bugün

Kendi fikrini kendi çürüten akıllı facebook yorum yazarı, beyin bedava evet.

(bkz: #8997630)
sağlam entrylerine rastladığım, esprili yazar.. hem de 7. nesil.. hoşgeldin usta..
--spoiler--
ergenekon ve balyoz soruşturmalarında, gizli tanıkların ifadeleriyle onca masumun içerde yatmasını sindirmiş bazı yazarlarca, bir entrysi kaynak yetersizliği nedeniyle takıntı haline getirilmiş yazar. ascended ve jackmesrine kardeşlerim acaba bugüne kadar ergenekon ve balyoz savcılarına, herhangi bir yazılarında, bu davalardaki iftiraların kaynaklarının götleri olup olmadığını sordular mı?!.
--spoiler--
masum kelimesinin anlamını öğrenmesini beklediğimiz yazar.
ellerinde silahla ülkenin siyasi gündemini yönlendirme cüretinde bulunan, halkın seçilmiş meşru hükümetini darbe ile devirmeyi planlayan bunun yanında binlerce faili meçhul cinayetten sorumlu olan kişilere masum denemez.

jerry kardeşten kaynaklarını daha özenle seçmesini bekliyorum. kimse kimsenin götündeki kaynağı görmek zorunda değildir.
#9053140 hoşgeldin diyorum, biraz geç oldu karşılama, mehter takımı falan dağıldı geç olduğundan ama yine de hoşgeldin, çizgini koruman dileğiyle..
nickinin altına iyi ya da kötü ne olursa olsun, bişeyler yazılsın yazarı. dikkat çekmek için fındık kadar aklı ile islamiyet'te mantık hatası aramaya kalkışıyor. ergen bile değil, ilkokuldaki kızların alkışlamasını bekleyen, sümüğünü tutamayan çocuklar gibi aynı.
çizgi filmdeki kedinin kankasıdır, beraber şimdeye kadar iyi para yapmışlardır.
tom'un yiyemediği fare
kısaca jim kerry.
hayır diyen, ama pkknın ve bdpnin de hayır demesinden içten içe utanan, bu yüzden bu pkk ile aynı görüşte olma durumunu ak partinin üstüne yıkmaya çalışan. yemezler canım, herkesin safı belli, utanıyorsan yapmayacaksın.
eleştirenlerin sinirlerini görünce...

iyi şeyler yapmış dediğim yazar. devam.
yobazları göt eden kaliteli yazar.
(#9073159) Ülkesinin geçmişini, tarihini karalayınca kemalist olduğunu zanneden yazarlardan.
Yanlış düşünüyor.
(bkz: #9073159)

(bkz: yazık)
(bkz: vallahi yazık)

kendi tarihine düşman kandırılmış kemalist gençtir. sizin soyunuz çoktan tükendi. kendinizi kandırmaya devam edin.
osmanlı tarihinde, istanbul'un fethinin dışında diğer yapılanların anadolu için hiçbir artı getirmediğni düşünen yazar. tarihin büyük olması için halkın bundan faydalanması gerekir. türk halkı şu 80 yılda, osmanlı tarihindekinden daha çok ilerledi. bunu görmezden gelmek de kimseye bir şey kazandırmaz.
tom ve jerry çizgi filmindeki dayaklık fare.
yaşı konusunda ciddi şüphelerim var. 15'ten fazla olmadığı kesin.
anasından babasından duyduğu lafları sözlüğe taşıyor.
tamam yiğen dikkat çektin otur sıfır.
(#9112067)
faşist, kürt düşmanı.
kafa iznine çıkacak olan yazar. bekle beni sofya geliyorum.*
7. nesil çok iyi bir yazar sevmeyenlerine rağmen çok beğeniyorum yazılarını. şu anda izinlidir.
0-7 yaş grubu yazarı. atatürkçü düşünce derneklerinde çok takılıyor sanırım.
kendisiyle aynı fikri paylaşmayanlara "koyun" diyor. güzelim türkçemiz işte. nereye çekersen çek...
laikliği anlayamadığını düşündüğüm yazar arkadaştır.
nesildaş, yobazlarla mücadelede iyi işler yapan kemalist yazar.geç de olsa hoşgelmiş..
(#9568831) entry'sini gördükten sonra dışı seni içi beni yakar dediğim uuser.
sözlükte ilk hoşgeldin mesajımı aldığım yazar. (bkz: eyvallah)
pisliktir tespitine katılmamak mumkun degil.
iyi bir sopa yese kenndine gelir.
ciddi bir kızılcık çubuğu teavisine ihtiyacı var.
(bkz: #9670251)