bugün

entry'ler (70)

ağlatan şarkılar

(bkz: city and colour - little hell)

kötü sanılan filmin mükemmel çıkması

(bkz: prozac nation)

3 idiots

Hint filmlerine duyduğum önyargıyı kıran film.

mavi saçlı kız

Burçak çerezcioğlu nun günlüğüdür . Ölümünden sonra kitap haline getirilmiştir. Bir genç kızın hayalleri, ümitleri,hayal kırıklıkları gibi duygularını barındırdığı gibi okuyucuyu ölümü sorgulamaya iter ve gencecik suçsuz bir kızın nasıl ölüme meydan okuduğunu anlatır. Herkes okumalı her kütüphanede yer almalıdır .

Ayrıca kitabın tüm geliri kanserli çocuklar için kullanılmıştır.

profil fotoğrafını sürekli güncelleyen kız

Beni beğensinler diye bi tarafını yırtan kızdır.

özge

Özellikle 80lerin sonu ve 90ların başında doğan kız çocuklarına verilen isimdir . Öyle ki her ortamda birden fazla özge görmek mümkündür.

erdem

Bence en güzel ve anlamlı erkek isimlerinden biridir ancak gençlikte gideri olan yaşlılıkta kişiye yakışmayan bir isimdir .

pete yorn

Scarlett johansson la duet albumuyle tanınmış ancak bu albumden önce bir 10 albüm daha yapmış , hoş sesli ve undercover şarkısına taptığım adam .

asgari ücretle geçinilir

Pekala geçinilir ancak bu geçinme insanca yaşamaktan uzak olacaktır .

uykudan kalktığında güzel olan kadın

Evlenilecek kadındır.

aşırı romantik olup kadınları bayıltan erkek

Böyle bir gerçek vardır, evet. Bir süre sonra o sevgilisinin her dediğine evet diyen, her gün çiçek alan , aşkım sözcüğünü laçkalaştıracak kadar çok kullanan adam kendini yalnız olarak bulur . Romantik olmak güzel ama aşırısı insana yeter dedirtir.

muhteşem üçlüler

Rakı balık Ayvalık .

türkiye de zamların çok adil ve hafifçe olması

Özellikle sağlık harcamalarının gecen seneye oranla %200un uzerınde zamlanması adilliğin kanıtıdır(!).

emir berke zincidi

Ailesinin acilen tedbir alması ve oyunculuğuna ara vermesini sağlaması gereken çocuktur. Aksi taktirde yeni bir Macaulay Culkin olacaktır.

ekrana çıktığı anda kanal değiştirilen sanatçılar

seda sayan

seksten daha fazla zevk veren şeyler

sevgilinin boynundan öpmesi.

ege üniversitesi

Rektörünün üniversiteyi tanıtıcı konuşmalarında adeta Harvardla karşılaştırdığı üniversitedir. Ya ben paralel bir evrende bu üniversiteye gidiyorum ya da rektör 3 maymunu oynuyor.

ıslık çalamamak

Genetik bozukluklarla bile açıklanabilmektedir. Şöyle ki halama kas erimesi teşhisini koyan doktor ıslık çalıp çalamadığını sorup çalamadığı yanıtını alınca bunun kas erimesine yatkın olan bir vücut yapısına bağlamıştır. *

oynadıkları film tereddütsüz izlenen aktristler

Michelle Williams
Jessica Chastain
Amy Adams

Özellikle Michelle. Bayılıyorum oyunculuğuna.

tıp okumadığı halde okuyorum diyen tip

Facebookta olası mezuniyet tarihini okula girişten 5 yıl sonrası olarak gösterip durumu çaktıran insandır.