bugün

doğum günü kutlu olsıca apla ! nice nice mesuuuut yıllara. iyi ki doğdun.
doğum günü yazarı, annesi, ablası ve bilimum güzel sıfatları hakeden insan. seni çok seviyoruz.. annen seni iyiki doğurmuş. *
değerli rakibim. ağzı ile içen. mutlu yıllar dilediğim *
hepinize çok tesekkür ederim. aynı logoyu kullandıgımızdan skydancer hesabından tesekkür etmiş oldum ama kusura kalmayın artık. skydancer bundan böyle çıkış yapıp gider misin *
(bkz: neler dönüyor la burada)
özlenilen insan...
sessiz sakin, kenarda öyle oturan bursalı süper kadın. iyi bir anne. iyi ve anlayışlı bir eş. sohbetleri süper ve kocasını benimle paylaşacak kadar cömert bir insan.

(bkz: 11 kasım ankara biz daha ölmedik iki zirvesi/#13659888)
çene / yanak ağrısı sebebim yazar. *
sözlükteki tek güvendiğim kişidir.
Asian fantazi olanları kendine çeken, daha sonra konunun amacının anneler günü kutlamak amaçlı olduğunu görüp insana vicdan azabı çektiren konu başlığıdır. Anneler günü kutlu olsun.
superciciyazar.

kocası hayta...
dünyanın en tatlı,en şirin annelerinden ve ablalarindan biridir.
nice senelere yazarı.

he heeyt cokacayipsey burlarda olaydı, entiri dolardı burlar.
artık benimkiyle idare ediver doğum günü çocuğuu. *
iyi ki doğmuşsun güzel anne.
yeni dünyalıya şimdiden merhaba diyorum, dünyanızı aydınlatması dileğiyle!

nöt: zirvede doğuracağıdın kız ne oldu asjkdkadjj.
hazel yeğeni dünyaya getirmiş anne yazar. allah analı babalı büyütsün dilekleriyle.
allah eşi ve yeni bebekleri ile birlikte uzun ve mutlu bir yaşam nasip etsin dediğim yazardır.
bebeğini kucağına almış yazar. allah analı babalı büyütsün der köşeme çekilirim saygılar efenim.
ersoy kişisini mutlu etmiş anne kişisi. Hazel bebeğe de koca bir hoş geldin diyoruz. Zirvede doğurursun diye çok bekliyordum ama olmadı ya. ben aksiyon seven adamım, zirvede bir anda sancılanırsın ve cümbür cemaat sözlük zirveyi mirveyi bırakır arabalara atlar giderik hastaneye diye çok bekledim. ama hazel bebek dünyadaki ilk çalımını hunharca abisine attı.*
Ailecek hep birlikte mutlu mesut yaşayın inşallah. Ailenizin +1'i sizlere şans getirmesi dileğiyle...
göbeğindeki +1'i artık kucağında olan yazar. allah analı babalı büyütsün. mutlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum burdan.
o değil de çok güzel günde doğdu he şaka maka.
o bir anne.
metal müzik dinleyen anne.
doğum günü kutlu olsun yazarı.
japon gördüğümde söyleyesim gelen itham. yazarmış.
yeğenlere öpücük, enişteye selam, sana birşey yok yazarı.* sözlüğün ablası, annesi, tatlısı olabilir, ben bilemem. ama benim için; zor zamanlarım da yanımda olan güzel insandır. güzel kardeşimdir.
kalbimin derinliklerinde de yaşattığım yazarım.
güncel Önemli Başlıklar