bugün

entry'ler (998)

dagrof

Kendi çaplarında metal duvar aksesuarları yapıyorlar. Güzel de tasarımları var.

http://www.dagrof.com

gelenekselleşecek görükle zirvesi

15inde kınada sadıcım 17sinde düğün var. Tarihi belirleyen arkadaş afedersin ama koca tarlada sıçmaya yer bulamadın.
sağlık olsun yeni zirvelere kısmetse.

sadıcın asıl görevi

gerdek gecesi damada son taktikleri vermektir lakin günümüzde bildiğin ayakçı olmuştur.

neokur com

hemen sık kullanılanlar aekledim. muhtemelen aktif olarak kullanacağım site.

columbia

outdoor kıyafet falan yaparlar. almayın lan gidin macır pazarından alın daha iyi. binbir takla ile sattıkları yağmurluk yok su geçirmiyor yok rüzgar geçirmiyor yok hava geçiriyor derken şehirde yağmur geçiriyo amk. dağda falan kullanmaktan vazgeçtim direk. ayakkabısınıda aldım. şehir için olanlardan 2 gündebir giydim ve sadece şehirde 4 ay geçti ve ayakkabı yırtıldı. çakısındanda aldım almaz olaydım oda paslandı. hele ki bursa altıparmaktakinden komplr uzak durun adam bir anlatıyor sanki bacık çözülse getir değiştiririz diyecek aldıktan sonra hata olunca gittim yapabileceğimiz bir şey yok diyor. kış faaliyeti için ince soloped istiyorum kayak için olan extra elyaflıdan veriyorlar. aklınız varsa uzak durun.

uludağ sözlük zirvelerindeki yavşaklık

adına zirve yapılanlar bu konuda ayrı değerlendirilmelidir.

abdullah öcalan öldüğü gün atılabilecek manşetler

(bkz: sıra otuzbinde)

50 karakter doldurma girişimi.

gelenekselleşecek görükle zirvesi

15inde arkadaşın düğününde sadıçlık görevini itelemeserdi seve seve katılacağım zirveydi. tahrihte bi indirim yapamazmıyız??

ksk ya bekarlığa veda yetkililere merhaba zirvesi

pogo olduğunu düşündüğüm bir arkadaşın isteği üzerine akck foto çekelimmi sorusuna kati suretle hayır dememin tek sebebi akck ile 10dk önce foto çekeyim mi muhabbetine hayır ortamdakiler istemiyor demesinden ötürü öyle dedim. kimsenin şahsına ait birşey değildir. yalnış anlaşılma olduysa özür dilerim. gecenin muhtemel tek fotoğrafı

http://r1308.hizliresim.com/1d/c/rcrfy.jpg

ilk kez sevgilisi olan insanın yapacakları

amı götü dağıtıp başka bir evrende yaşamaya başlamak.

ilk teşekkür entrysi bana kısmetmiş herhalde dediğim zirve. tabi ki ben entry yazarken başkası gönder butonuna basmaz ise.

gelen gelmeyen herkese sonsuz şükranlarımı en başta belirteyim.

öncelikle zirveyi düzenleyen hepimizin bir araya gelmesini sağlayan ve gecenin en hızlı konslarından biri olmaya aday akck ölümüne teşekkürleri bir borç bilirim ki her 10 dakikada bir nasıl gidiyor bir ihtiyacınız varmı diye sorması ile gönüllerde taht kurmuştur. ( gerçi istekleri söyleyince yerine getirmedi ama olsun )

tabi ki şahsına zirve düzenlenen ksk'ya inegöl'lerden kalkıp geldiği için teşekkürler ve giderken herkese ayrı ayrı teşekkür ettiiği için ayrıca teşekkürler.

sanal alemin abaza tayfası olarak gösterilen ya da dışalanan tayfası olarak bilinen incisözlük grubuna ayrıca teşekkürler ki sizleri iyiki tanımışım diyorum. kim ne derse desin adamın dibisiniz lan.

benden sonra mekana gelen kişi olan ve sıcak kanlılığı ile allah allah önceki zirvelerde böyle değildi kafasına göktaşı düştü herhalde diye düşündüğüm herasmus teşekkürler.

frank sinatra'nnın ceketsiz hali gibi şapkasıyla masamıza gelen ve hoş sohbeti ile bizleri şenlendiren saçları seyrek arkadaşada teşekkürler. umudunu kaybetmez isen sende bir gün mod olur hatta şirinleri bile görebilirsin.

nickini sorup unutmama rağmen adını unutmadığım taaa gemlikten kalkıp gelen recep'e teşekkürler.

Tuvalette karşılaştığımız cokacayipsey (aklınıza kötü birşey gelmesin) çok fazla muhabbet edemesekte sanada teşekkürler.

rakısını çalmadığımda ölümüne muhabbet edemediğim fulya sanada teşekkürler.

pek sohbet etmediğim yada edemediğim diğer arkadaşlar sizlere de teşekkürler.....

giderken bir hoşkalın demeyen tüm zirve daşlar hepinizin güneş altında yanarken yüzünüzde gözlük işareti çıksın emi. insan olun biraz.

akck dip not : benden fazla kons olamazsın. zirve masası haricinde 2 masa dolaştım ona göre :9

herasmusun hızlı giriş yaptığı ve an itibari ile 6 erkek kaldırdığı zirve.

edit: milletin arkasından yalan yanlış iftiralarda bulunmam gecenin bir körü yatağımdan kalkıp entry düzeltmeme sebep olmuştur. 6 erkek bir yana da sevgilisiyle mesajlaşmasından 2 dakka oturup muhabbet edemedik kendisi ile.

seni yenicez ulan istanbul zirvesi

19 sayfayı okumadığım detaylarını merak ettiğim istenilen koşullar sağlandığında katılabileceğim zirve.

herasmusun hızlı giriş yaptığı ve an itibari ile 6 erkek kaldırdığı zirve.

son upum ulan dediğim zirve. an itibari ile kapının önündeyim.

blackberrynin travesti telefonu olması

gün geçmiyor ki bir travesti daha bb telefona sahip olmasın. Yakinen tanıdığım bir travestininde almasından dolayı bu yakıştırmanın hiçte yersiz olmadığı apaçık ortada.

vajinismusa türkçe isim önerileri

allahım neydi günahım.

linkteki parkuru 2 güne sığdırmama sebep olan zirvedir. hele bi güzel geçmesin, hele bi eğlenmeyim, hele bi dansöz çıkmasın, hele bi revü kızları gelmesin,heleki bira ısmarlanmasın hiç acımam zenginliğimi ortaya koyar 1 litre benzin alır mekana döker hepinizi yakarım.

http://n1308.hizliresim.com/1d/b/rb081.png

ışık hızını geçerseniz ne olur

karanlıkta kalırız.

allahsızın feyspuk listemde olmamasına sevindiğim zirve.