bugün

entry'ler (298)

hamit altıntop gelmeyince bok atmak

hamit gelmediği iiçin göt olup, götlüğün gerektirdiklerini yapma durumunda olmaktır.

götünü kaşıyan maymunun amacı

maymun, göt ve tatlılık kavramlarının derinlemesine sorgulandığı başlık ve giri uyumsalı. muhtemelen bir şempanziyumdan fikir alınarak zuhur ettirilmiştir.

le le le le le le le le le le cola

(bkz: le le le le sakinel şampiyon)

v pills

sloganı "nice bamyaları dize getirdik" olan ürün.

totabalık

yalakalık, dalkavukluk. "totaba" da yalaka, dalkavuk anlamına geliyor.

tuvaleti bile altınla kaplayan zengin aklı

(bkz:O kadar marjinaliz ki hadi küveti sütle dolduralım kıçımıza buzlu badem sokalım)*

doğru erkeği arayan kadın

(bkz: gösterelim anam)

güneydoğu da her 4 evden birinde ensest yaşanıyor

iki kardeş arasında geçen konuşma bunu kanıtlar niteliktedir:

-senin teyzen benim halam oluyo.
+onun halası da senin teyzen aslında
-tamam, aynı zamanda onun dedesi senin baban
+benim babam senin dayın
-annemiz aynı zamanda halamız mı oluyor ?
+evet, aynı zamanda babannemiz de oluyor.
-kaç kardeşiz
+hepimiz kardeşiz, babamız da aslında kardeş. buralar bööle hep kardeşiz
-yani dedemiz amcamız mı aslında ?

(bkz: sığır)

zaman gazetesinin yeni reklam filmi

henüz konuşmayı tam sökememiş "nurcu şakirt abi"mizin anlatıp başrolünü oynadığı reklam-ı şerif. reklamın içine homojen olarak serpiştirilmiş dini motifler dikkatten kaçmıyor. başlarken çalan ilahi tarzı reklam müziği "iyilik zamanı" ayrı bir mübareklik kazandırmış. gazetesinin tam zamanında gelmesine sevinen aksakallı dede bey'in tv'de "buu gün günlerden aaşura" şarksının klibini izlediğinden şübhemiz kesinlikle olmamalı. bir sonraki karede arkadaki duvarda asılı çalışma ise biz müslümanlığa gerekli ve son mesajı yapıştırmakta. sonuç olarak sinan çetin abimizden allah razı olsun.
sizler için geliyor;
http://www.youtube.com/watch?v=-C8_2XW3uBY

sol framede kendi nickini gören yazar

kendi nikinin üzerine tıklamaya kıyamadıkça daha çok bekleyecek yazardır.

kürtlerin ekseriyetle galatasaray taraftarı olması

bir grubun kendi aralarında "bu fönerbahçe oskerlerin tokımıdır hoa" şeklindeki konuşmalarına tanık olunulmuşluğu da vardır.

call of duty vs medal of honor

aynı sene çıkmış olması ve de yakın tarihleri anlatması bakımından "mf 2" ve "mohaa"yı karşılaştırmak istiyorum. burun farkıyla mohaa önde gelir. her ikisinin de senaryosu güzel bir savaş filmini aratmayacak kalitede olmasıyla birlikte ikisi arasında seçim yapmak hayli zor. oynanabilirlik açısından mohaa'nın ağır basmasının nedeni ise tabiki "silah seslerinin harikulade gerçekçiliği"** ve "sıktığınız kurşunun düşmanın bedenine girdiğini hissedebilmeniz". sonuçta her ikisi de mükemmel. herkes mutlaka oynamalı bitirmeli bu oyunları. serilerin diğer oyunlarını dört gözle bekliyoruz. yaşasın bileşik devletler*.

alex de souza

http://video.milliyet.com...bahce-2-grfOet729AsQ.html

galatasaray

son şike olaylarından sonra, fenerbahçenin şampiyonluğunun olası iptalinde ligin yeni şampiyon adayı takımı.

gay olduğu iddia edilen ünlüler

arsız top (arto)

yaran inci sözlük ayarları

başlık: beyler servis parası vermiyorum

1-sizce ben nerde oturuyorum ?

3-şöförün kucağında

gökhan inler

fenerbahçe'de oynamak istediğini her fırsatta dile getiren keltoş futbolcu. her an imzalayabilir. hırslı, hızlı, kaleyi gördü mü vurur. özellikle 25-30 metreden mermi gibi vuruşları var. yani selçuk şahin'i aratmayacaktır gelirse.

galatasaray ın her yıl transfer ettiği futbolcular

liste yapılırken tomas groovesen unutulmamalıdır.

aynı anlama gelen başlıkların silinmemesi

(bkz: google da google i aratmak)
(bkz: google da google i aramak)
(bkz: google a google u aratmak)
(bkz: google a google ı arattırmak)
(bkz: google da google ı arayan insan)
(bkz: google a google yazıp aratmak)
(bkz: google ye google yazıp aratan adam)

fenerbahçe nin şike yapması

(bkz: fenerbahçenin sike sike şampiyon olması)