bugün

yanda üç hilal dururken buna oy verecek kadar midesiz ülkücüler varsa yazıklar olsun.
üç hilalsiz meclis mi olur?
Bugün afyonda genel başkanın mitinge yaklasık 1.5 saat tehirli gelmesinden ötürü kuruldugu gunden bu yanaki en sönük mitingini yapmiştir. Hatta dün afyonun 20.000 nufuslu ilcesi dinar'da yaptigi miting bile bugunkunden canliydi.
Ruhat Mengi içi başka dışı başka olduğu gerekçesiyle kurucusu olduğu iyi partiden istifa etti.
MHP kökenli olmayanlar sadece vitrin olarak kullanılıyormuş.

ince' ciyiz çok şükür. Bir de kılışdarı sepetlesek.
oy vereceğim parti. fakat kürt meselesi konusunda biraz daha proje konuşursa kitlesini daha çok yayabilir.
muhtemelen 24 haziran seçimlerinde görülecek ki hdp ile beraber türkiye'nin en genç seçmen kitlesine sahip parti olacak. hatta bence hdp'nin de önünde yer alacağını düşünüyorum.

başarısızlıklara rağmen kenara çekilmeyen insanlara dayanamıyorum buna aziz yıldırım da kemal kılıçdaroğlu da dahil.
Seçime 22 gün kala iyi parti için iki ihtimal kaldı.

1. iyi parti %13.5 Meral Akşener %17.5 civarında oy alması. Son yapılan 3 ankette kararsizları dağıtıp, anketteki kişi sayısına göre katsayı belirleyip ortalamasını aldım bu sonuç çıktı. (Tabiki yuvarladım)

2. Son dönemde anketçiler eskiye göre çok daha zor anket yaptıklarını belirtiyor. Anladığım kadarıyla ankete katılmak istemeyen kişi sayısı 2015 seçimlerine göre 3 kat artmış. (Y kadar anket için 2015 de x kişiyle goruşüyorlarsa artık 2x, 3x kişiyle görüşmek zorunda kalıyorlar) yani alttan gelen bir dip dalgası var. Eğer bu dip dalgası yeterince kuvvetliyse Meral akşener'i %24 civarına kadar götürebilir. (iyi parti Meral mommy'nin bir tık altında)

Son günler annem, elinde ne varsa saldır. Balgat'ı yıktık, sıra sarayda.
Fetönün siyasi uzantısı evet yallah Pensilvanya’ya.
görsel
ne tesev'den ne de fetö'den uzak kalamadı.

maalesef türkiye kendi lokal liderini çıkarabilecek bağımsızlıkta değil.

atatürk'ün mirasını saçma sapan ideloji, mezhep, ırk ve fraksiyon çatışmalarıyla hiç ettik. saçma sapan sidik yarışını bırakıp kafamızı taşlara vuralım.
tika'yı kapatmıyoruz, sıradan ucuz iftiralarınız bu saatten sonra işe yaramaz.
http://www.yenicaggazetes...-uydurmasidir-194167h.htm
Ben başbakan olçam geç olsun güç olmasın.
bir şeyler karalamaya geldim.

seküler gençler 18 yaşına bastıklarında ilk oylarını cumhuriyet halk partisine atarlar. bunu herkes bilir. geçtiğimiz dönemlerde bu yönelim hdp'ye kaymıştı fakat hdp'nin haziran 2015 seçimleri sonrası akepe tarafından yıpratılması, partideki eş başkanların, milletvekillerin ( Pervin buldan gibi tipler ) terör örgütü pkk ile arasına mesafe koyamaması seküler, solcu gençleri rahatsız etti ve oyları tekrar CHP'ye döndü.

2017 referandumunda 1 kasım 2015 seçimlerine göre cumhur ittifakı toplamda %60'a yakın bir oy toplamalıydı fakat başaramadı ve %51'de kaldı. Bu hayır cephesine kayan oy akepeli olup, milliyetçi insanların Erdoğan'ın izlediği politikadan rahatsız olup erdoğan'a karşı cephe alması olayıdır. ekonomik nedenleri olan bir tepki değildir. bu kitle iyi parti'nin kemik kitlesi olabilir.

referandumdan sonra ekonomik krizin belirtileri yavaş yavaş oluşmaya başlamıştı hatırlarsanız. bu süreçte iyi parti meral Akşener öncülüğünde, ali türkşen, ümit Özdağ, yusuf Halaçoğlu gibi isimlerin yardımıyla kuruldu. taylan yıldız gibi deneyimli bir yöneticiyi de bünyesine kattı hatta. medya engellemelerine, sansüre rağmen iyi parti kurulduktan sonra 72 ili gezerek yeni oluşumu tanıttılar ve halktan destek gördüler. ilk gezilerinde bir caddeyi dolduracak kadar insana hitap eden iyi parti bugünlerde mitinglerini şehirlerin meydanlarında yapıyor ve meydanları dolduruyor.

şimdi gelelim neden 2018 seçimleri iyi parti için sürprizler içeriyor?

anket firmaları insanların siyasi fikirlerini belirtme konusunda çekindiklerini tespit etmişler. kararsız dediğimiz seçmen topluluğu hiç olmadığı kadar fazla ( %12 ) ve bu kararsızların çoğunu iyi parti ve hdp paylaşacaktır.

iyi partinin mitinglerine diğer partilerin mitinglerine göre daha fazla kadın katılıyor. kadınların kendi aralarında etkileşimleri ve anne olan kadınların çocuklarına olan etkisi büyük.

gençlerin değişim ve yenilik istekleriyle paralel olmaları kendilerine yarar sağlayacaktır.

zamanında fetöden mağdur olmuş ve fetönün darbelerine maruz kalmış insanları barındırması akepenin "fetöcü iyi parti" tanımını tamamıyla çürütüyor. bunu Akşener meydanlarda iyi kullanırsa artı bir puan olarak yazılacaktır hanelerine.

ekonomik veriler geleceğin parlak olduğuna işaret etmiyor.

birleştirici söylemleri bu konudaki en önemli şey. muhalefet kendi içinde sataşmak yerine birbirine destek çıkarak mitinglerini sürdürüyor. Selahattin Demirtaş'ın hapisten çıkartılması konusuna tarafsız davranıyorlar ve yeniden inşa edilecek adalet sistemiyle hakimler ve savcıların siyasi baskılarını ortadan kaldırabilirler. ümit Özdağ, Erdoğan'ı yargılamayacaklarını, onların işi olmadığını söylemiştir.

benim için en önemli konu ise amerikancılık ve avrasyacılık konularında kadrolarının toplamının nötr olmasıdır yani bir anlaşma partisi olmasıdır.

iyi parti en az %13 en fazla %25 oy alabilir bu seçimlerde. fakat iyi parti ne alırsa alsın Akşener, iyi parti'den daha fazla oy alacaktır.

şu güzel şarkıyı da şuraya bırakarak bitireyim: ''Yüzünü güneşe dön türkiye'' https://www.youtube.com/watch?v=7bwzmV8WA8I
Ben inandım şahsen. Kesin fedöcüler.

Ahahah.

Amk bez kafalı solucanlari. Siktirin lağımınıza.
hükümet ve mhp kandile operasyon yapıp boş dağlara bayrak dikecekler. 2. tura yakın. niye boş dağlar? çünkü bu teröristlerin elebaşları suriyedeki abd üslerinde keyifleri yerinde. piyonları öldürmek bir işe yaramaz o beyni yok edeceksin önce.

milliyetçi oylara gözünü diken cumhur ittifakı kandile bayrak dikme şovuyla taçlandırmak istiyor. bunun önündeki en büyük engel iyi parti ve meral akşenerdir. 2002 den beridir tek başına iktidardasınız neden kandile 16 yıldır operasyon yapmadınız da seçime kısa bir süre kala kandile operasyon yapma ihtiyacı duydunuz. zaten elebaşları suriyede abd üslerinde 5 yıldız otel konforunda yaşıyorlarken kandile bayrak dikerken şehit olan mehmetçiğin hesabını kim verecek? seçim bittikten sonra şov bitirilip kandilden çekildikten sonra pkk tekrar kandile gelmeyecek mi? pkk zaten ağırlığını suriyeye vermiş 3-5 teröristi öldürüp sırf seçim için millitetçi oyları almak ahlaksızlıktır.

işte bu seçim yatırımının önünde en büyük engel meral akşener ve gerçek milliyetçilerdir.

bu teröristler artık dağda değil sınırımızın dibinde abd bayrağının altında bize bakıyorlar.

menbiçe neden operasyon yapılmıyor? pkk, kuzey suriyede. kandilde kaç kişi kaldı allah aşkına? kuzey suriyeye operasyon yapsana bizim asıl ihtiyacımız olan şey bu. kuzey suriyeye yapılacak operasyon pkkyı bitirir.
Ahahha yalana bak amk seviyesiz otopsi çocukları sizi. Onursuzca mücadeleye devam.

Fotoğrafta görünen şahıssın kolunda iki polis var şubeleri kom...

Ya bu kom nedir acaba kom... Lan yoksa komünist olmasın bu polisler? Olabilir mi acaba!

Amk avalleri kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele tarafından gözaltına alınan bir adam neden fetö iddiası ile haber yapılsın amk müptezelleri? Her sikim hıyar diyene niye tuzlukla koşuyorsunuz?

Madem fetö hücresinde yakalandı niye tem polisi değil kolundaki?

Bak madem bir ahlaksızlık yapacak yalan haber yapacaksın bari koluna tem girmiş bir vatandaş bul lan sığır! Gerçi o kadar kafanız basıyor olsa...neyse amk.
görsel
24 haziranda darbeye geçit vermeyen kahraman Türk halkından küsküyü yiyecek olan fetönün siyasi uzantısı olan parti, yallah Pensilvanya’ya evet.
Cahiller in fetöcü dediği ama fetocü olduğuna dair hiç bir kanıtın olmadığı parti.
millet iyi parti filan dinlemez silindir gibi ezer geçer .

16 seneden beri bunu kavrayamayanlar ve kavramazlıktan gelenler var .

yüksele bildiğiniz kadar yükselin 24 haziran da düştüğünüz zaman daha çok ses çıksın .

millet osmanlı tokatını hazırladı gün sayıyor . her zaman ki gibi benden söylemesi .

16 seneden beri çok şükür hiç yanılmadım . evine arabasına bahsede girerim var mı içiniz de öyle bir erkek ?

bende öyle düşünmüştüm zaten çünkü kaybedeceklerini onlar bizden daha iyi biliyorlar .

her zaman ki gibi yani .
Hezimete uğrayacak oluşum. Yusuf Halaçoğlu Bile anladı da kurtardı kendini.
Bir proje.
Aktrollere fazla mesai yaptıran parti.
birilerinin emri altında kurulan bitik parti. ulan bundan bile medet uman cahilleri görüyorum. evet..
Fetöcü diyenlerin hepsinin troll/ fake hesaplar olması korkunun akpartiyi sarıp sarmaladığının bir göstergesi olan Parti.
son 2 haftada 1780 ipli istifa etti. istifa edenlerin ortak görüşleri: bu parti nin yöneticisi batı.

devlet bey diyeceksiniz.
güncel Önemli Başlıklar