığı mı oyunculuğu mu diye sorulduğunda ikisi de cevabı verilecek sevimli aktör.
    ... yabgu
  5. 5.
    shakespeare in love daki haline dibi düşülebilecekken, normalde o kadar hoş bir adam olmaması şaşırtmıştır.
    1 ... witch
  6. 6.
    normalde ekranı yalamam. adetim değildir hani.

ama yıllar önce gecenin bir vakti evde tek başıma mayışmış bir vaziyette televizyon izlerken bu adamı shakespeare in love'da gördüğüm vakit öyle duygulara gark olmuştum.. ne günlermiş vay.

bi de "yakışıklı değil yetenekli hiç değil kolum bacaaaam girsin" derler.. bırak allasen moruk, bırak.. fatih üreklerin varolduğu bir dünyada yaşıyoruz.. buna da yakışıklı demezsek kime diycez lan.

http://www.patternbreak.o...s/writing/shakespeare.jpg
    1 -1 ... janie jones
  7. 7.
    son olarak flashforward dizisinde başrolde yer alan, ralph fiennes' in kardeşi olan amerikalı aktör.
    ... f g abberline
  8. 8.
    bazen gay gibi gelir insana.
    1 ... psodomaki
  9. 9.
    yakışıklı bir aktör değil, ancak bir aktörün sahip olması gereken çekicilikte.
    ... ruhobur
  10. 10.
    flashforward dizisinde oynayan ingiliz yetenek yoksunu aktör.
    ... feher