bugün

altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
capon manyagı * nesildaş, hoş gelmiş yazar
çok şeker bir aileye sahip yazarcan. allah bozmasın dileklerimizi gönderiyoruz.
bursa halı sahalar bize dar zirvesinde kendisiyle tanışma fırsatı bulduk. az kalsın son dakikada kadroya alıyordum; keşke bizim takımda oynasaydı belki fark yemezdik. * *
temiz kalpli bir insan olduğunu yüzüne bakınca hemen anlayabileceğiniz yazar. çok canayakın, samimi yazar.
süper, renki, neşeli insan. küçük japoncum'u oğlum olursa evermek istiyorum *. zirveyi onurlandırdığı için teşekkürlerimizi sunuyoruz. one, two, three, four... *
ağda zirvesi yapacağını söyleyerek kız yazarların hepsini davet etmiş yazardır. bir bayan organizatör yakışır tabi artık zirvelere.
güler yüzü hiç eksik olmasın. ki olmuyor. her daim neşeli. küçük japoncum ile de kendisine kolay gelsin diyoruz.
beni gördüğü anda hem nickimi hem adımı söylerek de beni mutlu etmiştir. can yazarı gibi adımı, sanımı, nickimi unutmamış.
japoncum'un organizasyon yeteneğini görünce ben bu işten çekiliyorum arkadaş. bir uludağ zirvesi planından bahsetti, of of of.
nickimle alay etmeyen nadir yazarlardan. *
anneler günü kutlu olsun yazarıdır. nice mutlu senelere sevdiklerinle diyoruz kendisine *
anneler günü kutlu olsun dediğimiz yazar. eğer yaşça da benden küçükse evlat sahibi olduğu için kendisini çok kıskandığım yazar. *
gözlerim dolu dolu oldu çok tesekkür ederim.
kızına asıldığımdan dolayı korkudan anneler gününü kutlayamadığım yazar. şu benim kıza telefon alın artık be, olmuyor böyle 6 ayda bir görüşüyorum ben.
sevdiceğimin annesidir.
ama kocası da abimdir.
kendisi ise arkadaşımdır.
böyle de karışık ilişkilerim var bu aileyle.
dün gece objektiflerimize önce bursaspor'un şampiyonluğunu kutlarken 1 saat sonrasında ise bulaşık yıkarken takılmıştır.
melek melek yemin ederim melek..
hayırlı olsun yazarıdır. zaten maddi açıdan öyle acayip şeylerin eline bakmasına yüreğimiz dayanmıyordu.
kendisinin maaşından cokacayipsey'in maaşını çıkardığımızda yine benden çok kazanan yazar. nasıl iş anlamadım ki. ben mi çok az kazanıyorum o mu çok kazanıyor?
yalnız kocası da çok hamarattır.
dünyanın da en tatlı ablasıdır.
kocası gerçekten yavşağın tekidir. sevmiyor muyum? severim kocasını. hatta bu sözlükte yazardır o da. japoncum sayesinde tanışmıştık kendisiyle. ama kocasında bi soğukluk var. ne bileyim. gudubet derler ya, meymenetsiz derler ya. o tarz. sevmez miyim kendisini? severim.
ama böyle piç derler ya. öyle. ha sevmiyor muyum? severim.
kocası ne kadar işte saydığım özelliklerde olsa da kendisi melek gibi bir insandır.
çok istediği halde geleneksel bursa halı sahalar bize dar zirvesi katılamamıştır. bayan yazarlara teessüflerini iletmektedir.
ablaların en tatlısı, en güzel anne.
an itibariyle doğum günü çocuğudur kendileri. göz böbeklerinden öptüğüm, yanacıklarından mıncırdığım.
enee doğum günüsüymüş bugün ya ! sevdikleriyle birlikte yaşayacağı, uzun, sağlık ve mutluluk dolu bir ömür dileriz kendisine. nice mutlu yıllara.*
nicki hoş olan yazar.
doğum günü kutlu olsun yazarıdır. sevgiler saygılar öpücükler.
güzel yaşlar dilenesi yazar diyerekten hem sözlük formatına aykırmamak hem de bu kadar sıradan bir kutlama yapmamak istettiren yazar.

velhasıl kelam; güzel ve mutlu yaşlar.