bugün

Ulan bunlar MHP’de iken %10 u geçemiyorlardı, bölündüler şimdi iktidar olacağız diyorlar sjsjsjsjsjs.
Ülke değil komedi filmi resmen.
koca koca herifler karının arkasına düşmüşler .

erkekliğe bak erkekliğe .

içlerin de bir tane lider vasıflı erkek yokmuş şu hale bak .

erkeğim diye yolda yürür ama bunlar . tabi tabi kösele gibi surat var bunlarda .
canan kaftancıoğlu, Sera Kadıgil ve kemal kılıçdaroğlu denen insanlar olduğu sürece chp'ye asla oy vermem.

Oyum iyi partiye, net!
google' da iyi parti' yi arattığınızda en üste ak parti' nin reklamı çıkmakta bzk:https://iyimiparti.com/ hatırlatmak gerekirse bu seçimde ilk defa yapılmaya başlanan bu tarzdaki propaganda reklamlarını ilk olarak meral akşener ve kampanya ekibi oluşturmuştu. ben bunları seçimlerin sadece meydanlarda değil internet üzerinden de yürüdüğünün belirtileri olarak görüyorum. aynı zamanda iyi parti' nin resmi sitesinde siyasi mizah alanı da göze çarpıyor.
sosyal medya giderek seçim propagandalarına yön vermeye başladı.
hatta facebook skandalı olarak bilinen bazı ülkelerdeki* seçimlerin manipüle edilmesi hadisesi bunun en büyük kanıtı niteliğinde.

görsel

görsel
Bir proje.
ak koyunlarin mitinglerine gidip, turk bayraklarini ayaklar altina alip, sonra da fotolarini cekip servis ettigi parti. su fotografi ceken kisi bu olaylara bu kadar hassas olsaydi ilk olarak bayraklari yerden alirdi.
bu fotograflari ceken kisi iyi partili biri olmadigi da kesin. bu bayraklarin cignendigi anlar niye hep bu kisilerin gozunun onunde gerceklesiyor. ben sahsen iyi partinin pekcok mitingine gittim ve hicbir mitingde bu goruntuler olusmadi. neden acaba?
bu got kili ak koyunlar her yerde oldugu gibi iyi parti mitinglerinde de suyu bulandirmaya calisiyor. maksatlari belli. sizin ben aminiza koyayim mk koyunlari.
görsel

görsel

bayrakla arası iyi değilmiş! hadi lan ordan!

türklükle arası iyi olmayanlara dert olmuş parti.
bugün annemle bir lokantada yemek yerken bi abi kağıt uzattı, desteğinizi bekliyoruz dedi (sanırım dedi hatırlamıyorum tam). nezaketen aldım kağıdı. iyi parti kağıdı imiş.

gerek var mı böyle şeylere ? ayrıca hoş mu ? ak partililer dağıtsaydı çomar, göt kılı vs demez miydiniz ? ulan lokanta lan! yemek yenilen ortama giriyorsunuz ve kağıt dağıtıyorsunuz. kim dağıtsa bu tepkiyi verirdim. dağıtan iyi parti oldu. gerçekten hoş değil.

aslında bu bildirge dağıtma olayı tanıdık geliyor. yakında duvarları da boyayıp frukolardan kaçar bunlar...

edit :

https://youtu.be/ETKIeAjnsAM

ayrıca bu şarkılarını çok sevdim.
Cumhur ittifakından acayip rahatsızlık duyan bir milliyetçiyim. Her ne kadar devlet bahçelinin genel siyasetinden şimdiye kadar hiç hazzetmesem de ideolojik sebeplerle hep mhp’ye Oy verdim ancak 24 haziran seçimlerinde cidden kararsızım.

iyi parti ile CHP arasında gidip geliyorum. Ancak Muharrem ince sağolsun sosyal demokrat bir kültürden geldiğinden olsa gerek Halen daha inatla sayısı azımsanmayacak derecede çok olan karamsar milliyetçi seçmeni görmemezlikten geliyor. Hep seloya bir dirsek TEMAsı gayretinde. Ah be Muharrem. Etme eyleme. Sen selo dedikçe içim cız ediyor benim.

iyi parti’ye gelince. Ali türkşen olsun yörük ali paşa olsun, 15 temmuz gazisi Fatih müdür olsun (vitrindeki adamlar) Türkiye’nin görüp görebileceği en düzgün adamlar olmakla beraber diğer illerdeki vekil adayları hep çürük çarık tipler. Çürük çarık derken ne yönden olduğunu anlamışsınızdır. Nasıl desem hani pazar tezgahında iyileri öne kötüleri arkaya dizerler ya aynen öyle.

Tam şu durumda keşke rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu sağ olsaydı diyorum. Keşke.
herkesin fetöcü diye karaladığı parti.

meral akşenere neler neler deniliyor...

iftira ve gıybetden kimse korkmuyor sözde müslümanız çıkarlarımıza göre.
Burada yazanlara bakmayın rahat %18-19 oyu var bu partinin.

5 puan akp'den
5 puan chp'den
8 puan mhp'den oy çalacaktır.
meral akşener: ali, buraya fetö girebilir mi?
ali türkşen: sıkar abla...
https://streamable.com/6f1cp

hey ablam benim...
duruşuna, gülüşüne kurban, yolun açık inşallah...

bir de slogan atalım;
"kötü partileri geç, iyi olanı seç..."
Üzerine düşünülmesi gereken birkaç soru! Sadece muhalefet yapmak için değil ak parti' nin artık kendisine sorması gereken bazı sorular var.

görsel
sakız misali goy goyla şişirilen boş teneke parti. evet.

alacağı oy oranı % 3 yazıyla yüzde 3 amk.

giri burada.
kadından lider olmaz zihniyetinin fetöcü, sosyal medya partisi, şişirilmiş parti yalanlarının arkasına saklanarak bok attıkları adam gibi parti.

bu parti bu kadro bu ülkeye fazla zaten. siz terörist sevici CHP ile yozlaşmış akp arasında didişin durun.
götünü güneşe dön türkiye...
Akşener'i demirtaş'tan az ip'i hdp'den az oy alıyor gösteren anketler 24 haziran da yanılmanın da ötesine geçecekler. iş bıraktıracak bir oy almaları gerekmetedir. Çünkü chp sağ olsun ince akp-mhp'den bir oy dahi alamaz. Saadetin potansiyeli belli. Hdp desen chp desteğiyle zar zor baraj aşacak. Bu seçimde havaya sokup yükseltilmesi gereken parti iyi partiyken muhalafet koyun gibi ince peşinden koşacağına bu partiye biraz destek olsaydı erdoğan seçimi kaybederdi. Kaybetmezse tek sebebi budur. Erdoğan'ın tuzağına düşüp iyi partiyi görmezden gelen muhalafet erdoğan'ı bir kez daha seçtirmiş olacaktır.
Pazar günü Aziz milletimizden ayarı yiyecek olan fetö uzantısı siyasi parti, yallah Pensilvanya’ya.
birilerinin canını fena sıkan parti.
hemen üstte yazan entrynin güzelliğine gel, fetö uzantısı agagshjajskalalal
beyin olduğu halde düşünememeyi nasıl becerir insanlar kesinlikle anlayamıyorum.
kral bey ne yapıyorsunuz, kaçıncı seviye bu?

görsel
beyler bayanlar. oyla iyi partiye.

chp-mhp ile oy ziyan etmeyin.
gerçek milliyetçi ve atatürkçü bir parti.
suriyelileri ginderme konusunda hemfikir oldugum parti . bunun disinda meral hanima kurtlerden oy gelmeyecegi icin ikinci tura kalirsa sansinin dusuk olacagini dusunuyorum .
tek başına gelemeyeceği aşikar, iyi bir seçim süreci yürütmediği gibi istanbul mitinglerini iptal etmesi de çabası.

sırf muharrem 2. tura kalmasın diye ak partiye oy atmak üzereyim.

gönlümde bir yara olarak kalacak parti, oysa o kadar umutluydum ki!