bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bir insanın uyumaya gittiğini ya da bazı durumlarda karşısındakinin artık uyumaya gitmesini istediğini belirttiği söz.
    5 -3 ... sıçtırtma lamasına
  2. 2.
    sıçtırtma lamasına nında sözlüğü terketmesiyle ben ve akademik in 2 salak olarak halaa burada yazmaya çalışmamızdan hemen sonra ikimizden biri tarafından söylenecek anlamsız söz çünkü artık sabah oldu. *
    5 -2 ... mosquito
  3. 3.
    dunya donuyor efendim. siz diyemiyorsaniz da, diyebilecek yahut denecek biri her zaman vardir.
    4 ... child
  4. 4.
    güzel bir sözcük dizisi, hoşçakal demek gibi. iyi geceler*.
    4 ... hec
  5. 5.
    uzun bir günün ardından son söz.
    4 ... rapter
  6. 6.
    uykuda ölmeyeceksek son olmayan söz.
    7 ... atan alir spor
  7. 7.
    msn'yi kapatmak üzere olan kullanıcının arkadaşlarına son sözü. akabinden "öptüm" gelir.
    3 -1 ... trinfr
  8. 8.
    henüz yeni sevgili olmuş iki insan arasında çoğu zaman birnin diğerine serzenişidir, "keşke beraber sarılıp uyusak ama bunu söyleyecek cesaretim yok" manasına gelir. hele kışın söylenmişse üşüyen ayağın ısıtılması konsunda diğerinden yardım istemeye olan utancı anlatır. nazik tane tane ve kısık bir sesle söylenmelidir ki mana vücutta vukuu bulsun.
    3 ... shrek
  9. 9.
    geceye kadar beraber olan insanların ayrılma vakitleri geldiğinde söylenen iyi bir gece geçirme temennisidir.*
    1 ... asiti kaçmış kola
  10. 10.
    insanı yatmadan önce garip bir zorunluluk gibi kavrayan temenni gibi bir sey ama hep yapılır *
    1 ... şenlik