1. 1.
  futbola başladığı liverpool'da kariyerini devam ettiren ingiliz defans oyuncusu. oldukça güçlü ve yıldırıcıdır. takımın ikinci kaptanı da olan carragher'ın taraftarların gönlündeki yeri de ayrıdır.
  3 -1 ... krmyrdsn
 2. 2.
  okunuşu jimi kerighır'dır.
  1 ... delgado
 3. 3.
  esas adı james lee duncan carragher dır. 316 kez liverpool fc forması giymiş, taraftarlarının carradona lakabı ile çağırdığı efsan e futbolcudur. başlamak ve bitirmek. efsane olmanın olmazsa olmazlarındandır. hele birde futbolcularına değer veren hearts yada liverpool oyuncusuysanız bu daha bir başkadır. türkiyede az görülür. *
  1 ... serander
 4. 4.
  "böyle bir soyadım olsun işsiz güçsüz birisi olayım" dememe sebebiyet veren soyadıdır.
  1 -1 ... bedevix
 5. 5.
  terry ya da ferdinand tan hiçbir eksiği olmamasına rağmen milli takımda yedek oturmak zorunda kalan defans oyuncusudur.
  1 -1 ... liverpoolmlt
 6. 6.
  gerard ı bir kenara koyarsak liverpoolun en gozu kara, en tutkulu ve en fanatık oyuncusu. ilerde mutlaka takım içinde gorev yapıcağını dusundugum, cocuklarıma şu an kulubu çalıştıran veya şu takım elbiseli adam var ya kulubun başındaki, işte o bizim zamanımızın en guvenilir oyuncularından biriydi diyeceğim, seyircinin en sevdiği ve guvendiği ikinci kaptan. ayrıca böyle bir kişinin takımını yabancıların elinden alması, hatta sonra takımını ait oldugu kişilere bir daha satılmamak uzere vermesi (kop tribunu gibi liverpool un sahiplerine, oraya ait olanlara, taraftarlara) ne müthiş bir şey olur, tıpkı 2005teki o unutulmaz aksam gibi...
  ... hippi
 7. 7.
  gerrard ile arasında lampard ile terry ve puyol ile xavi arasındakine benzer bir ilişki olan futbolcudur. bu üç gruptada futbolculardan biri 78 diğeri 80 doğumludur ve ikisinden biri birinci diğeri ikinci kaptandır.

  ha! diyebilirsiniz bu ne saçma bir tespit lan. olsun sözlük. geçen aklıma geldi öyle içimde kalmasın diye yazdım. bu arada liverpool taraftarlarınca yapılan bir oylamada takımda teknik direktörlük yapmaya en yakışan futbolcu çıkmıştır. ikinci gerrard olmuştur ki gerrard bu durum ile ilgili olarak jamie teknik direktör olmaya benden daha müsait bi yapıya sahip demiştir.
  1 ... liverpoolmlt
 8. 8.
  halk arasında tekmelere kafa atan futbolcu olarak bilinir.
  ... abhartach lynch
 9. 9.
  yüreğini ortaya koyan, hem sağ bek hem stoper olarak görev yapabilen, mücadeleciliğinin yanında savunmadan iyi de oyun kuran liverpool taraftarlarının gönlünde ayrı bir yeri olan süper insan king carra.
  ... publius vergilius maro
 10. 10.
  sahaya varını yoğunu tam anlamıyla koyan ve ingiliz olduğundan şüphe edilen liverpoolu hırçın çocuk.
  1 ... man of the match