bugün

Ralph fiennes iyidir. Namı diğer m.
kapıdaki düşmanın danilovu. abisi ralpjn ancak getir götürünü yapar 007.
fiennes ailesinin kabiliyetsizidir.

abisi ralph daha başarılıdır.
kendisini boğaziçinde uluslar arası ilişkiler doktora öğrencisi olarak görseydim şak diye aşık olurdum o ayrı.
http://d1302.hizliresim.com/16/d/k1j2w.jpg

gerçi böyle bir tipe "sevişelim mi?" teklifinde bulunup sonradan ortadan kaybolmuştum ama , utangaçlık işte. pekde siklemedim.
neyse ne diyordum;

gerçekler acıdır,baklava tatlıdır. ama ben acı severim .

edit; şimdi dikkat ettimde bok gibiymiş, aslında ben zaten birine aşığım onu unutmak için dikiz aynalarından erkek seçiyorum kendime. + abisi de çok yetenekli bi oyuncu valla s.ker atar bunu. öyle işte.
ama fakat doğuşa benzediğini düşünmeye başladığım an pek de yakışıklı gelmedi ya . gerçi benim de sevgili seçerken über zevksiz olduğumu söylerler ama. neyse göz yanılması işte .
kapıdaki düşman'ın yoldaş komiseri. birde ;çok yakışıklı.
Merlin adlı dizinin aynı adlı efsaneyle yakındanuzaktan alakası olmayıp dünya çapında büyük yankı uyandırdığını gören akıllı yapımcılar 'Camelot' adlı bir diziye start vermişlerdir.işin ilginci Joseph Fiennes bu dizide Merlin karakterini canlandıracaktır.Merakla beklenmektedir
''vurmayın öldü diyeceğim'' aktör. her ne sallamış adama.
(bkz: bekir aksoy)
(bkz: odun)
luther filmini izlerken gerçekçiliğiyle bir anda kendimi o döneme ait hissetmeme sebep olmuş oyuncu.
ayrıca yakışıklı değil diyenlere şaşırmaktayım; zira bazı sahnelerde filmi durdurup abiyi izledim öyle. hey maşallah maşallah! abisini de severdik, bu daha güzel çıktı yakışıklılık bağlamında.
flashforward dizisinde oynayan ingiliz yetenek yoksunu aktör.
yakışıklı bir aktör değil, ancak bir aktörün sahip olması gereken çekicilikte.
bazen gay gibi gelir insana.
son olarak flashforward dizisinde başrolde yer alan, ralph fiennes' in kardeşi olan amerikalı aktör.
normalde ekranı yalamam. adetim değildir hani.

ama yıllar önce gecenin bir vakti evde tek başıma mayışmış bir vaziyette televizyon izlerken bu adamı shakespeare in love'da gördüğüm vakit öyle duygulara gark olmuştum.. ne günlermiş vay.

bi de "yakışıklı değil yetenekli hiç değil kolum bacaaaam girsin" derler.. bırak allasen moruk, bırak.. fatih üreklerin varolduğu bir dünyada yaşıyoruz.. buna da yakışıklı demezsek kime diycez lan.

http://www.patternbreak.o...s/writing/shakespeare.jpg
shakespeare in love daki haline dibi düşülebilecekken, normalde o kadar hoş bir adam olmaması şaşırtmıştır.
yakışıklığı mı oyunculuğu mu diye sorulduğunda ikisi de cevabı verilecek sevimli aktör.
arkasından ittirildiği bariz olan yetenek yoksunu ve filmografi ballısı "şey". tarihi filmlerde de neden bu herifi seçiyorlar anlamam, adamı shakespeare bile yaptılar lan!

abinin sol bacağı olamazsın evladım, de get gözüm görmesin seni!
ralph fiennes in yanında oldukça sönük kalmış,onun torpillisi olarak anılan çirkin bir adamdır.
shakespeare in love ve elizabeth, luther, venedik taciri gibi ingiliz tarihi ve edebiyatıyla yakından ilgili eserlerin filmlerinde oynamış, yer yer yakışıklı romantik olarak da tanımlanan aktör. ayrıca abisi için
(bkz: ralph fiennes)