bugün

şimdiden özledim seni güzel adam. yüreğiyle oynayan futbolcu.
Keşke bu sezonda takımda yer alsa ve şampiyonluk madalyasını takabilseydi.
carragher,(keregır) kürtçe de büyük eşek manasına gelen oyuncu.
eğer chelsea maçı kazanılırsa son 2 hafta için antrenmanlara çıkarılması gereken efsane. newcastle maçında son birkaç dakika da olsa oyuna girip oynamalı ve sonra madalyayı takmalı. çok hak etti şampiyonluğu.
winning eleven 6'da kendisini sağ bek oynatıp stoperde henchoz ve hyypia ikilisine yer vermişliğiklm olan futbolcu. sol bek riise orta saha hamann,gerrard,murphy üçlüsünün ayağına bakıyordu. Forvette ise heskey, owen, diouf üçlüsü vardı.

ne günlerdi...
2000 li yılların Liverpool Una damga vurmuş stoperdir, bi şampiyonluk göremeden gitti.
liverpool denince akla gelendir. o takımın adamıdır
Evet ev arkadaşımın ismidir.

Soyadının aynı olmaması benim şanssızlığımdır.
bir owen, gerrard değil ama efsane olduğu da kesin.
Şu anda Liverpool da onun gibi bir futbolcu yok. Belki yetenekleri çok kısıtlıydı ama Liverpool gibi takımların sahada yüreğiyle oynayan futbolculara ihtiyacı var her zaman.
Gel de yine o scouse aksanınla yine kimsenin anlamadığı şekilde bağırıp çağır savunmada cengaver. Evet jamie cengaver. Atom bombasına kafa atan adam. Nerede şimdi bu ruha sahip futbolcu.
bir ara röportajında lucas neill tarafından sakatlanınca lucas ı dövecegini fakat arkadaşlarının tuttuğunu söyleyen liverpool efsanesi futbolcu.
liverpool un eski canavar defans oyuncusu.

küçüktüm o oynarken ama hatırlıyorum hayaş meğer.

kendi kalesine attığı golleriyle ünlüdür.
liverpool'un manu'ya 2-1 yenilmesinden sonra trafikte kendisiyle dalga geçen united taraftarına ağzındaki suyu püskürtmesi sonucu sky sports'taki yorumculuğuna son verilen liverpool fc efsanesi.