bugün

Bugün hastane odami şenlendiren taş hatun. Hüseyin hic alınmasın erkek olsam bu kadını nikahıma alırdım. Ama cokacayipsey yillar önce kapmıs. Gözlerinin yaşına kurbanlar olurum ben onun. Otuzlu yaşlarında lolitta tadına sahip bu kadin, hayatimin her alaninda danisabildigim ve çok şey öğrendiğim yaşam koçum. Seni seviyorum kuzum. iyi ki varsin.
kendisine siirlerden siir begenmesini istedigim yazar.

dunden beri nickaltina geliyorum ara ara guzel seyler yazmak icin, zihnimdekiler yetmiyor; ifade gucum tumden kifayetsiz kaliyor icindeki guzelligi anlatmaya.
burden acik cek. konu, muhteva, bicim tarif etsin siir yazacagim.

cunku siiri ben yazarsam, herseyine ben karar verirsem olmayacak. yetersiz bir insan anlatamaz onun kadar yetkin birini. belki siire kiyisindan kosesinden dokunursa, onu da guzellestirir en azindan da yazdigim bir anlam ifade eder.
doğum günü kutlu olan yazar.
japon menşeili araçların yedek parça alım satımını yapan bir şirket.
sanıyorum doğum günüymüş kendisinin;

pişmanlıklarından uzak bir yaşın kendisini yaşatması dileklerimle kutlarım.
doğumgünüsü olan yazarmış;
yüzünün hep gülmesini dileriz efendim.
sol framede başlığını görünce açıp bakayım dedim, vay arkadaş zaman ne hızlı ilerliyor, eylül ne ara geldi dedim içimden...

lan yanlış anons !
yanlislikla bir yas daha yaslanmis yazar. artik yanlis dogum gununu unutup hedayesini unutan hayta kocasi dusunsun. finish him!
doğum günü kutlanan yazar. nice senelere...
çogzel tarhana ve nev'i yemekler yapan hatun kişisi.
aha bi capon daha..
ne çok capon varmış ya la sözlükte.
açaydım kollarımı gitme diyeydim.
kapanmayan anadolu takımı gibi, sürekli atak, sürekli gol arayışları. işte bunlar hep galibiyet için.
doğum günün kutlu olsun panpa.
doğum günü olan yazar. Benim ihmal etmeme ragmen beni affeden, dunyanin en iyi insanlarindan biri olan, güzel anne, güzel eş ve güzel kardeşim olan sen! Kızların eşin ve sen hayat boyu mutluluklarla yaşayın.dogum günün kutlu olmasın! senin her günün kutlu ve mutlu olsun güzel kardeşim benim.
doğum günü kutlu mutlu olsun yazarı. canım arkadaşım nice mutlu yıllar sevdiklerinle beraber.
azıcık gecikmeli de olsa doğum günü kutlu olasıca yazar. nice senelere.
çok samimiyetsiz ve bir o kadar yüzeysel doğum günü kutlamalarına binaen;

süper insansın bro !
http://www.youtube.com/watch?v=-b5j9CDPHuY

seviyorsan konuş onlarla.
özlediğim. hem de çok özlediğim. mis kokulu arkadaşım.
Bir annedir ve hatta ideal anne sıfatlarını mevcudiyetinde barındırmaktadır. Eğlencelidir, ruhu gençlik pınarında duş almış gibidir.
sen doğdun ya, asıl bana doğdun.

http://www.youtube.com/watch?v=3E40ATSI4E0
Tüh kaçırdım doğumgünüsünü. Neyse...

Geçmiş doğumgünüsü mübarek olsun yazarı.