bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  iskambilde kupa'dır. windows'da, bildiğin maça kızı oyununa verilen addır.
  1 ... redwinemania
 2. 2.
  iskoçya edinburgh kökenli futbol takımı.tam ismi heart of midlothian dır.maçlarını 18000 kişilik tynecastle park stadında yapar.en büyük rakipleri hibernians tır.
  bu sezon gerçekten de iyi bir çıkış gösterip ikinci sıraya kadar çıktılar.tabiki bunda rus sermayesinin büyük payı var.
  2 ... zamazingo
 3. 3.
  yüreğini ortaya koyarak oynayan iskoç takımıdır.
  ... real betis
 4. 4.
  1874 te kurulmuştur. kadrosunda 11 iskoç, 8 litvanya lı futbolcu barındıran vladimir roman romanov * un hisselerini almasıyla litvanya- iskoçya ortak takımı özelliği kazanmıştır. teknik direktörlerinin litvanyalı olması * da doğaldır tabi ki.
  1 ... serander
 5. 5.
  tynecastle park stadı onlar için kutsaldır. birçok hearts taraftarları küllerinin oraya dökülmesi için vasiyet vermiştir. *
  kulüpte çıkan 2004 krizinde satılması gündeme geldiğinde taraftarları 'save our hearts' * sloganı ile stadın satılmasını önlüyor ama romanov a kulübün satılmasını önleyemiyorlar. *.
  1 ... serander
 6. 6.
  güzel bir oyundur, ciddi oynanırsa tüm kağıtları takip etmeyi gerektirir, eğlencelidir. oyunun amacı herhangi 4 oyuncudan biri 100 puana ulaştığında oyunu en az puanda bitirmektir. maça kızı 13 puan, tüm kupalarda birer puan değerindedir. ama maça kızını ve tüm kupaları alırsanız kafa atmış (çizmiş) olursunuz ve siz 0 puan alıp tüm oyunculara 26'şar puan sokarsınız.
  ... jreverdi
 7. 7.
  bu sezon 3. sırada götürüyorlar ve rangers'tan maç fazlasıyla 1 puan gerideler.
  ... snowmann
 8. 8.
  xp'deki versiyonunda, hiç kupa atılmamışsa ve ilk siz atarsanız o zaman npcler arka arkaya küçük kupa atmaya başlıyorlar. windows 7 de bu yok biraz daha kolay o yüzden w7 de beat etmek. öte yandan xp de shoot the moon yapabiliyorken, w7 de neredeyse imkansız.
  1 ... jackskellington
 9. 9.
  marty balin'in harika şarkısı.

  tabii ki eski zamanlardan...
  ... shalamar
 10. 10.
  en baba windows oyunu. spider soldier filan hikaye.
  2 ... nickim ne olsun karar veremedim