bugün

entry'ler (532)

milliyetçi hareket partisi

mhp yi yancı olarak tanımlayanlar 2 haftadır grup toplantılarında andımız ile ilgili neden tek kelime etmedi? mhp nin kırmızı çizgileri vardır. bu çizgilere saygi gostermeyen kim olursa mhp tepkisini koyar. unutulmamalıdır ki iktidar oslo gorüsmelerinden, fırat kalkanı, zeytin dalı operasyonlarına döndü, habur dan yüzünü çevirip kızılelma ülküsünü ilk defa sorguladi. mhp nin kirmizi çizgisi vatandir.

devlet bahçeli

devlet bey meb in andımız ile ilgili savunması hakkında şunları söyledi:

Bakanlık diyor ki; “Türkler kendi çağdaşı unsurlara göre ulus bilincine en geç ulaşan topluluktur. Dolayısıyla Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran kadro zaten gecikmiş olan süreci hızlandırmak için yoğun çaba harcamıştır.”

Türkleri millet bilincine en geç ulaşan topluluk olarak değerlendirmek tarih inkarı, tarih ihmali, tarih ihanetidir.

Unutmayınız ki, tarihimiz mührü sökülmemiş bir hazinedir.

Bu hazinenin talanına müsaade etmeyeceğiz, bu hazinenin karalanmasına onay vermeyeceğiz.

Milli Eğitim Bakanımızın temyiz dilekçesini görmediğine veya yoğunluktan dolayı dikkatle bakmadığına inanmak istiyor, bunu ümit ediyoruz.

Türk milletine kara çalan zihniyet Orhun Yazıtlarını nereye koyacak?

Tarihte kurulan 16 Türk devletini nasıl izah edecek?

Türklerin millet bilincine en geç ulaşan topluluk olduğunu söyleyen şahıs direkt sana soruyorum, bunu nasıl yazdın, nasıl iddia ettin, hangi çevrenin mahsulü, nerenin piyonusun?

Bu yanlı ve maksatlı değerlendirmelere imza atanlara diyorum ki, asıl sizin sabah akşam Andımızı okumaya ihtiyacınız vardır ve Türk milletinin kim olduğunu, Türklüğün nasıl bir tarih ve sosyolojik derinlikten süzülüp geldiğini öğrenmeniz şarttır, önünüzdeki asıl ödevdir.

devlet bahçeli

adam ingiltere de yaşıyor sanırım liverpool ülkü ocaklarının boşluğundan dem vurmuş. yahu sen kimsin, akşener dediğin kim? iyi parti kurulalı ne kadar olmuş , kaç kişi istifa etmiş bir say bakayım.

lider teskilat doktrin

çok yakında hasıl olan ihtiyaçtan ötürü sözlüğe dönecek yazar. son olaylar irdelenip, yazilacak.

Devlet emri verdi ülkücüler geliyor.
gelecek biziz, biz geleceğiz.

meral akşener

çok şey söylerdim de takatim kalmadı.

ruhi çenet

arada videolarını izlediğim kişi. yorumları okuyorum da lan amk bu adam terörist mi, katil mi, sapık mı? her şeyin sınırı var adam gibi eleştirin.

ülkücüler hakkında video bekliyoruz kendisinden.

devlet bahçeli

bugün saat 14.00' te basın açıklaması yaparak yine devlet dersi verecek liderdir.

ülkücüler emrinde sn. genel başkanım.

oyunu mhp ye veren erkek

cinsiyetçi feminist komünist kadınlara pas vermeyen erkektir.

trt kürdi

Ülkücü şehidimiz mustafa pehlivanoğlu nun hayatının anlatıldığı ankara yazı filmini kürtçe veren kanal.

büyüksün devlet beyim. nereden nereyeeeeeee.

seçim sonu sözlükte artan bahçeli hayranlığı

gerek ekşi de, gerek uludağ da küçümsenmeyecek derecede bir bahçeli hayranlığı vuku bulmuştur.

buradan kimseye " eee seçim öncesi biz devlet akli derken siz söyle kötülüyordunuz" demeyeceğim. çünkü bu arkadaslardan bazıları aşırı bir duygu yoğunluğuyla yazıp çiziyorlardı. ve salih niyetli olduklarindan da eminim.

değerli sözlük yazarları; başbuğ un tabiriyle mhp yi bitirmek için nuh tufani gerekir. ve emin olun devlet aklı, milletin bekası için gövdesini taşın altına koymuştur. bugün size sözdür: 2023 lider ülke türkiye' nin tohumlari atılmıştır. yakin zamanda bu daha net anlaşılacak insallah.

mhp iyi parti ittifakı

iyi parti ile mhp ittifak yapmayacaktır. iyi parti önümüzdeki seçimlere kadar tükeneceği için seçmeni mhp ye oy verecektir. önümüzdeki 2 sene için bunun yumuşak bir geçişle olmasını bekliyoruz.

not: vakti gelince bu entry canlanacak.

devlet bahçeli nin 2023 vizyonu

https://www.youtube.com/watch?v=4ulhPuZyCeM

lider devlet bahçeli' nin 1992 yılında yaptığı konuşmadır. devlet günlük siyasetlerle uğraşmaz. devlet milletini bilir, millet devletini ezdirmez.

24 haziran seçimlerinin kazananı bahçeli dir

ak partili binlerce genç dün ocağın önünden geçerken '' başbuğ türkeş'' nidalarıyla inletti ortalığı. geçtiğimiz 2 sene içinde onlarca ak partili genç ocak seminerlerimize geldi. bunlar kendilerine kimlik arayan vatan evlatları.

devlet kimliğini ortaya koymuştur, siyasetiniz yerin dibine batsın.

24 haziran seçimlerinin kazananı bahçeli dir

görsel

liderin kazandığı yerde türkiye kaybetmez. ne lider sadece bir siyasetçidir, ne de türkiye birilerine başıboş teslim edilecek kadar sahipsizdir. yaklaşık 1.5 sene önce genel merkezde gözlerinde o kararlılığı gördüm. dedim ki: devlet iradesini ortaya koymuş. inanın dedi, gözlerimden yaş geldi. sn. genel başkanım biz kapı kapı oy toplamak yerine, paşa paşa bu ülke için canımızı vermeye hazırız.

not: bu entry 3 sene sonra tekrar gündeme getirelecek şekilde hatırlatmaya atılmıştır.

24 haziran günü sandıkta görüşürüz

uludağ sözlük' e kaydolduğum günden beri mhp' yi ve liderinin siyasi dehasını anlatmaya çalıştım. ben elimize ulaşan araştırma sonuçlarına göre yazarken özel mesaj yoluyla çoğu kişi '' mhp mi kaldı, yüzde 3' ü geçemezsiniz'' deyip sonuna da gülücük koydular. hemen hemen hepsi bilir ki yazdığım tek bir şey vardı: 24 haziran akşamı sandıkta görüşürüz.

efendiler; devlet bahçeli sadece bir siyasetçi değildir ve şundan da emin olabilirsiniz ki mhp' nin istihbaratı, devletin istihbaratından hızlıdır.

kimseye ''koyduk mu lan'' gibi seviyesiz yaklaşımlarda bulunmayacağım. çünkü bu kardeşlerimiz belli bir duygusallıkla bunları yazdılar ve vatan sevdalısı olduklarını biliyorum. şimdi size bir şey daha söyleyeceğim: bundan 30 yıl evvel devlet bey 2023 lider ülke türkiye' dir dedi, kişiler önemli değildir keza insanoğlu ölümlü ama bu 5 yıllık süreçte 2023 lider ülke türkiye tohumları serpilecek cihana.

cenab- ı allah yar ve yardımcımız olsun.

mustafa kemal atatürk

ülkücüler kurduğun cumhuriyetin ilelebet emanetçisi olacaktir paşam. sen rahat uyu.

bozkurtların köpeğe evrilmesi

devleti yöneten devlet bey diyeceksiniz. sonra aynadaki suretinizle kurdu karistirmayacaksiniz, ahlaksızlık yapmayacaksiniz.

ali türkşen

iyi parti nin seçilemeyecek yerden aday çıkardığı siyasetçi. harcadılar seni. ayrica meral akşener yuzde 20 oy aliyomus anketlerde.

lannnm olummmmm.

ali türkşen

chp nin ilk parti programina itiraz eden iki isimde bugün iyi parti de vekil değil. ilki yusuf halaçoğlu, digeri ali türkeşen. bu yazının aynisini yusuf hocanin da başlığına yazmıştım.

goremediniz bu iyi parti nin ne olduğunu. vatan millet dedik siz bizi suçladınız.simdi mutlu olun.

25 haziran fatih portakal günah çıkarması

an itibariyle yapmaktadır. bu adam neden saatlerdir tarafsız olduğunu sürekli vurgulama hissiyatı güdüyor anlamadım.

devlet bey in 4 gun once ki dedikleri aklınızdan çıkmasın portakalcim.