bugün

9. nesil bir yazar olarak sözlükte ilk küfür kullanacağım insan.

Gelmiş geçmiş en büyük karaktersiz pezevenk hakemdir. Sanki lise turnuvası maçı yönetiyor ibne. Hakkımızı yiyen büyük bir oç.
Bir an hayal dünyamda sahaya deniz ateş bitnel'i indirdim. Bu adama kırmızı kart çıkarttırdım.
Umarım kokart mıdır ne boktur bi inceleme altına alırlar bu adamda, zira bu geceki oyunu demoralize eden bu puşt.
şuan ki hislerimle hırvatistana bilet kesip orda 53 yerinden bıçaklamayı istediğim şahıs.
Bu gece yediği ve yiyeceği küfürlerin haddi hesabı olmayan bi am turşusudur.evet.
ekşide gördüğüm bir yorumu paylaşıyorum.
umarım çocukları gözlerinin önünde acı çekerek ölür. kesinlikle bugün maç yönetmek niyetinde değildi.
senin ırzını sikeyim hoca braga'nın 1. golü net ofsayt, fb'nin saçma sapan avantajlarını kestin, bütün takdir haklarını braga'lı ibnelerin tarafında kullandın, m.topal'a verdiğin sarı kart komedi, braga'nın penaltısı net yalnış karar, m.topal'a gösterdiğin ilk sarıyı rakipe göstermediğin pozisyonlardan,senin gibi hakemin varya ben anasını avradını sikeyim.
Maci resmen satmistir baska aciklamasi yok.bi ihtimal karisi bunu bir turkle boynuzladi intikam aliyor yavsak.
naptın la bebek. olm hiç mi bilgin yok türkiye ve Fenerbahçe hakkında. topal efendi topçudur, kendini 'bariz' bir biçimde yere atsa da boşver görmemezlikten gel. van persie her pozisyon topu kucaklasın kart verme, o van persie çünkü. de souza düdükten sonra topu öfkeyle fezaya diksin onu da görme boşver. Caner ve volkan çirkefliğin dibine vursunlar hatta işi ilerletip fiziksel saldırıya geçsinler fuck off'lar yüzüne yüzüne havalarda uçuşsun görme, duyma.. olm hiç mi duymadın ülkende Fener'in dokunulmazlığını. Fenerbahçe dokunulmazdır. bir gün gel Kadıköy'e bir maça seyirci olarak sana en güzide örneklerini göstersin türk hakemleri.
Braga'nin son 25 dakkaya girerken turu gecemeyecegini anlayip fenerbahceyi katleden yavsaktir.Avrupada denk gelen biri sunu sikse keske.
çeyrek finale adını yazdıran hakem.
Fenerbahçemizin turunu çalan, emek hırsızı, şerefsiz, orospu çocuğu hakem bozuntusu. türk düşmanı kanı bozuk pezevenk. hayatımda böyle taraflı bir maç izlemedim, izleyeceğimi de sanmıyorum. sana o kokartlı verenin de.

Modlar kusura bakmayın bugün sağlam küfredildi.
görsel
Braganın oyarak içine stat yaptığı dağ girsin ananın amına. Gece gece uyutmamıştır. Şimdi kurada kim çıkacak diye düşünürken uyumak vardı.
galatasaray ve trabzonsporluların para ödediği rus hakem.
Eşcinsel olduğunu öğrenince " istedi de vermediler , ondan böyle yaptı " şeklinde düşündürdü. O kadar zevk alarak kart çıkardı ki !
Soy adı bebek diye hırvat mı olur ulan. Bebekiç olsun bu ibnenin soyadı.
şimdi o ivan bebek burda benim odamda olacak var ya.

Bu gece asıl topu ben oynarım onunla.
yonetimini begenen dangalak antifenerlilerin avrupa kupasinda maçlarını yönetmesini dilediğim hakem kılığındaki şarlatan.
ünlü hırvat popçu Ivana Banfić'in 7 aylık bebeğidir.

hırvat magazini ona ivan bebek diyor.
deniz ateş bitnel'den daha kötüdür. bu hakaret yeter ona.
(bkz: haftanın düdüğü)

ve hatta;

(bkz: yılın düdüğü)
vay aq dünya bile bu kadar hızlı dönmüyor yazık oldu maça çok güzel gidiyordu.
Türkiye'ye gelip mac yonetmesini bekledigim, hakemlikle uzaktan yakindan alakasi olmayan kisiliksiz herifin teki.
Türkiye'ye gelince öldüreceğim. Ciddiyim. Evet.
uefa hakem konusunda adaletli ise sezon sonuna kadar hiç bir avrupa kupası maçında görev vermemesi gereken kişi. bence vermezler çünkü görevini yerine getirdi zaten fener'i eledi köşesine çekilebilir.
Ya ne ivanmış ne bebekmiş arkadaş. Sozlukte ki uc baslıktan ikisi ivan resmen.