bugün

entry'ler (2881)

just english

rezalet bir kurum, herşey göz boyama, etkinlikti, partiydi, just english değil oyalamaca english öğretmenlerini ve çalışanını sömüren kurum, ne sınıf açılışı için beklettikçe bekletirler, ders saatleri kesinlikle 160 saat değil, tamamen oyalamaya dayalı bir kurum,kayıt yaptıran bin bir pişman olur arkadaşlar kesinlikle önermem.

bahçeli nin gerçek bir siyasetçi olması

mhp için çıta nedir onu düşünüp cevaplanması gereken durumdur.Mhp için çıta baraj altı kalıp yok olmamak, akp ye kaptırdığı tabanını ve dahi daha fazla sempatisini, geri almasımıdır bilemiyorum.yok olmamasıysa eğer, mhp ittifak sayesinde baraj üstünde kalmıştır.Fakat bir araştırma görevlisi olarak ülke çapında mhp yi sorduğumuz zaman genelde şöyle bi durumda karşılaşıyoruz, akp yerine mhp olsun, chp yerine mhp olsun, hdp yerine mhp olsun gbi ibi durumla yani milliyetçi hareket partisi ülkenin %70 ine hitap etmektedir.sempatisi vardır.2.partidir, zaten herkesin gönlündeki 2.parti olmasaydı hem akp hemde chp yle birlikte ittifak yapamazdı, düşünün elinizde bir araba var siz yarışa başlarken 2.olmayı kabul ediyorsunuz, allah inananların yanındadır, kabüllenenlerin değil.

şenol güneş

oğuzhan özyakup un 1 yıldır sahada olmadığını göremeyen isimdir.Oğuzhan mı şenol güneş mi hangisi daha kör onu tartışmak lazımdır.Oğuzhan a bakıyorum, ne kol var ne bacak var ne fizik var ne kondisyon var, ne diye 10 numaradır anlamıyorum, bazıları dicekki 10 değil 8 numara aslında , bende şöyle cevap vericem 8 değil 98 numara bile değil futbolcu bile değil, arsenal ın alt yapısından alınmadır.hadi arkadaşlar arsenal real barca alt yapısından her sene alın oyuncu, alınabiliyor mu? tabiki hayır.

ersan şen

ergenekon varken yanlış hukuk kurallarını beyan eden, fetö ye ezelden beri nefret eden, kin güden bunun için herkesi uyaran bir hukukçu, ve bakış açısı mükemmel.Dönemin şartlarına göre eğilip bükülmeyen yeganen insandır.

para üstünün tamamını madeni getiren garson

verilmedikden sonra hepsini tahtadanda, pirinçtente getirmenin faydası olmayacağı eylemdir.Verilmek istendikden sonrada hesabın kartla ödenmesine rağmen cepteki paranın verilmesidir.Zordan olan ney güzel olmuştur acaba.

para üstünün tamamını madeni getiren garson

verilmedikden sonra hepsini tahtadanda, pirinçtente getirmenin faydası olmayacağı eylemdir.Verilmek istendikden sonrada hesabın kartla ödenmesine rağmen cepteki paranın verilmesidir.Zordan olan ney güzel olmuştur acaba.

pkk bile sizden saygılı davrandı

zamanında darbeci , postalcı, diyenleri bu başlıkta görüyorum, ders alanlar vardır umarım.

hayırlı cumalar

kim ne oluyosa allah mübarek etsin dayı.

solcuların lider çıkaramama nedenleri

lider çıkılmaz, lider de doğulmaz, sadece lider olacak vasıflar sergilenir, fedakarlıklar ve zeka örnekleri öne çıkar.Birşey kötü olabilir, veya iyi olabilir, Sadece kötü ve iyiyi nasıl mükemmelce uyguladığınız sizi iyi veya kötü bir lider yapar.Ama lider yapar.

31 mart 2019 yerel seçim sonuçları

eski bir chp seçmeni olarak tabiki oyumu reis in belirlediği adaylara vereceğim.Partinin başındaki adam çabalamaz, hiç birşey yapmaz, süs kuşu gibi dururken neden vereyim.

galatasaray

2 sene 2 lig şampiyonluğu, 1 şampiyonlar ligi çeyrek finali, 1. gruptan cıkma başarısı, 2 kere tek başına şampiyonlar ligine gitmesi ve 2 süper kupayla, 2018 e gelip kadro kuramayan 750bin euro değil 75 bin euroya mahkum kalan takımın adıdır galatasaray, aslında osmanlı tarihinin 2018 deki adıdır.

erdoğan nasıl gidecek

nasıl gider, nasıl gelir onları allah bilirde, ben şunu bilir şunu söylerim, okadar güzel bir zamanda geldiki, rakiplerini kendi seçme şansı verilse, bu kadar güzel rakipler seçemezdi.

galatasaray

fanatizm değildir, derdimiz ülke puanıdır.Ne yazıkki yedeği, olmaya, tek forveti olan takım avrupada bizi temsil edicek, gönül isterki 15 puan alsın, ama gerçekler ortada ilk 11 mükemmel bile oynasa sadece 11 kişi bunu kaldıramaz, city real bayern gibi klupler yedeğine yıldız transfer ederken sen kimsin arkadaş? bence risk durumundaki takımların kesinlikle şampiyonlar ligine gitmemesi lazım.

galatasaray

bence tff nin kadro kuramyan, risk dönemindeki takıma düzenleme getirmesinin şart olacağını düşünüyorum.750 bin euro ya transfer yapamayan takım, bal liginde oynasın, ülkeyi rezil etmesin, beşiktaş dan trabzona bizim takımlarımız şu gruptan 1.çıkacak düzeydedir, ama galatasaraydan artık bıktık be abi,realite fanatizmin önündedir.Bir bakıyorsun drogba ebuoe snijder, birde şuna bak abi yedek yok ya ilk 11e kimi koysan ne olacak, bence gs hem şampiyonluğu hem gruptan cıkamayacak, 10 günde 3 maçı kaldıracak bir kadroları yok zaten.yazık oldu kura şansına.

galatasaray

750 bin euro ya vagner love u alamayan takımdır.Galatasaray ı kim bu hale getirdi bilmiyorum ama
, alanyasporun 2m euro ya forvet aldığı dünyada, şu gruba şu oyuncu alamayan takım...

14 ağustos 2018 fenerbahçe benfica maçı

cimbom un zengin olacağı yazmış biri sanki, şöyle bi telafuz ediyorum, cimbom ve zenginlik?, filistin ve süper güç gibi geliyor sanki kulağa.

türkiye nin atlatamadığı tehlikeler

bencede yeterli oldu, tehlikeyi seven bir millet olarak.

kemal kılıçdaroğlunun ülkenin tek umudu olması

tek bir eleştri yapacağım.Baykal varken cumhurbaşkanımız diyorduki, anayasa mahkemesi chp nin arka bahçesi mi?, asker chp ye neden bu kadar yakın vb.. baykal da istenmiyordu sevilmiyordu fakat
Konuşmaktan başka bişey yapamayan, gücü olmayan genel başkan mı olur?

sigaraya her gün 12 lira veren insan

herşeyin bir keyfi vardır, sex para vb herşeyin bir zamanı vardır.1 paket içip içtiğinden birşey anlayan biri olamaz.

kemal kılıçtaroğlu istifa etmesin

yeni çıkan kemal kılıçdaroğlu istifa etsin etmesin akımına bayılıyorum, şevkle izliyorum.senin siyasi rakibin, hainlikten hırsızlığa kadar suçladığın adamı, yeni görev süresiyle birlikte 21 yıl boyunca tek başına iktidar olma gücünü kıramamışsın, hem parti hem siyasi sosyoloji, ekonomik olarak hiç bir boyutta milleti ikna edememişsin.21 yıl arkadaşlar, daha istifa etsin, etmesin?

değişim 21 yılda geliyorsa yazıklar olsun.Birşey söyleyimmi, değişim böyle gelmez arkadaşlar.
Chp yi kapatırsın, yeni bir parti yeni yüzler, ideolojisi olmayan bir parti, halkına hizmet edicek bir parti kurarsın.Chp atatürk ün çocuğu yada kendisi değil, ha bu parti kapanmaz devam ederse 21 yıllarda gelir, rejimde değişir , sende oturup dürüst genel başkanını istifa etsin mi etmesinmi, ulan adam 21 yıl ülke yönetiyor senin rakibin çocuk doğursan milletvekilliğine aday olur bu çocuk.