bugün

akşenerin şansı ince ile birlikte artmıştır.rteden gelecek oyların cesaretini de arttı.artık akşener her yerden oy alır hale geldi.sağolsun kemal.hemen seçim kuruluna koşup 100000 imzayı 900000 yapıyorum.
oyumu alacak partidir. 2. turda da erdoğanın karşısına kim çıkarsa ona oy vereceğim. ya vekil ince ya da iyi parti.
bir kadın tarafından yönetilmesi bile oy vermemek için başlı başına bir sebep olan vasat oluşum.

umuyoruz ki seçimlerde üçün birini alacaklarını göreceğiz.
Iyi değil, çok iyi partidir.
Oyumu vereceğim parti.
bahçeli’yi 2’ye katlayacağına adım kadar eminim ama meral mommy’nin 2.tura kalamayacağını düşünüyorum. şu an muhalif lider çok güçlü isimler ancak muhafazakar seçmenden oy alabilmenin tek yolu akşener. gül gibi bir projeyi akşener’in inadıyla ekarte etmesini chp seçmenin görmezden gelecegini düşünmüyorum ama yine de ince 2.tur için en güçlü aday.
Akp tarafından sıkça tacize ve hakarete uğrayan parti.
Demek ki gerçekten iyi bir parti.
Yüce reis ve partisi Akp tarafından boyuna olmayan şeylerle itham edilip karalamaya çalışılıp bilinmeyerek de olsa reklamı yapılan partidir.
Başlarda Abdullatif Şener, Emine Ülker Tarhan, ismail Cem vb. Gibi siyasetçilerin kurduğu partiler gibi %0-1 oy alacağını düşündüğüm ancak, kurultaylarının hemen hemen hiçbir tv kanalında gösterilmemesi, hemen hemen hiçbir tv kanalında konuşmalarının gösterilmemesi, seçime girmemeleri için erken seçim kararı alınması, iktidar milletvekillerinin sürekli karalama yapması, cumhurbaşkanının sözde iyi parti veya sözde parti vb gibi söylemlerinin olması ve ekonomik gelişmeler sonucunda mv seçimlerinde %15-20 alacağını düşündüğüm partidir.
türkiyenin türklerin gerçek umududur.

hiç bir örgüte bulaşmadan türkiyenin menfaati için çalışan bir partidir.
önce o logonun hesabını versinler.
17-25 aralık tan sonra yapılan seçimlerde gördük ki fetö'nün oy potansiyeli %1 bile yokmuş. Durum bu derece ortadayken kimse sırtını fetöye yaslayıp parti kurmaz.
akp ve mhp tabanından en çok oyu alacağından, seçim tarihini öne çekme, yüz bin imzaya gidenleri itham altında bırakma, standlarına saldırma gibi yıldırma politikalarıyla karşılaşan siyasi parti. geçmiştenü bu tip baskılara kalanların nasıl iktidar olduğunu tarih sayfalarından okuyabilirsiniz.
En iddialı partilerden birisidir. Gerçek Türkçü partisidir. 24 Haziran'da umudum vardır.
Türkiye iYi olacakmış.
Milliyetçilikten daha çok merkezde konumlanmış bir parti. (merkez sağ) Zaten iktidarı hedefleyen bir parti sadece "milliyetçi" olamaz. Olursa "iktidar" hedefi olmaz.

25 Haziranda oy zarflarından Muharrem ince + iyi parti kombinasyonunu çokça göreceğimizi tahmin ediyorum. Çünkü Kılıçdaroğlu CHP'sine oy vermek içinden gelmeyecek bazı CHP'lilerin.
akp'den memnun değilim ama alevi kılışdara da oy vermem diyenlerin partisi oldu. boşluğu doldurdu. umarım yüksek oy alır.
Kadroları sağlam. Ama ülke olarak bilgiden çok hitap’a baktığımızdan dolayı ülkenin yüzde 20-30’luk bandına hitap edecek parti. içeriğini izletseler ve neler yapacaklarını halka anlatabilecek medya bulsalar, muhalefete değil, iktidara alternatif olurlar.
kadrolarındaki isimler sağlam bile olsa daha güçlü bir kadroya ihtiyacı olan parti. tabi daha yeni kurulduğunu gözardı etmemek gerek. zaman gerek biraz bunun için. hitap konusunda genel başkan gayet iyi. sonuçta yapılması gerekeni yapan, vatandaşın hissettiği sıkıntıyı ortaya koyan, basit olanı yapan parti. tüm inançlara, fikirlere eşit mesafede durması artısı. kutuplaşmadan değil, kutuplaşmamadan beslenmesi önemli. hayvan haklarına vurgular yapmaları önemli. bilime vurgu yapmaları önemli. ekonomi konusunda söylemeye korkulan şeyleri korkusuzca dile getirmeleri önemli. aslen umudun adı konumunda oluyorlar. vatandaşın nabzını gayet iyi tutuyorlar. iktidar kanadının seçmenlerine yaklaşımı, iktidarın muhalefet seçmenine yaklaştığı tondan çok farklı. doğru şeyleri vurguluyorlar yapıyorlar ama daha dinamik de bir kadroya ihtiyacı var bana göre. ayrıca sosyal medyayı etkin biçimde kullanmaları, diğer partilere bile ön ayak oldu. medyanın en büyük sırtı çevirdiği partinin iyi parti olması da beslediği potansiyelden kaynaklı. ama muhalefet kanadı da kendi medyasını yaratmış durumda. engel varsa çözüm de var deyip yollarına son derece pozitif şekilde devam ediyorlar. umarım hükümete geldiklerinde de aynı isteği gösterirler ve sözlerine sadık kalırlar. benim tespitlerim bunlar.
Sonuna kadar destekliyorum, benden 1 oy iyi partiye.

çok net söylüyorum eğer 2. tura meral akşener ve tayyip erdoğan kalsın meral akşener bu işi götürür.

meral akşener değil de muharrem ince ve tayyip erdoğan kalırsa tayyip erdoğan işi götürür.

Meral akşener'e oy vereceklerin büyük çoğunluğu chp'ye vermez, ama chp ye vereceklerin büyük çoğunluğu meral akşener'e verir.
Kadrolari chp de olsa iyi is yapar.

Halacoglu vs.. iyi adamlar.
Bir çağı kapatıp başka bir çağı açacak partidir .
24 haziran seçimleri hazırlığında akp'den sonra en çok milletvekili aday adaylığı başvurusu yapılan partidir.
mhp'nin en az yarısını çaldıgı sürece çogu yerde akp'nin ekmegine yag, bal, kaymak hatta dogal afrodizyak ekleyecek sürecek partidir.

şöyle ki.

x şehir 3 vekil çıkacak burdan ve iyi parti kurulmadan alınan oylar şu şekilde olsun.
300 bin akp
100 bin mhp
30 bin chp
3 bin x
3 bin y vs vs

bu tabloda akp 2 mhp 1 vekil çıkarmış oluyor,

iyi parti gelip mhpnin oylarını yarı yarıya böldügü zaman
300 bin akp
60 bin iyi parti
40 bin mhp
30 bin chp
şeklinde sıralandıgında ise akp 3 digerleri sıfır vekil çıkarmış oluyor,

ha olurda bazı yerlerde partiler güçlü olan lehine çekilirse o başka tabi ama bu şartlarda mhpden çaldıgı her oy akp'nin kasasına vekil olacak yansıyacak gibi duruyor.
genel baskan yardimcilari ülkücü değiliz diye bas bas bağırıyor, seçmeni ülkücü bir parti diyor. ülkücüler aralikta 270.000 bozkurtla ata sının huzuruna çıktı. bize ev ocagimiz, bize çatı mhp. seçmeni iyi olsun cenab- ı allah bize hayirlisini nasip edecektir.
yenilik gerek bıktık mevcut partilerden ve liderlerinden akp chp bunlardan hayır gelseydi bu zamana kadar gelirdi.